JEŚLI KTOŚ SPORTOWO NIE DA RADY


Topic author
mały 123
Posty: 2
https://dekodeco.com.pl/producent-mebli-na-wymiar-w-warszawie-nowoczesne-kuchnie/
Rejestracja: śr 03 cze 2015, 10:06
OSP (gm., woj.): osp woj mazowieckie
Status: Offline

JEŚLI KTOŚ SPORTOWO NIE DA RADY

Post autor: mały 123 »

JESTEM CIEKAW WASZYCH OPINI -OD DWÓCH LAT ZACZĄŁEM INTERESOWAĆ SIĘ SPORTEM POŻARNICZYM NA SZCZEBLU GMINNYM MOJA JEDNOSTKA WYGRYWAŁA Z WYNIKIEM OK 115-120 POPRZEZ TE DWA LATA ZJECHALIŚMY DO 95 I TERAZ NA GMINNYCH NIEMAMY SOBIE RÓWNYCH <<PRZEWAGA NAD DRUGĄ DRUŻYNĄ TO OK 25 S A WIĘC JAK TU RYWALIZOWAĆ?JESTEM CIEKAW CZY PODOBNA PRZEPAŚĆ CZASOWA JEST W JAKIEKOLWIEK GMINIE

marcink46
Posty: 77
Rejestracja: czw 16 lip 2009, 15:36
Lokalizacja: Lubelskie
Status: Offline

Re: JEŚLI KTOŚ SPORTOWO NIE DA RADY

Post autor: marcink46 »

Są nawet lepsze sytuacje ...w pewnej gminie na zawody przyjeżdża 3-5 jednostek, przy czym 1 miejsce bez specjalnego wysiłku wygrywa zawsze ta sama osp więc puchar od kilku lat przywożą i zabierają ten sam:) Inne jednostki są bo są, nie mają szans gdyż nawet nie zbierają się przed zawodami do ćwiczeń.
Awatar użytkownika

petrek
Posty: 31
Rejestracja: pn 17 maja 2010, 10:36
Status: Offline

Re: JEŚLI KTOŚ SPORTOWO NIE DA RADY

Post autor: petrek »

U nas podobnie, od dwóch lat poziom spadł, różnice na szczeblu gminnym ok 12 sekund (bez specjalnego wysiłku na luzie), minusy są takie że ciężko nam się zmobilizować do treningu, na powiatowym jest już lepiej :) i jeszcze jedna kwestia, jak widzą że nie dają rady w szybkości to jest lawina skarg do składu sędziowskiego :D

Topic author
mały 123
Posty: 2
Rejestracja: śr 03 cze 2015, 10:06
OSP (gm., woj.): osp woj mazowieckie
Status: Offline

Re: JEŚLI KTOŚ SPORTOWO NIE DA RADY

Post autor: mały 123 »

zgadzam się w 100% niekiedy osoby zgłaszające protest nie potrafią napisać go- a żeby wynik był przyzwoity wiem to po sobie ile trzeba było wyjeździć ,podpatrywać i szukać rozwiązań a w to zaangażować grupę ludzi którzy przede wszystkim chcą bo jeden nic nie osiągnie !!!! Są miejscowości gdzie jest zrozumienie i kultura dopingu bo konkurencyjna drużyna kończy bojówkie i rozlegają się brawa u mnie w gminie jest zgoła inaczej drużyna kończy i zanim sędziowie podadzą wyniki są osaczeni i uczeni takiego regulaminu że boże słyszysz a nie grzmisz !!!!!

Pawelzegar
Posty: 28
Rejestracja: czw 26 sty 2012, 18:12
Status: Offline

Re: JEŚLI KTOŚ SPORTOWO NIE DA RADY

Post autor: Pawelzegar »

.
Ostatnio zmieniony ndz 25 wrz 2016, 11:35 przez Pawelzegar, łącznie zmieniany 1 raz.

tosia
Posty: 10
Rejestracja: pn 22 cze 2015, 09:50
Kontakt:
Status: Offline

Re: JEŚLI KTOŚ SPORTOWO NIE DA RADY

Post autor: tosia »

Teraz to ogólnie jest jakaś dziwna przepaść. Nie wiem i nie rozumiem... Nie zależy im na wygranie? U nas bez żadnego wysiłku wygrywają. Taka sytuacja ma miejsce co roku.
ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat