Strona 1 z 1

Re: Dobry dentysta

: pn 23 paź 2017, 16:56
autor: Nadzieja
Najlepiej mieć kogoś z polecenia. Dentysta musi być dobry.

Re: Dobry dentysta

: wt 21 lis 2017, 14:08
autor: sukienka
Mogę polecić dobrą klinikę dentystyczną w Łodzi. To Neo Dentica, a więcej na ich temat znajdziecie tu: http://www.neodentica.pl/. Pracują tam świetni specjaliści z różnych dziedzin stomatologii, m.in. ortodoncja, protetyka czy chirurgia. Wszystko w jednym miejscu, a to jest bardzo duży plus.

Re: Dobry dentysta

: pt 24 lis 2017, 20:15
autor: zyga759
Zależy co chcemy u tego dentysty robić. Jeśli np. planujemy zrobić sobie licówki, musimy znaleźć naprawdę dobrego specjalistę. To nie to samo co borowanie czy rwanie zęba. Ja ze swojej strony mogę podrzucić namiar na http://www.licowki-porcelanowe.pl . Na pewno będzie zadowoleni z efektów ich pracy.

Re: Dobry dentysta

: śr 20 gru 2017, 12:09
autor: bartosz
Ja zastanawiam się nad nimi http://www.denticastomatologia.pl/promocje.html Wielu moich znajomych tam chodzi i nigdy nie słyszałam złego słowa. A co do mojego poprzedniego dentysty, to nie potrafił sobie poradzić z najprostszymi sprawami dlatego zamierzam zmienić dentystę.

Re: Dobry dentysta

: pt 12 sty 2018, 11:03
autor: mazurek
Muszę się zgodzić z tym, że rzeczywiście taki lekarz z polecenia to najlepsza opcja

Re: Dobry dentysta

: ndz 20 maja 2018, 13:53
autor: Tymoteusz1
Zgadzam się w 100%. Jednak lekarzy warto wybierać z głową, a stomatologów tym bardziej ;) Ja cenię sobie takie miejsca jak Klinika Bianco, bo panuje tam pełen profesjonalizm. Możecie być spokojni o tamtejsze zabieg. W http://bianco.eu.com/klinika-bianco/co- ... antologia/ macie trochę więcej informacji na ich temat. Ja Wam podpowiem, że taka wizyta może bardzo dobrze wpłynąć na Wasze uzebienie w przyszłości ;)

Re: Dobry dentysta

: pt 15 cze 2018, 21:56
autor: Astra80
hmm no trafic na dobrego stomatologa to naprawdę sukces. Ja zanim zaczęłam leczyć się prywatnie w gabinecie doktor Świątkowskiej z Krakowa "obleciałam" kilku stomatologów. Jeśli chodzi o Kraków, to tutaj gabinetów jest wiele ale naprawdę nie każdy jest godny polecenia. Ja swoją dentystkę polecam każdemu bo jest doświadczona, dokładna i leczy zęby bezboleśnie.