Prawnik od rozwodów Gdańsk

Wszelkie sprawy dotyczące Straży Pożarnych od strony prawnej.

Topic author
kora22
Posty: 79
https://dekodeco.com.pl/producent-mebli-na-wymiar-w-warszawie-nowoczesne-kuchnie/
Rejestracja: wt 08 sie 2023, 10:44
OSP (gm., woj.): Osina, zachodniopomorskie
Status: Offline

Prawnik od rozwodów Gdańsk

Post autor: kora22 »

Nadszedł czas, że trzeba pomyśleć o rozwodzie. Nie wiem kompletnie od czego zacząć i jakie dokumenty złożyć. Chętnie skorzystam z profesjonalnej pomocy. Czy możecie mi kogoś podpowiedzieć? Najlepiej w Gdańsku.

palto22
Posty: 493
Rejestracja: czw 18 lis 2021, 12:46
OSP (gm., woj.): Osina, zachodniopomorskie
Status: Offline

Re: Prawnik od rozwodów Gdańsk

Post autor: palto22 »

Składa się przede wszystkim pozew, no chyba, że złożyła go już druga osoba. Czy masz takie informacje? Myślę, że wiele rzeczy może wyjaśnić Ci też mecenas Mindykowski. Moim zdaniem to odpowiednia osoba, która będzie w stanie Ci pomóc w takiej sytuacji.

Topic author
kora22
Posty: 79
Rejestracja: wt 08 sie 2023, 10:44
OSP (gm., woj.): Osina, zachodniopomorskie
Status: Offline

Re: Prawnik od rozwodów Gdańsk

Post autor: kora22 »

Zerkam właśnie na kontakt do tego mecenasa w internecie i myślę, że skorzystam, ponieważ wyczytałam na stronie internetowej, że posiada duże doświadczenie, a tego z pewnością w takiej sprawie potrzeba. Dziękuję :)

Kazimeisz
Posty: 4
Rejestracja: pt 08 mar 2024, 13:43
Status: Offline

Re: Prawnik od rozwodów Gdańsk

Post autor: Kazimeisz »

Nim podejmiesz decyzję o podpisaniu umowy z kancelarią upewnij się że klienci są zadowoleni z jej usług. Znajomy nie sprawdził opinii o Mickiewicz-Szombara i kosztowało go to przegraną sprawę.
Awatar użytkownika

Tenesy
Posty: 532
Rejestracja: pn 20 mar 2017, 12:44
Lokalizacja: Gliwice
Status: Offline

Re: Prawnik od rozwodów Gdańsk

Post autor: Tenesy »

Doświadczony prawnik chrzanów to z pewnością osoba, do której warto się zwrócić o pomoc jeśli czeka was rozprawa rozwodowa. To sytuacja której nie powinno się bagatelizować, więc taka pomoc może okazać się strzałem w dziesiątkę.
ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat