Strona 1 z 1

Dobry psycholog

: wt 02 sty 2018, 07:59
autor: maksiu432
Zgłosiłam się ostatnio do Wielkopolskiego Instytutu Psychoterapii (http://wip-poznan.pl/psychoterapia) – szybko uzyskałem pomoc!

Re: Dobry psycholog

: pt 12 sty 2018, 11:03
autor: mazurek
Pomoc psychologa czasem jest niezbędna, więc namiary na takiego sprawdzonego jest przydatną rzeczą

Re: Dobry psycholog

: ndz 22 kwie 2018, 11:37
autor: sukienka
Polecam rzucić okiem na poradnie psychologiczne w łodzi. Tam na pewno przyjmą Was doświadczeni specjaliści, którzy pomogą w każdym przypadku. Im szybciej udacie się do specjalisty, tym lepiej dla Was.

Re: Dobry psycholog

: ndz 22 kwie 2018, 16:31
autor: artek
Warto wesprzeć się także olejkiem konopnym - pomaga w walce ze skutkami stresu. To środek z atestami https://cbdcentral.pl/pl/p/Olejek-konop ... -ml-BIO/76

Re: Dobry psycholog

: sob 28 kwie 2018, 19:35
autor: Tymoteusz1
Żyjemy w takich czasach, gdzie wiele osób ma problemy z pewnymi kwestiami związanymi z psychiką. Warto nie zamykać tego w sobie, tylko zacząć to zwalczać. Wiem, że dzieki wizytom w takich poradniach jak Rodzice i dzieci, wiele osób pozbyło się swoich problemów. Zresztą sami zajrzyjcie do http://rodziceidzieci.com/zaburzenia-od ... a-u-dzieci i zobaczcie, jak można wyjść z bulimii.

Re: Dobry psycholog

: czw 17 maja 2018, 10:03
autor: gregg
artek pisze:Warto wesprzeć się także olejkiem konopnym - pomaga w walce ze skutkami stresu. To środek z atestami https://cbdcentral.pl/pl/p/Olejek-konop ... -ml-BIO/76

Bardzo korzystną cenę ma w tym sklepie. Opłaca się kupić.

Re: Dobry psycholog

: sob 19 maja 2018, 11:11
autor: weronikaja
Najlepsza jest Klinika PsychoMedic.pl w Warszawie. Tu znajdziecie bardzo dobrych psychologów, ludzi z pasją i poświęceniem. Ważna informacja dla rodziców którzy mają różne problemy z dziećmi. W tej klinice są psycholodzy dziecięcy, mają bardzo dobre podejście i szybko "łapią" kontakt z dzieckiem.

Re: Dobry psycholog

: czw 28 cze 2018, 12:23
autor: Karola
Najlepsza klinika nie istnieje. Na rynku jest wiele propozycji dla osób potrzebujących pomocy. Dzięki telemedycynie są też takie propozycje: https://www.mywayclinic.online/pl. Najważniejsza jest relacja pacjent-terapeuta no i chęci, bo bez nich nic nie da się zrobić.

Re: Dobry psycholog

: pt 13 lip 2018, 08:40
autor: cerber
Wiem, że jest wiele technik i nurtów psychoterapeutycznych. jak znaleźć tę, która będzie odpowiednia dla nas? Czy są jakieś nurty, które przypasują zdecydowanej większości ludzi? Czy może takim podejściem być psychoterapia gestalt? Może ktoś mógłby mi wytłumaczyć na czym ona konkretnie polega?