Węże ssawne


dana879
Posty: 136
https://dekodeco.com.pl/producent-mebli-na-wymiar-w-warszawie-nowoczesne-kuchnie/
Rejestracja: czw 30 sie 2012, 21:57
Status: Offline

Re: Węże ssawne

Post autor: dana879 »

tobirox93 pisze:No nasze ssawno skręca się idealnie. Jak widać na filmiku 2 ssawna jest nowa i rok temu trzeba było ją piłować, trwa to długo i jest bardzo żmudne... ważne żeby nie przesadzić bo kły są potem tak cienkie że po prostu się łamią. Skoro wy do tej pory nic nie robiliście z kłami to będziecie musieli piłować obie ssawne. Powodzenia xD
Jeśli można wiedzieć to gdzie zakupiliście tą nową ssawną ? i jakiej jest firmy ? Czy to jest może ta jasno-zielona na filmiku ?

tobirox93
Posty: 11
Rejestracja: pn 09 cze 2014, 00:15
OSP (gm., woj.): Wojska Tworóg Śląskie
Status: Offline

Re: Węże ssawne

Post autor: tobirox93 »

dana879 pisze:
tobirox93 pisze:No nasze ssawno skręca się idealnie. Jak widać na filmiku 2 ssawna jest nowa i rok temu trzeba było ją piłować, trwa to długo i jest bardzo żmudne... ważne żeby nie przesadzić bo kły są potem tak cienkie że po prostu się łamią. Skoro wy do tej pory nic nie robiliście z kłami to będziecie musieli piłować obie ssawne. Powodzenia xD
Jeśli można wiedzieć to gdzie zakupiliście tą nową ssawną ? i jakiej jest firmy ? Czy to jest może ta jasno-zielona na filmiku ?
Tak ta jasno-zielona jest nowa ale gdzie ją zakupili i z jakiej firmy to nie wiem, jak się dowiem to dam znać, ale myślę że to bez znaczenia, wszystko jeden szajs...

Topic author
bishop03
Posty: 8
Rejestracja: śr 11 gru 2013, 23:29
Status: Offline

Re: Węże ssawne

Post autor: bishop03 »

tobirox93 Mam jeszcze taką jedną prośbę :) jakbyś kiedyś miał możliwość, to przy okazji zrób zdjęcie dla łączeń węży :) Chętnie bym się przyjrzał do jakiego stopnia u was są one spiłowane :) Oczywiście jeżeli to nie problem :)

tobirox93
Posty: 11
Rejestracja: pn 09 cze 2014, 00:15
OSP (gm., woj.): Wojska Tworóg Śląskie
Status: Offline

Re: Węże ssawne

Post autor: tobirox93 »

spoko xD

dana879
Posty: 136
Rejestracja: czw 30 sie 2012, 21:57
Status: Offline

Re: Węże ssawne

Post autor: dana879 »

Mnie jak narazie interesuje tylko sklep i nazwa producenta odnośnie tej nowej ssawnej więc jak będziesz coś już wiedział to napisz :) Pozdro
Awatar użytkownika

mario-1306
Posty: 101
Rejestracja: wt 26 sty 2010, 19:37
OSP (gm., woj.): Złożeniec gmina Pilica
Status: Offline

Re: Węże ssawne

Post autor: mario-1306 »

my kupiliśmy węze w firmie mały strażak, tu link jak spinamy ssawną http://youtu.be/gfPKqnKe_pM

Topic author
bishop03
Posty: 8
Rejestracja: śr 11 gru 2013, 23:29
Status: Offline

Re: Węże ssawne

Post autor: bishop03 »

no z tego co widać na filmiku u was też ledwo co one się dokręcają :/ Mamy taki sam problem :/
Awatar użytkownika

mario-1306
Posty: 101
Rejestracja: wt 26 sty 2010, 19:37
OSP (gm., woj.): Złożeniec gmina Pilica
Status: Offline

Re: Węże ssawne

Post autor: mario-1306 »

spinają sie dobrze tylko w czasie treningu jedziemy bez smaru, aby było trudniej.

naczelnikospmrocza
Posty: 116
Rejestracja: śr 16 paź 2013, 19:17
OSP (gm., woj.): Mrocza , kujawsko-pomorskie
Status: Offline

Re: Węże ssawne

Post autor: naczelnikospmrocza »

Dobych węży nie trzeba piować .my mamy dobre i nie piłujemy robimy czasy koło 33 jak widac na filmikach zamieszczonych przeze mnie . do tej pory mieliśmy małego strażaka i spiłowanie nawet o 1 mm powodowało rozstrzelnienie węży i dłuższe ssanie , mam przyrżad którym mogę zmierzyć czy węże są szczelne , wiem że nie każdego stać na dobre węże ale pomimo tego odradzam piłowanie . to tylko moje skrone zdanie nie wytyczna .
ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat