Sąd Honorowy

Wszelkie sprawy dotyczące Straży Pożarnych od strony prawnej.

Topic author
Kamil Kułdosz
Posty: 3
https://dekodeco.com.pl/producent-mebli-na-wymiar-w-warszawie-nowoczesne-kuchnie/
Rejestracja: śr 14 wrz 2005, 22:11
Status: Offline

Sąd Honorowy

Post autor: Kamil Kułdosz »

Witam, mam pytanie, może ktoś wie, kiedy zbiera się Sąd Honorowy...

Chodzi mi o najbliższe zebranie, bo złożylem wniosek do rozpatrzenia i nie wiem kiedy może być rozwiązanie....

Pozdrawiam

Tomasz Poręba
Posty: 122
Rejestracja: czw 20 lis 2003, 15:10
Status: Offline

Re: Sąd Honorowy

Post autor: Tomasz Poręba »

Kamil Kułdosz pisze:Witam, mam pytanie, może ktoś wie, kiedy zbiera się Sąd Honorowy...

Chodzi mi o najbliższe zebranie, bo złożylem wniosek do rozpatrzenia i nie wiem kiedy może być rozwiązanie....

Pozdrawiam
Druhu Kamilu !!!

Napisz szczegółowo do jakiego sądu (jakiego szczebla) wniosek został złożony. Kiedy wysłany.
Pozdrawiam
Szamot

Topic author
Kamil Kułdosz
Posty: 3
Rejestracja: śr 14 wrz 2005, 22:11
Status: Offline

Sąd Honorowy

Post autor: Kamil Kułdosz »

Złozyłem wniosek na początku sierpnia, w okolicach 15, złożyłem to do Zarządu wojewódzkiego ZOSP RP o w Szczecinie.... To tyle, a powiedziano mi ze Sąd zbiera się we wrześniu, ale kiedy to nie wiedzą, więc chciałem się dowiedzieć tutaj...;)

A i jeszcze jak by to nie było zbyt wiele chciałem się dowiedzieć, co może zrobić Sąd Honorowy w zwiążku z nieprawnie powołanym zarządem (wbrew statutowi OSP)... Ale nie chciałbym sie rozpisywać na forum o problemach jednostki, ponieważ uważam ją za bardzo dobrą i chciałbym oszczędzić jej szykan... (w razie jakby kogoś interesowało to szerzej to zapraszam na meila nosorex_me@o2.pl)
ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat