Strona 1 z 1

Dobry mechanik

: wt 24 paź 2017, 13:48
autor: maksiu432
Wszystkim polecam usługi www.autoszybykarad.pl. Profesjonalnie montują szyby w samochodach.

Re: Dobry mechanik

: czw 26 paź 2017, 13:31
autor: marcy
W jakim mieście ten mechanik?

Re: Dobry mechanik

: wt 10 kwie 2018, 14:21
autor: Wandka
A jaki warsztat samochodowy moglibyście polecić jeśli ma się taki problem jak zepsuta skrzynia biegów? Najlepiej, żeby był to jakiś mechanik z Poznania lub okolic? Z góry dziękuję. P.s. - Wam też tak często psuje się ten element w aucie? Bo to już nie pierwsza awaria mojej skrzyni biegów...

Re: Dobry mechanik

: pn 16 lip 2018, 01:45
autor: AlinaPin
Mój mąż akurat może nie jest z wykształcenia mechanikiem ale przy użyciu profesjonalnych narzedzi radzi sobie całkiem dobrze z usterkami naszych aut :) Poki co nie zdarzylo sie że problemu nei dało się rozwiązać. Jeśli czegoś brakowało w jego warsztacie aby naprawić auto to poprostu zamawiał takie narzędzia http://artykulytechniczne.pl/narzedzia- ... ienie.html i wszystko działa tak jak należy :) Oszczedzamy czas, pieniądze no i mamy pewność ,że zostało coś zrobione właściwe

Re: Dobry mechanik

: śr 09 sty 2019, 12:38
autor: Tenesy
Ja korzystam z usług serwisu Habenda w Łodzi i jestem zadowolony. Szybko i skutecznie sobie ze wszystkim radzą, dzięki czemu z autem rzadko dzieje się coś niedobrego.

Re: Dobry mechanik

: czw 24 sty 2019, 12:45
autor: elabarbara
Jeśli mechanik jest dobry, to zrobi Ci wszystko, tak jak mój mąż. Jakiekolwiek nie są naprawy, on się ich podejmuje. Tak naprawdę w pracy to tylko on jest tak zarobiony. Jedyne, czego nie robi, to reflektorów, jak chcemy je zregenerować czy coś w nich wymienić, to do http://www.reflektory.autogamma.pl/index.php/uslugi jeździmy. Radek nie ma do tego ręki.

Re: Dobry mechanik

: śr 20 lut 2019, 10:58
autor: byjka7
Według mnie warto wcześniej już sprawdzać stan samochodu, zaczynając od takich podstaw jakim jest przegląd, kończąc na zimowej inspekcji. Polecam wam aktualną akcje serwisową w fordzie https://bit.ly/2RlmQ3Q gdzie macie do czynienia z takim przeglądem płynów w samochodzie etc. Musicie wejść na stronkę, żeby przeczytać czego dokładnie dotyczy akcja :)