Zawody strefowe województwo mazowieckie 2014


Topic author
Pawelzegar
Posty: 28
https://dekodeco.com.pl/producent-mebli-na-wymiar-w-warszawie-nowoczesne-kuchnie/
Rejestracja: czw 26 sty 2012, 18:12
Status: Offline

Zawody strefowe województwo mazowieckie 2014

Post autor: Pawelzegar »

Witam, czy ktoś z Państwa orientuje się, kiedy i gdzie odbędą się Strefowe Zawody Sportowo-Pożarnicze jednostek OSP woj. mazowieckiego? Chodzi mi o strefę numer II(m. in. powiaty: sokołowski, siedlecki, węgrowski, łosicki, itp.) Dziękuję i pozdrawiam :)

Enoah
Posty: 41
Rejestracja: sob 08 sty 2011, 19:14
Status: Offline

Re: Zawody strefowe województwo mazowieckie 2014

Post autor: Enoah »

Pewnie dostaliście już pismo z KW na temat zawodów wojewódzkich. W notatce jest zapisane kiedy są mniej więcej - nie ma dokładnej daty. Wojewódzkie są w Kozienicach bodajże 13 września natomiast strefy mają być rozegrane na początku września (według mnie 2 tyg. do tyłu od wojewódzkich to max). :)

Topic author
Pawelzegar
Posty: 28
Rejestracja: czw 26 sty 2012, 18:12
Status: Offline

Re: Zawody strefowe województwo mazowieckie 2014

Post autor: Pawelzegar »

Enoah pisze:Pewnie dostaliście już pismo z KW na temat zawodów wojewódzkich. W notatce jest zapisane kiedy są mniej więcej - nie ma dokładnej daty. Wojewódzkie są w Kozienicach bodajże 13 września natomiast strefy mają być rozegrane na początku września (według mnie 2 tyg. do tyłu od wojewódzkich to max). :)
Czyli strefowych możemy się spodziewać mniej więcej w drugiej połowie sierpnia. Ok, dzięki wielkie ;) Może ktoś coś wie jeszcze to może tu napisać :)

Enoah
Posty: 41
Rejestracja: sob 08 sty 2011, 19:14
Status: Offline

Re: Zawody strefowe województwo mazowieckie 2014

Post autor: Enoah »

Był bym bardziej za stwierdzeniem "na przełomie sierpnia i września" niż "druga połowa sierpnia". 4 lata temu w 2010 roku zawody strefowe odbyły się 4 września (strefa zachodnio-północna). W tym roku według mnie będą 30 sierpnia. Niedługo powinno się pojawić pismo z KW na temat tych zawodów wtedy wszystko będzie jasne i nie trzeba będzie się domyślać :D
ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat