udział w zawodach osób nie będących w OSP


Topic author
jasssio
Posty: 3
https://dekodeco.com.pl/producent-mebli-na-wymiar-w-warszawie-nowoczesne-kuchnie/
Rejestracja: pn 07 wrz 2015, 09:29
Status: Offline

udział w zawodach osób nie będących w OSP

Post autor: jasssio »

witam, mam pytanie a mianowicie:
Czy w zawodach OSP mogą brać udział osoby nie będące członkami jednostki, którą będą reprezentować na zawodach ?
W regulaminie nie znalazłem takiego zapisu, więc wydaje mi się że nie muszą, ale wolę się upewnić.
Pytanie zadaję bo tydzień przed zawodami wypadła nam osoba ze składu i mamy chętną na jej miejsce ale nie jest członkiem naszej jednostki i tylko chce wziąć udział w zawodach, a zapisywać się nie chce bo większość czasu go nie ma na miejscu i nie chce być tylko figurantem na kartce.

Topic author
jasssio
Posty: 3
Rejestracja: pn 07 wrz 2015, 09:29
Status: Offline

Re: udział w zawodach osób nie będących w OSP

Post autor: jasssio »

nie przypominam sobie że by gmina płaciła ubezpieczenie za wszystkich członków OSP, płaci ale za tych z JOT-u...
dodatkowo w regulaminie jest że można zmienić skład na 30 minut przed rozpoczęciem zawodów, więc raczej nikt nie dzwoni do ubezpieczyciela że by podać nową osobę do ubezpieczenia.
Więc moje pytanie skupia się tylko i wyłącznie czy może wystartować osoba nie będąca członkiem OSP, reszta kwestii nie interesuje mnie na tą chwilę.

Topic author
jasssio
Posty: 3
Rejestracja: pn 07 wrz 2015, 09:29
Status: Offline

Re: udział w zawodach osób nie będących w OSP

Post autor: jasssio »

ja nie pytam o ubezpieczenie, pytam czy może wystartować osoba która nie jest członkiem OSP, ale została normalnie zgłoszona na liście startowej przed zawodami (nie w dniu zawodów).
ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat