Znak zwi±zku

Wszelkie sprawy dotyczące Straży Pożarnych od strony prawnej.

Topic author
sawkowy
Posty: 6
https://dekodeco.com.pl/producent-mebli-na-wymiar-w-warszawie-nowoczesne-kuchnie/
Rejestracja: wt 13 sty 2004, 13:36
Status: Offline

Znak zwi±zku

Post autor: sawkowy »

Witam,
czy na wozie bojowym mo¿na przykleiæ znak Zwi±zku (wg wzoru ze strony) jako symbol jednostki + nazwa miejscowo¶ci? Czy to profanacja znaku ??!!!
Ostatnio spotka³em siê z takim stwierdzeniem, aczkolwiek sam siê z nim nie zgadzam: je¶li nie my bêdziemy dumni z naszego znaku, to kto?
Czy jest na to jaki¶ przepis? (przyznajê, ¿e nie szuka³em).
Pozdrawiam

Tomasz Poręba
Posty: 122
Rejestracja: czw 20 lis 2003, 15:10
Status: Offline

Re: Znak związku

Post autor: Tomasz Poręba »

sawkowy pisze:Witam,
czy na wozie bojowym można przykleić znak Związku (wg wzoru ze strony) jako symbol jednostki + nazwa miejscowości? Czy to profanacja znaku ??!!!
Ostatnio spotkałem się z takim stwierdzeniem, aczkolwiek sam się z nim nie zgadzam: jeśli nie my będziemy dumni z naszego znaku, to kto?
Czy jest na to jakiś przepis? (przyznaję, że nie szukałem).
Pozdrawiam
W tym celu zostało opracowane tzw. LOGO Związku OSP RP i je można przyklejać bez obaw. Też jest dostepne na stronie Związku.
Pozdrawiam
Szamot

Topic author
sawkowy
Posty: 6
Rejestracja: wt 13 sty 2004, 13:36
Status: Offline

Post autor: sawkowy »

No tak, ale LOGO to nie ZNAK, a wiêc ZNAKU nie mo¿na? Wiêc po co na stronie ZG udostêpniony jest w Corel'u?
Pozdrawiam

Tomasz Poręba
Posty: 122
Rejestracja: czw 20 lis 2003, 15:10
Status: Offline

Post autor: Tomasz Poręba »

sawkowy pisze:No tak, ale LOGO to nie ZNAK, a więc ZNAKU nie można? Więc po co na stronie ZG udostępniony jest w Corel'u?
Pozdrawiam
A chociażby dlatego żeby zrobić sobie firmówkę np. dla OSP - bo tam już można - patrz firmówka ZG ZOSPRP lub jakiś emblemat do sali OSP itp.
LOGO generalnie jest przeznaczone na materiały reklamowe i w takim celu powstało -kwestia wyczucia sytuacji.
Pozdrawiam
Szamot

Topic author
sawkowy
Posty: 6
Rejestracja: wt 13 sty 2004, 13:36
Status: Offline

Post autor: sawkowy »

Wiêc LOGO mo¿na, a ZNAKU nie mo¿na ? By³bym Ci wdziêczny, gdyby¶ poda³ mi przepis dotycz±cy w/w problemu.
Pozdrawiam

Tomasz Poręba
Posty: 122
Rejestracja: czw 20 lis 2003, 15:10
Status: Offline

Post autor: Tomasz Poręba »

sawkowy pisze:Więc LOGO można, a ZNAKU nie można ? Byłbym Ci wdzięczny, gdybyś podał mi przepis dotyczący w/w problemu.
Pozdrawiam
Odpowieź na powyższe pytanie ukazała się na naszej stronie w aktualnościach.
Miejsce docelowe zakładka REGULAMINY / SYMBOLE
Szamot
ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat