Nagrody w waszych gminach/powiatach


ospglinik
Posty: 506
https://dekodeco.com.pl/producent-mebli-na-wymiar-w-warszawie-nowoczesne-kuchnie/
Rejestracja: czw 19 sty 2012, 18:21
OSP (gm., woj.): glinik,podkarpackie
Status: Offline

Re: Nagrody w waszych gminach/powiatach

Post autor: ospglinik »

u nas to samo dają dyplom ,puchar i tam ze 400 stówy na jaki mundur albo węże
Awatar użytkownika

kwas
Posty: 380
Rejestracja: wt 13 cze 2006, 19:52
Lokalizacja: dolnośląskie
Status: Offline

Re: Nagrody w waszych gminach/powiatach

Post autor: kwas »

Wziołem sobie pierwszy lepszy regulamin zawodów i tak sobie czytam:
REGULAMIN ZAWODÓW SPORTOWO-POżARNICZYCH OCHOTNICZYCH STRAŻY POŻARNYCH z 11 kwietnia 2006
Cel organizacji zawodów sportowo - pożarniczych:
Celem organizacji zawodów sportowo-pożarniczych OSP jest w szczególności:
• mobilizowanie do intensywnego szkolenia pożarniczego, zmierzajacego do skutecznego prowadzenia akcji ratowniczo-gasniczych,
• ocena stanu wyszkolenia pożarniczego,
• popularyzacja wsród społeczenstwa zagadnien ochrony przeciwpożarowej,
• przygotowanie do startu w zawodach wyższego szczebla.

Jakoś nic nie jest zapisane o tym, że drużyna ma dostać nagrodę.

Moje zdanie jest takie. Stać nas na nagrody to je dajemy. Nie stac nas to ich nie dajemy. CIekawi mnie kto z tu wypowiadających sie jest członkiem szczebla gminnego i wyższego. Jeśli ktoś jest taki to osobiście sie dziwię. Jeśli nie ma to na najniższym szczeblu latwo powiedzieć że ci na górze nic nie robią aby dac nagrodę. Tylko skąd oni mają wziąść na te nagrody. Gmina lub powiat powie mamy tylko tyle i tyle i tym dzielcie i rządźcie. I co ci ludzie maja wtedy zrobić? Nadrukować kasy aby było na nagrody?

sslawek77
Posty: 446
Rejestracja: pn 17 maja 2010, 20:06
Lokalizacja: z OSP
Kontakt:
Status: Offline

Re: Nagrody w waszych gminach/powiatach

Post autor: sslawek77 »

jak byłem na odprawie przed powiatowymi to nam wyraznie zasugerowano ze na jakies specjalne nagrody niema co liczyc bo mają zjaz chyba powiatowy no i kasa jest potrzebna na "impreze", a co do nagród no to mysmy dostali za drugie miejsce, puchar, 3 koszule wyjsciowe, chyba 5 scyzoryków a'la mac'gyver,i 2 lizaki do kierowania ruchem, a za pierwsze był dodatkowo zestaw komputerowy, tylko potem jak sie okazało to jakies kompy z odzysku były i z tego co słyszałem to nawet nie wzieli ich jak pojechali do zarządu po nie :lol:
ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat