Ile kosztują mieszkania w Katowicach ?

Strażak po godzinach

budyniek
Posty: 2
https://dekodeco.com.pl/producent-mebli-na-wymiar-w-warszawie-nowoczesne-kuchnie/
Rejestracja: pt 04 wrz 2015, 13:16
Status: Offline

Re: Ile kosztują mieszkania w Katowicach ?

Post autor: budyniek »

Sądzę, że w każdym większym mieście są oferowane mieszkania z programu MDM. Słyszałam, że szare, zadymione Katowice to stereotyp. Miasto jest rozwojowe, nowoczesne - jak przystało na stolicę Śląska.

maniekk166
Posty: 3
Rejestracja: pn 05 paź 2015, 14:34
Status: Offline

Re: Ile kosztują mieszkania w Katowicach ?

Post autor: maniekk166 »

Zgodzę się, że Katowice to nowoczesne miasto które cały czas się rozwija. A ceny mieszkań nie odstraszają, dodatkowo jest wiele programów dla młodych ludzi( np. MDM), którzy kupują swoje pierwsze mieszkanie. Jeśli ktoś rozgląda się za lokalizacją to warto wybrać osiedle franciszkańskie.

Mufinka
Posty: 966
Rejestracja: śr 11 lut 2015, 09:21
Status: Offline

Re: Ile kosztują mieszkania w Katowicach ?

Post autor: Mufinka »

To osiedle jest w całkiem ciekawym otoczeniu - zaraz obok Doliny 3 Stawów. Zanim jednak podejmiemy jakąkolwiek decyzję warto byłoby zorientować się w kwestii kredytów. Widziałam ciekawy artykuł jak wybrać kredyt na mieszkanie na kochamczytac.pl, wydaję mi się, że mógłby okazać się bardzo pomocny w tym względzie.

firerun
Posty: 428
Rejestracja: śr 06 sie 2014, 10:50
Status: Offline

Re: Ile kosztują mieszkania w Katowicach ?

Post autor: firerun »

Na Tauzenie można już za 100 000 kupić. My ostatnio kupiliśmy w mieście ościennym. Znaki pionowe obsługuje tam Unistop, więc jesteśmy z tego powodu bardzo zadowoleni, bo będzie bezpiecznie.

logtalia
Posty: 1
Rejestracja: pt 18 gru 2015, 12:53
OSP (gm., woj.): Ochotnicza Straż pożarna w Otwocku
Status: Offline

Re: Ile kosztują mieszkania w Katowicach ?

Post autor: logtalia »

Od 180tys do nawet 350tys, tylko wiadomo, że wszystko zalezy od tego jaka jest lokalizacja, jakie to jest mieszkanie, stare/nowe budownictwo.
Sprecyzuj lepiej pytanie :)


___________________________
pompy ciepła

Grzybek
Posty: 11
Rejestracja: wt 12 sty 2016, 11:52
Status: Offline

Re: Ile kosztują mieszkania w Katowicach ?

Post autor: Grzybek »

mieszkania w Katowicach jak na takie miasto nie są drogie.

Antoni4
Posty: 5
Rejestracja: pt 24 cze 2016, 10:00
Status: Offline

Re: Ile kosztują mieszkania w Katowicach ?

Post autor: Antoni4 »


aniakw
Posty: 34
Rejestracja: śr 16 lis 2016, 10:27
Status: Offline

Re: Ile kosztują mieszkania w Katowicach ?

Post autor: aniakw »

W czasach zimowych może trochę bardziej zasyfione ale jeśli chodzi o nowoczesność to Katowice bardzo poszło do przodu. Co do mieszkań to niestety nie wiem, mogę podesłać Ci natomiast miejsce na fajny nocleg w centrum: http://mariacka13.pl/pokoje-do-wynajecia
Tutaj wychodzi gdzieś 150zł/noc więc cena naprawdę w porządku jak na ścisłe centrum.
ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat