procedura odznaczeń

Wszelkie sprawy dotyczące Straży Pożarnych od strony prawnej.

Topic author
Stachower
Posty: 1
https://dekodeco.com.pl/producent-mebli-na-wymiar-w-warszawie-nowoczesne-kuchnie/
Rejestracja: pn 21 lis 2005, 18:32
Status: Offline

procedura odznaczeń

Post autor: Stachower »

Jestem w Straży od 7 lat chociaż jak wyjechałem na studja to mam mniej czasu ale chce pisać pracę magisterską na temat odznaczeń.Proszę o informacje o procedurze (regulamin znam) ale mnie interesuje strona praktyczna; w jakim czasie można otrzymać wszystkie odznaczenia i za co. Jaki jest czas oczekiwania między jednym a drugim odznaczeniem i np kto wnioskuje dla wojewódzkiego prezesa itp

Muerte
Posty: 106
Rejestracja: wt 15 lip 2003, 09:28
Status: Offline

Post autor: Muerte »

hmmm, chcesz pisaæ prace nt. odznaczeñ a widze,ze jeste¶ zielony w tym temacie. Skoñczy³em 2 fakultety i napisa³em juz kilka prac: 3 dyplomowe i 1 magistersk±. Moge powiedzieæ,ze mam do¶wiadczenie w tym temacie:) Radzi³bym tobie zmiane tematu bo naprawde trudno jest pisac o czyms o czym nie masz pojêcia. Piszesz,ze znasz regulamin wiêc powiniene¶ wiedzieæ jakie sa odstêpy pomiêdzy kolejnymi stopniami odznaczeñ. Powinienes tez wiedziec kto wnioskuje o nadanie medalu b±dz odznaczenia. Nie mniej ¿ycze Tobie powodzenia. pozdrawiam
ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat