Czy opłaca się założyć własny gabinet kosmetyczny?

Strażak po godzinach

Kreator publikacji
karaiby
Status: Offline

Czy opłaca się założyć własny gabinet kosmetyczny?

Postautor: karaiby » sob 11 lis 2017, 13:43

Czy sądzicie, że to dochodowy interes? Myślę z żoną o tym intensywnie, bo ona jest kosmetologiem. Od czego powinniśmy zacząć? Wyszukaliśmy tylko sklep, gdzie ewentualnie moglibyśmy zamawiać wysoko jakościowe produkty do codziennej pracy: https://cosmed24.pl/katalog/33-bioformula/37-koktajle/ . Co Wy radzicie?

iskierka97

Re: Czy opłaca się założyć własny gabinet kosmetyczny?

Postautor: iskierka97 » śr 15 lis 2017, 10:22

Moim zdaniem bardzo ciekawy pomysł na biznes. Jeżeli tylko lubisz taką pracę to myślę, że spokojnie znajdziesz klientki (i klientów:D)

Stworek

Postautor: Stworek » śr 15 lis 2017, 10:57

Postaw tylko na dobrej jakości sprzęt do takiego gabinetu. Pierwsze co mi przyszło do głowy to chociażby taka lampa led do paznokci. Myślę, że na pewno przyda się w Twej działalności.

jjusti18
OSP (gm., woj.): Ośrodek Straży Pożarnej

Postautor: jjusti18 » sob 13 sty 2018, 17:44

Myślę, że najlepiej jak sprawdzisz w swoim otoczeniu jak wygląda kwestia kosmetyczki. Jeżeli jest przepych to chyba nie warto... Pamiętaj jednak, że podjęcie się własnej działalności wiąże się ze sporymi obowiązkami. Jak z nimi sobie poradzić dowiesz się tutaj http://www.flashbook.pl/jak-radzic-sobi ... bowiazkow/ to fajny poradnik, zachęcam do przeczytania,.

Wróć do „Hyde Park”