Czy ktoś brał kredyt studencki

Czasopismo strażaków i ratowników ochotników wydawane przez Związek Ochotniczych Straży Pożarnych Rzeczypospolitej Polskiej. „Strażaka” można zaprenumerować w: Biurze Oddziału Wojewódzkiego, Biurze Terenowym lub Punkcie Sprzedaży Związku OSP RP.
Awatar użytkownika

Topic author
Zdenek
Posty: 146
https://dekodeco.com.pl/producent-mebli-na-wymiar-w-warszawie-nowoczesne-kuchnie/
Rejestracja: czw 23 paź 2014, 09:29
OSP (gm., woj.): lubelskie, chełm, chełm
Status: Offline

Czy ktoś brał kredyt studencki

Post autor: Zdenek »

W tym roku konkretnie?

Jak trwa procedura?

filik
Posty: 162
Rejestracja: pn 23 mar 2015, 08:53
Status: Offline

Re: Czy ktoś brał kredyt studencki

Post autor: filik »

W tym roku nie brałem tak więc nie doradzę Ci jaki bank ma najkorzystniejszą ofertę Najlepiej jakbyś sam zorinetował sie na tym forum o kredytach studenckich
http://www.forum-kredytowe.pl/f154/ - tam znajdziesz więcej nowych informacji w temacie.Co roku się to zmenia, poza tym wszystko zależy od danej osoby. Niech Ci doradzi ktoś kto posiada obeznanie w temacie ( sam korzystałem z doradcy finansowego).

Swoją drogą to wiesz, że będzie Ci potrzebny poręczyciel?

ritaka
Posty: 164
Rejestracja: ndz 10 kwie 2016, 16:36
Status: Offline

Re: Czy ktoś brał kredyt studencki

Post autor: ritaka »

Nie brałam kredytu studenckiego jednak wiem,że jest on na innych warunkach. Lepiej weź sobie pożyczkę Ferratum Bank bo teraz przy wzięciu takiej pożyczki możez też coś fajnego wygrać.Wystarczy wziąć pożyczkę i podesłać fajny pomysł/sposób na radzenie sobie z jesiennym nastrojem.
Więcej szczegółów jest na stronie konkursowej https://www.ferratum.pl/jesienny-konkurs-ferratum-bank oraz w znajdującym się tam regulaminie.

gwarphone
Posty: 3
Rejestracja: śr 26 paź 2016, 12:24
Status: Offline

Re: Czy ktoś brał kredyt studencki

Post autor: gwarphone »

A nie masz kogoś z rodziny albo kogoś bliskiego kto mógłby Ci pożyczyć gotówkę? Szkoda żebyś się ładował w kredyty
Zakupując smartphone, powinieneś przystosować jego możliwości do własnych potrzeb... sprawdzenie infomacji o telefonie

szymekkrusz
Posty: 4
Rejestracja: śr 26 paź 2016, 15:27
Status: Offline

Re: Czy ktoś brał kredyt studencki

Post autor: szymekkrusz »

też traktowałbym kredyt jako ostatnią linię ratunku, rodzice chrześni, babcie, ciotki - lepiej chwyć za telefon :)

Nesam
Posty: 5
Rejestracja: ndz 05 lut 2017, 10:11
OSP (gm., woj.): Lublinie ślaskie
Status: Offline

Re: Czy ktoś brał kredyt studencki

Post autor: Nesam »

ritaka pisze:Nie brałam kredytu studenckiego jednak wiem,że jest on na innych warunkach. Lepiej weź sobie pożyczkę Ferratum Bank bo teraz przy wzięciu takiej pożyczki możesz też coś fajnego wygrać. Wystarczy wziąć pożyczkę i podesłać fajny pomysł/sposób na radzenie sobie z jesiennym nastrojem.
Ja się tam nie chcę wtrącać, ale kredyt studencki, a pożyczka to mają "delikatną" różnicę w oprocentowaniu. Nie twierdzę, że Ferratum jest złe bo mają bardzo fajną pożyczkę na 60 dni do 1500 zł za darmo, oczywiście tylko dla nowych klientów.
Coś jak ta darmowa pożyczka w Vivus http://antyhaczyk.blogspot.com...vivus-opinie-pozyczki.html
Vivus ma dobre opinie o tej pierwszej pożyczce, ale polecenie takich firm studentowi na długookresową pożyczkę, no z czego on to spłaci?

