prosze o przykladowo wypełnione podanie do KRS razem z ZK

Wszelkie sprawy dotyczące Straży Pożarnych od strony prawnej.

Topic author
pawelpiela
Posty: 1
https://dekodeco.com.pl/producent-mebli-na-wymiar-w-warszawie-nowoczesne-kuchnie/
Rejestracja: wt 07 mar 2006, 18:32
Status: Offline

prosze o przykladowo wypełnione podanie do KRS razem z ZK

Post autor: pawelpiela »

jak by ktos mogl przeslac mi na meila bo mam problem z rejestracja odzrzucili mi ja a i mam jeszcze pytanie co trzeba wypelnic zeby usunac stary zarzad a zarejestrowac nowy bo w pismie z sadu jest napisane ze ..."niemozna zarejestrowac nowego zarzadu jak sie nie odwolalo starego"... Prosze o pomoc i jak by ktos mógł opisac mi cala procedure rejestracji, bede wdzieczny

pawelpiela@tlen.pl

mrovka
Posty: 11
Rejestracja: sob 04 mar 2006, 14:55
Lokalizacja: Bojszowy
Kontakt:
Status: Offline

Post autor: mrovka »

Ja teraz też wypełniam dokumenty do sądu, a mianowicie KRS-Z20 i KRS-ZK. To jest potrzebne żeby zgłosić nowy zarząd, przynajmniej tak mi napisali koledzy na forum. Wypełniasz Z20 jeden formularz i po jednym formularzu ZK dla nowego zarządu. Jeśli ktoś pozostał na swoim stanowisku to dla niego nie wypełniasz, jeśli zmienił tylko swoje stanowisko to robisz 'zmianę danych osoby', jeśli doszedł nowy to zaznaczasz 'wpisanie nowej osoby', a jesli ktoś odszedł to 'wykreślenie osoby'. Możesz także zaznaczyć 'wykreślenie jednej i wpisanie nowej osoby' i wtedy możesz dwóch na jednym formularzu "załatwić". Ja w przyszłym tygodniu wysyłam dokumenty do sądu i będe wiedział czy wszystko miałem dobrze. Jakby co to pisz na PW.

pozdro

Tomasz Poręba
Posty: 122
Rejestracja: czw 20 lis 2003, 15:10
Status: Offline

Post autor: Tomasz Poręba »

Szanowni Druhowie

Polecam stronę : http://prawo.ngo.pl/x/20297 są tam wypełnione wzory druków jak i wiele innych ciekawych i pożytecznych informacji.
Pozdrawiam
Szamot

MroQ
Posty: 2
Rejestracja: pt 05 maja 2006, 16:18
Lokalizacja: Strykowo
Kontakt:
Status: Offline

Post autor: MroQ »

witam, własnie po ostatnim walnym zostałem sekretarzem, a niestety nie moge polegąc na radach poprzedniego, dlatego zwracam sie do Was druhowie z pytaniem. W kilku postach znalazłem już potrzebne mi info, ale nigdzie nie mogę znaleźć wzoru KRS-ZK, mam tez pytanie, czy walne zbiera sie tylko raz w roku? bo chcielismy z qmplami zrobic zebranie, ale nie podsumowujące, jak w takum razie powinna wyglądać dokumentacja po takim zebraniu? Wystarczy lista obecności i protokół? ostatnie pytanie, to prosba o dokładną listę potrzebnych dokumentów do sądu, w sprawie zgłoszenia nowego zarzadu i komisji rewizyjnej. Pozdrawiam
ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat