Gdzie po najkorzystniejszy kredyt

Strażak po godzinach

Kreator publikacji
Listek
OSP (gm., woj.): chełm lubelskie
Status: Offline

Gdzie po najkorzystniejszy kredyt

Postautor: Listek » ndz 08 kwie 2018, 10:50

Gdzie mogę obecnie dostać kredyt na najlepszych warunkach? Potrzebuję niedużej sumy, 6000 złotych, które chcę przeznaczyć na remont, jeśli to ma znaczenie. Pracuję na umowie o pracę od 2009 roku, na czas nieokreślony i zarabiam 2200 złotych netto.
Na jaki okres najlepiej wziąć taki kredyt? Krótszy czy dłuższy?

filik

Re: Gdzie po najkorzystniejszy kredyt

Postautor: filik » wt 10 kwie 2018, 09:39

Nie zarabiasz jakichś super pieniędzy, ale wydaje mi sie,że nie będzie tutaj problemu z wzięciem kredytu. po pierwsze nie jest to taka duża suma (szczególnie jesli rozłozysz ja na dłuzej) Po drugie masz umowę na czas nieokreślony i to od dawna a dla banku taka umowa ma bardzo duże znaczenie.

Zerknij sobie tutaj:
http://www.forum-kredytowe.pl/f127/najl ... 57569.html - na stronie jest cały topik o tym jaki bank ma aktualnie najlepszy kredyt gotówkowy Wczytaj się i może coś znajdziesz dla siebie.

AnnaMarie711
OSP (gm., woj.): goczałkowice-zdrój, śląskie

Postautor: AnnaMarie711 » pt 13 kwie 2018, 14:44

Takie kwoty to najlepiej pożyczać w internecie. Ja sama nie byłam za bardzo przekonana do tego typu pozyczek ale spróbowałam w https://mikrorata.pl Najlepiej właśnie przetestować na sobie jak nie są to duże kwoty. W tej firmie nie są potzebne zaswiadczenia i zbędne formalności więc na pewno bez problemu tam otrzymasz taką kwotę.

Dzennika5
OSP (gm., woj.): piasek, województwo śląskie

Postautor: Dzennika5 » wt 17 kwie 2018, 09:30

Przy takich zarobkach i stażu pracy raczej nie powinieneś mieć problemu z otrzymaniem kredytu. Szczegolnie, że dosyć niska suma Cie interesuje. Ja bym sprawdziła na Twoim miejscu ile wyniesie Cie rata spłaty w firmie kredyt123 opinie. U nich już paru moich znajomych brało kredyt i z tego co mówili to bardzo fajnie ich to wychodziło, lepiej niż w niejednej firmie, którą przeglądali.

usagi

Postautor: usagi » ndz 24 cze 2018, 20:48

Ja także mogę polecić skorzystanie z oferty w kredyt123 opinie . Oferta jest ciekawa na dogodnych warunkach z indywidualnym podejściem do klienta, wiem z doświadczenia. Duży plus za mało formalności i błyskawiczną decyzję.

maq

Postautor: maq » pt 13 lip 2018, 10:40

Po taką kwotę to tylko do banku. Zobacz sobie co pokarze ci https://finanse.rankomat.pl/kredyty/kalkulator-gotowkowy/ i dokładnie zapytaj w placówce. Bo banki teraz muszą sprawdzić twoja zdolność. Ale taki kalkulator zawsze pokarze podstawę.

Wróć do „Hyde Park”