Studenckie kredyty są na preferencyjnych warunkach i z małym oprocentowaniem, a w firmach pożyczkowych jest odwrotnie ;)

neemeroosi
Posty: 3
Rejestracja: ndz 05 lut 2017, 12:04
OSP (gm., woj.): pabianice, łódzkie
Kontakt:
Status: Offline

Re: Czy ktoś brał kredyt studencki

Post autor: neemeroosi »

W przypadku kredytów studenckich warto szczególnie przeczytać jak są one powiązane ze studiami, czasem jest tak, że są pewne kary za np. nieukończnie studiów.

Nesam
Posty: 5
Rejestracja: ndz 05 lut 2017, 10:11
OSP (gm., woj.): Lublinie ślaskie
Status: Offline

Re: Czy ktoś brał kredyt studencki

Post autor: Nesam »

No widzisz to nawet nie wiedziałem, że mogą być kary za nieukończenie studiów. Z drugiej strony one są na dobrych warunkach w porównaniu do normalnego kredytu. Nie wspominając już o pożyczkach.

Bolek331
Posty: 8
Rejestracja: pt 13 sty 2017, 12:52
Status: Offline

Re: Czy ktoś brał kredyt studencki

Post autor: Bolek331 »

Nie. Zdecydowałem się na pracę.

karaiby
Posty: 253
Rejestracja: czw 14 lip 2016, 10:07
Status: Offline

Re: Czy ktoś brał kredyt studencki

Post autor: karaiby »

Uważajcie na kredyty, zwłaszcza tzw. „chwilówki”. Wiele osób miało później problem z ich spłatą i wpadało w pętlę finansową. Groźba komornika stawała się wtedy wyjątkowo realna... Ale czytałam, że w takim wypadku najlepszym rozwiązaniem jest ogłoszenie upadłości konsumenckiej: https://kredyt123.pl/upadlosc-konsumencka
Podobno może zatrzymać postępowanie egzekucyjne i gwarantuje pełne oddłużenie.

Dunkiewicz
Posty: 209
Rejestracja: śr 05 paź 2016, 16:43
Status: Offline

Re: Czy ktoś brał kredyt studencki

Post autor: Dunkiewicz »

Z tymi kredytami studenckimi to formalności jest tyle, że głowa boli. Lepiej już wziać zwyczajną pożyczkę np. w Vivusie - http://finay.pl/vivus .

redepta
Posty: 1
Rejestracja: śr 24 maja 2017, 16:15
Lokalizacja: Otwock
Status: Offline

Re: Czy ktoś brał kredyt studencki

Post autor: redepta »

brałem i odradzam jak sie nie ma stałej pracy ..

ytrwow
Posty: 5
Rejestracja: wt 23 maja 2017, 16:45
OSP (gm., woj.): Gorzyce, Podkarpackie
Status: Offline

Re: Czy ktoś brał kredyt studencki

Post autor: ytrwow »

Brałem wraz z żoną i bardzo sobie chwalimy.
Zobacz ubezpieczenie na życie dostępne na portalu z rankingiem.

3zuch
Posty: 758
Rejestracja: pn 04 lis 2013, 09:22
Status: Offline

Re: Czy ktoś brał kredyt studencki

Post autor: 3zuch »

Studencki kredyt to najniższe oprocentowanie, kilka banków je oferuje, na przykład PKOBP

regina
Posty: 847
Rejestracja: sob 24 paź 2015, 20:54
Status: Offline

Re: Czy ktoś brał kredyt studencki

Post autor: regina »

Jeśli szukasz pomocy związanej ze spłatą pożyczek to polecam odezwać się do firmy spłata chwilówek Bielsko-Biała jest sprawdzona i oferuje kilka opcji na wyjście z długów
ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat