Strona 1 z 3

Własna firma

: śr 18 paź 2017, 23:44
autor: swag44
Wydaje mi się, że internet dla pracowników jest niezwykle istotny. Zerknijcie sobie na http://biznes.interia.pl/wiadomosci/new ... 38452,4199 - fajnie opisali ten temat. W ogóle nie ukrywam, że własna firma to naprawdę istna rewelacja. Moim zdaniem praca dla kogoś nigdy nie będzie fajna, jeśli nie będzie miał fajnego szefa. Staram się, aby moi pracownicy byli bardzo zadowoleni, dlatego zawsze w firmie mamy dostęp do superszybkiego internetu! Polecam zadbać o to, z pewnością dobrze na tym wyjdziecie!

Re: Własna firma

: czw 19 paź 2017, 15:23
autor: Wrevris
No bardzo ciekawy artykuł muszę przyznać :)

Re: Własna firma

: pn 23 paź 2017, 10:22
autor: doug-polk
Ja z kolei chciałem polecić fajnie wyjaśnione, merytorycznie opracowane kwestie ujęte w krótkim ale niezwykle mądrym poradniku opcje binarne jak grać.

Jeżeli w ogóle nie wiecie, co to opcje binarne, to oczywiście najpierw zapraszam na Wikipedię, żeby się trochę podszkolić: https://pl.wikipedia.org/wiki/Opcja_binarna - a później sprawdzić, czy jesteście w stanie wchłonąć wiedzę ujętą w takim poradniku. Życzę wszystkim, bez wyjątku, mega powodzenia i oczywiście pozdrawiam serdecznie!

Re: Własna firma

: wt 31 paź 2017, 10:22
autor: jjusti18
:)

Re: Własna firma

: wt 31 paź 2017, 10:22
autor: jjusti18
Hej wszystkim, też się zastawiam nad własną firmą, ale nurtuje mnie pytanie jakie będę miała prawa związku z tym? Czy otwierając jednoosobową firmę przysługuje mi urlop, opieka zdrowotna, czy otrzymam w przyszłości zasiłek macierzyński itp. Właśnie zauważyłam, że taki informacje można dowiedzieć się z artykułu http://www.pou.pl/praca-bez-etatu-co-ci-sie-nalezy/ . Widziałam tam, że jest tam ciekawe wiadomości jak wygląda praca bez etatu i co w takiej sytuacji nam się należy.

Re: Własna firma

: śr 01 lis 2017, 12:58
autor: artek
Tu można znaleźć ciekawe propozycje na rozkręcenie własnego biznesu https://cuk.pl/wspolpraca

Re: Własna firma

: czw 02 lis 2017, 14:20
autor: Fate
Chyba nie ma nic lepszego niż zarabianie na zajmowaniu się rzeczami, które zgodne są z zainteresowaniami. Sam na przestrzeni ostatnich lat pokochałem mechanikę samochodową i mniej więcej dzięki temu udało mi się założyć własny warsztat. Małymi krokami osiągnąłem naprawdę wiele. Z doświadczenia wiem, że w niemal każdej firmie ważne jest odpowiednie wyposażenie. W mojej branży ważne jest dbanie o narzędzia, więc zamówiłem całkiem niedawno magazynowe pojemniki z tworzywa, by wszystko w warsztacie miało swoje miejsce. Nie wiem dlaczego, ale mnie każdy zawód związany z majsterkowaniem sprawia masę satysfakcji. ;)

Re: Własna firma

: pn 06 lis 2017, 18:59
autor: 3zuch
Władna firma to praca nie 8 godzin tylko 24/24

Re: Własna firma

: ndz 12 lis 2017, 21:42
autor: verte
To fakt, ale daje też dużo więcej satysfakcji jak praca na etacie. Dla każdego co lubi, nie każdy może prowadzić działalność i nie każdy jest stworzony do pracy na etacie. Prowadząc własną działalność można korzystać z usług innych firm, aby wykonać zlecenie. Przykładem jest precyzyjne cięcie strumieniem wody gdańsk

Re: Własna firma

: pn 04 gru 2017, 15:58
autor: gregg
artek pisze:Tu można znaleźć ciekawe propozycje na rozkręcenie własnego biznesu https://cuk.pl/wspolpraca
Cuk to znana multiagencja.Ich reklamy są widoczne w telewizji. I korzystne warunki współpracy proponują franczyzobiorcom.

Re: Własna firma

: wt 05 gru 2017, 12:14
autor: magnet
Każda tego typu współpraca ma swoje plusy i minusy. Zazwyczaj o minusach współpracownik dowiaduje się po czasie i później zaczynają się schody.

_____
painter London

Własna firma

: czw 07 gru 2017, 12:27
autor: boddekk
Darmowe antywirusy na androida? To możliwe. Jeśli chcesz zadbać o bezpieczeństwo i sprawność swojego telefonu, na http://www.rankingantywirusow.pl/3-darm ... -androida/ znajdziesz sporo porad, dzięki którym pozbędziesz się wirusów raz na zawsze.

Re: Własna firma

: czw 07 gru 2017, 17:23
autor: elabarbara
W pracy dajesz z siebie wszystko, ale masz wrażenie, że to nie wystarczy? Masz rację! Aby odnieść zawodowy sukces potrzebne jest dużo więcej niż tylko bycie dobrym w tym, co robisz! Jak to osiągnąć ? Warto poczytać o tym w poradniku http://www.kapitalka.pl/jak-osiagnac-zawodowy-sukces/ :)

Re: Własna firma

: ndz 21 sty 2018, 19:09
autor: usagi
Mój brat korzysta co jakiś czas z usług firmy Blue Oak, zwykle kiedy szuka alternatywnych źródeł finansowania swojego przedsiębiorstwa. Firma ta zajmuje się również doradztwem biznesowym i działalnością inwestycyjną. Specjalizują się w wycenach przedsiębiorstw oraz wprowadzaniu na rynek NewConnect. Wszystko rzetelnie, kompleksowo i terminowo. Podsyłam namiar na nich gdybyście potrzebowali skorzystać z ich profesjonalnych usług - http://blueoak.pl/uslugi.

Re: Własna firma

: pt 26 sty 2018, 12:09
autor: Wrevris
Mnie teraz czeka zmiana adersu firmy i nie wiedziałem dopóki nie przeczytałem na : http://biurokooperacja.pl/blog/2017/10/ ... esu-firmy/ że to aż tyle formalności żeby tak wszystko zmienić.