Strona 1 z 1

Firma sprzątająca

: pt 15 gru 2017, 12:46
autor: maksiu432
Sprzątanie Deluxe (http://www.sprzataiedeluxe.pl/) oferuje usługę sprzątania! Dobra cena, a do tego zaoszczędziłem mnóstwo czasu.

Re: Firma sprzątająca

: śr 24 sty 2018, 18:43
autor: Izeza
Uważam, że sprzątaniem dobrze jest zająć się samodzielnie... Nie ma sensu zatrudniania w tym celu firm, bo większość prac można wykonać w trymiga! Wystarczy zaopatrzyć się wcześniej w oferowane przez sklep internetowy https://www.leifheitsklep.pl/ wysokiej jakości preparaty czyszczące i akcesoria gospodarstwa domowego.

Re: Firma sprzątająca

: pn 16 kwie 2018, 10:49
autor: elabarbara
Słyszeliście o Clar System? Są tak wszechstronni w usługach, które świadczą, że zacznę z nimi współpracę. Myślałam, że gdy założę działalność i otworzę biuro, to będę miała problem ze znalezieniem firmy sprzątającej. A tu masz! Weszłam na stronę http://www.clarsystem.pl/ I widzę, że mają ciekawą ofertę i duże doświadczenie. Znajoma powiedziała, że to profesjonaliści.

Re: Firma sprzątająca

: pn 30 kwie 2018, 23:30
autor: AlinaPin
Moim zdaniem nie ma sensu dzwonic co chwile po firmy sprzatajace bo to jest kosztowne. Na szczęście już tego nie robię - do sprzątania mam porządny odkurzacz centralny z tej firmy http://centralne-odkurzacze.net/ Sprzątanie mieszkania czy biura jest teraz o wiele bardziej wygodne i oszczędne, dlatego polecam bo nie psuje się tak jak klasyczne odkurzacze.

Re: Firma sprzątająca

: śr 30 maja 2018, 11:33
autor: Tymoteusz1
Faktycznie, warto zwrócić na to szczególną uwagę. W końcu jeśli podejdziecie do tematu w odpowiedni sposób, to nie powinniście mieć żadnego problemu z odświeżeniem całego budynku. Osobiście polecam wykorzystanie takich materiałów jak https://www.dlaalpinisty.pl/mycie-okien-i-elewacji bo dzięki temu będziecie w stanie jeszcze bardziej uprościć cały proces czyszczenia budynku.

Re: Firma sprzątająca

: śr 13 cze 2018, 13:31
autor: mati612
Każda profesjonalna firma sprzątającą powinna być wyposażona w najlepszy i nowoczesny sprzęt. Maszyny czyszczące typu https://www.elinea.pl/produkt/taski-aquamat-10-1.html są niezbędne w każdym przypadku.