Hurtownia motoryzacyjna

Kreator publikacji
maksiu432
OSP (gm., woj.): Krzykosy, Wielkopolskie
Status: Offline

Hurtownia motoryzacyjna

Postautor: maksiu432 » wt 17 paź 2017, 09:19

Ze swojej strony polecam www.luma.com.pl Lepszych części samochodowych w Wielkopolsce nie znajdziecie!

Stworek

Re: Hurtownia motoryzacyjna

Postautor: Stworek » pt 20 paź 2017, 12:33

Dzięki :) Tego waśnie szukałem :) Niespodziewanie rozleciały mi się hamulce w moim starym Oplu i teraz muszę znaleźć jakieś niedrogie i klocki i tarcze, bo wydatek dla mnie szykuje się spory.

iskierka97

Postautor: iskierka97 » pt 20 paź 2017, 14:28

To może jeszcze rzuć okiem na ofertę tarcz i klocków hamulcowe w tym sklepie? Znajomy kolegi mówił, że zawsze tam zamawia części i jest bardzo zadowolony.

arletkawis1987
OSP (gm., woj.): warszawa, mazowieckie

Postautor: arletkawis1987 » czw 26 paź 2017, 21:32

Najlepiej skorzystać z jakiegoś sprawdzonego sklepu internetowego czy hurtowni. Swoją drogą na starych niepotrzebnych częściach można zarobić sporo kasy. Zdziwiłam się ile mój chłopak może dostać za stary katalizator. Znalazł przez internet http://katalizatory.pro/ firmę, która zajmuje się skupem tego typu części. Wyceniają wszystko przez internet, a potem odbierają od klienta. Wygodniej się chyba nie da.

verte

Postautor: verte » pn 30 paź 2017, 14:49

A w kwestii motocykli? Czy też kupujecie w hurtowniach, czy w bardziej specjalistycznych miejscach jak kawasaki motocykle ?
Sklep oferuje pojazdy, części zamienne, akcesoria Kawasaki.

strazakmario

Postautor: strazakmario » śr 01 lis 2017, 09:26

Oprócz części przydadzą się też napewnonamiary na wypożyczalnie lawet http://www.tefra.com.pl/wypozyczalnia-przyczep/lawety/. Nigdy nie wiadomo co nas może spotkać po drodze, a jednak warto mieć kogoś sprawdzonego :)

Astra80

Postautor: Astra80 » śr 14 mar 2018, 12:18

Teraz sporo części do auta (jak nie większość) można zamówic przez internet. Ja własnie kupiłam wycieraczki oximo , bo stare wycieraczki miały już postrzępione pióra i nie zbierały dobrze wody z szyby. Po zimie w zasadzie zawsze trzeba wymienić wycieraczki bo od mrozu strasznie się niszczą.
Z nowymi wycieraczkami od razu lepiej się jeździ, widoczność jest zdecydowanie lepsza :)
Awatar użytkownika

Tenesy

Postautor: Tenesy » śr 01 sie 2018, 13:31

Co do katalizatorów to warto wiedzieć, że istnieją skupy w których można sprzedać taką część za całkiem przyzwoite pieniądze. Sam skorzystałem z takiego rozwiązania i dzięki temu zaoszczędziłem dużo gotówki na nowym katalizatorze. Jakby ktoś był zainteresowany taką opcją to polecam zajrzeć na stronę https://www.katalizatory-warszawa.pl/, gdzie można znaleźć cennik, kontakt do skupu i wiele innych informacji.

Wróć do „Przydatne linki”