Strona 1 z 1

Firma sprzątająca

: pt 15 gru 2017, 12:46
autor: maksiu432
Sprzątanie Deluxe (http://www.sprzataiedeluxe.pl/) oferuje usługę sprzątania! Dobra cena, a do tego zaoszczędziłem mnóstwo czasu.

Re: Firma sprzątająca

: śr 24 sty 2018, 18:43
autor: Izeza
Uważam, że sprzątaniem dobrze jest zająć się samodzielnie... Nie ma sensu zatrudniania w tym celu firm, bo większość prac można wykonać w trymiga! Wystarczy zaopatrzyć się wcześniej w oferowane przez sklep internetowy https://www.leifheitsklep.pl/ wysokiej jakości preparaty czyszczące i akcesoria gospodarstwa domowego.

Re: Firma sprzątająca

: pn 16 kwie 2018, 10:49
autor: elabarbara
Słyszeliście o Clar System? Są tak wszechstronni w usługach, które świadczą, że zacznę z nimi współpracę. Myślałam, że gdy założę działalność i otworzę biuro, to będę miała problem ze znalezieniem firmy sprzątającej. A tu masz! Weszłam na stronę http://www.clarsystem.pl/ I widzę, że mają ciekawą ofertę i duże doświadczenie. Znajoma powiedziała, że to profesjonaliści.

Re: Firma sprzątająca

: pn 30 kwie 2018, 23:30
autor: AlinaPin
Moim zdaniem nie ma sensu dzwonic co chwile po firmy sprzatajace bo to jest kosztowne. Na szczęście już tego nie robię - do sprzątania mam porządny odkurzacz centralny z tej firmy http://centralne-odkurzacze.net/ Sprzątanie mieszkania czy biura jest teraz o wiele bardziej wygodne i oszczędne, dlatego polecam bo nie psuje się tak jak klasyczne odkurzacze.

Re: Firma sprzątająca

: śr 30 maja 2018, 11:33
autor: Tymoteusz1
Faktycznie, warto zwrócić na to szczególną uwagę. W końcu jeśli podejdziecie do tematu w odpowiedni sposób, to nie powinniście mieć żadnego problemu z odświeżeniem całego budynku. Osobiście polecam wykorzystanie takich materiałów jak https://www.dlaalpinisty.pl/mycie-okien-i-elewacji bo dzięki temu będziecie w stanie jeszcze bardziej uprościć cały proces czyszczenia budynku.

Re: Firma sprzątająca

: śr 13 cze 2018, 13:31
autor: mati612
Każda profesjonalna firma sprzątającą powinna być wyposażona w najlepszy i nowoczesny sprzęt. Maszyny czyszczące typu https://www.elinea.pl/produkt/taski-aquamat-10-1.html są niezbędne w każdym przypadku.

Re: Firma sprzątająca

: pn 25 cze 2018, 08:33
autor: ollafe88n
Moim zdaniem wcale nie jest to taka kosztowna usługa. Biorąc pod uwagę, że firmy sprzątające takie jak ta http://czyszczenie-murawski.pl/oferta/p ... wykladzin/ dysponują profesjonalnym sprzętem i doświadczeniem, które pozwala im wykonać ta usługę na prawdę dokładnie i solidnie, to zamówienie jej raz na jakiś czas wcale nie jest złym pomysłem według mnie!

Re: Firma sprzątająca

: wt 26 cze 2018, 12:14
autor: 3zuch
To zależy jaki zakres prac, niekiedy jedną osobę wystarczy zatrudnić z chęciami do pracy.

Re: Firma sprzątająca

: pt 29 cze 2018, 09:26
autor: maciek233
Ja chwalę sobie firmę Stanbest Mielec https://stanbest.pl/punkty/mielec/, współpracuję z nimi od kilku lat i jeszcze nigdy nie było z nimi żadnego problemu, każda usługa wykonana bardzo profesjonalnie.

Re: Firma sprzątająca

: wt 17 lip 2018, 17:14
autor: nosleep
Firm sprzątających jest dużo ale nie każda oferuje poremontowe sprzątanie mieszkań. W Krakowie działą profesjonalna firma DPR, która oferuje pomoc w porządkowaniu mieszkań po remontach szczególnie w zakresie wywozu gruzu budowlanego i innych odpadów. DPR wypożycza także kontenery na czas remontu dzięki czemu nie ma większego problemu ze składowaniem odpadów podczas remontu.

Re: Firma sprzątająca

: czw 19 lip 2018, 08:55
autor: cerber
Znajomy ostatnio odziedziczył mieszkanie po jakiś wujku którego praktycznie nie znał. Okazało się, że mieszkanie było tak bardzo zagracone, że prawie nie dało się tam przejść. Chciał jak najszybciej oczyścić te pomieszczenia, żeby zacząć gruntowny remont. Oczywiście remont wiązał się także z kupą gruzu i innych odpadów. Z pomocą przyszła firmahttp://tomgruz.com.pl/, która zajęła się wywozem worków z gruzem. Przynajmniej to udało się sprawnie załatwić.