Gdzie wykupić tanie OC?

Strażak po godzinach
Awatar użytkownika

Topic author
Lollak
Posty: 122
https://dekodeco.com.pl/producent-mebli-na-wymiar-w-warszawie-nowoczesne-kuchnie/
Rejestracja: pn 03 lis 2014, 13:56
OSP (gm., woj.): lublin, ubelskie
Status: Offline

Re: Gdzie wykupić tanie OC?

Post autor: Lollak »

Zdenek pisze:U mnie akurat wyszło najtaniej w compensie. Każde TU ma inne ceny za oc. W zasadzie to nie ma znaczenia gdzie się ubezpieczysz poza właśnie ceną. Prawo rynku. Proponuje zostawić kontakt tutaj:
http://ubezpieczenia.comperia.pl/oc
Uzupełniasz dane na temat samochodu i wyślą Ci tam najlepszą ofertę na dzień dzisiejszy.

Ok , juz jestem po rozmowie. Wyliczyli mi ubezpieczenie w kwocie 290 zł. Jak sobie wcześniej sam wyliczałem kalkulatorem to było o wiele droższe. Jakieś 350 zł. Czy tacy ubezpieczyciele mają jakieś lepsze dojścia? Czy coś tam wynegocjowane z ubezpieczycielem? Że aż taka róznica .
poaposdfsdfasdfa

calusnaa
Posty: 3
Rejestracja: wt 24 mar 2015, 12:18
Status: Offline

Re: Gdzie wykupić tanie OC?

Post autor: calusnaa »

A ile macie lat? Dla młodych kierowców najtansze zawsze ma MTU i You Can Drice.
Awatar użytkownika

Zdenek
Posty: 146
Rejestracja: czw 23 paź 2014, 09:29
OSP (gm., woj.): lubelskie, chełm, chełm
Status: Offline

Re: Gdzie wykupić tanie OC?

Post autor: Zdenek »

A słyszeliście może o nowych zmianach w OC? Ma teraz kosztować o wiele więcej od 1 kwietnia.
Ogólnie myślicie,że wyjdzie to na dobre czy na złe?
Niby ubezpieczenie będzie wyższe o te 30-40% ale z drugiej strony ponoć o wiele łatwiej będzie nam wyegzekwować pieniądze od ubezpieczyciela jeśli akurat ktoś nas w samochód stuknie.
Awatar użytkownika

Topic author
Lollak
Posty: 122
Rejestracja: pn 03 lis 2014, 13:56
OSP (gm., woj.): lublin, ubelskie
Status: Offline

Re: Gdzie wykupić tanie OC?

Post autor: Lollak »

Ja jakiś czas temu sobie poczytałem. Jak dla mnie na plus bo jednak nie trzeba będzie wstawiać sobie do samochodu najtańszych bebechów ale te, które po prostu są lepsze. Wcześniej zwracali za najtańsze.
I nie wiem czy aż tyle to podwyższą. I tak OC nie jest takie niskie, sądzę,że może coś tam wzrośnie ale nie o tyle. Ja już jestem w razie czego po. Mam już ubezpieczenie tak więc sprawą sie nie interesuję, przynajmniej do przyszłego roku.
poaposdfsdfasdfa

sashunia
Posty: 3
Rejestracja: sob 28 mar 2015, 10:32
Status: Offline

Re: Gdzie wykupić tanie OC?

Post autor: sashunia »

Idz do agenta, on Ci dobierze najtrańszą ofertę.
Awatar użytkownika

uotwarte
Posty: 133
Rejestracja: śr 05 lis 2014, 10:51
Status: Offline

Re: Gdzie wykupić tanie OC?

Post autor: uotwarte »

Trzeba mieć naprawdę rzetelnego agenta, żeby doradził korzystnie, spotkałam się z tym, że doradzają ubezpieczenie w takiej firmie od której mają wyższą prowizję. Wolę samodzielnie przejrzeć na http://superpolisa.pl/różne warianty ubezpieczeń.

Misza5
Posty: 5
Rejestracja: wt 09 cze 2015, 10:26
Status: Offline

Re: Gdzie wykupić tanie OC?

Post autor: Misza5 »

Też mi się nie chciało chodzić. Ubezpieczyłem się u mojego mechanika, tzn on ma całą firmę i ubezpieczenia też oferuje (http://www.janisz.pl/) także w sumie kiedyś przy okazji wizyty tam zdecydowałem się, że ubezpieczenie też warto tam brać.

PKiesz
Posty: 96
Rejestracja: sob 25 paź 2014, 11:25
OSP (gm., woj.): Toruń, Kujawsko-Pomorskie
Status: Offline

Re: Gdzie wykupić tanie OC?

Post autor: PKiesz »

uotwarte pisze:Trzeba mieć naprawdę rzetelnego agenta, żeby doradził korzystnie, spotkałam się z tym, że doradzają ubezpieczenie w takiej firmie od której mają wyższą prowizję. Wolę samodzielnie przejrzeć na http://superpolisa.pl/różne warianty ubezpieczeń.
A na jakiej zasadzie działa ta Superpolisa.pl ? Słyszałem już swego czasu od znajomych, że korzystają z tego, ale nie do końca wiem czy tam można wykupić ubezpieczenie czy to tylko porównywarka? Być może jeśli można wykupić (a chyba tak) chodzi o to, że jak wykupujesz przez sieć to odchodzi Ci dodatkowa prowizja agenta, która podobno w sferze ubezpieczeń do najniższych nie należy. W każdym razie trzeba się przyzwyczaić, że coraz więcej osób będzie uciekało w tym kierunku.

Nadzieja
Posty: 748
Rejestracja: wt 30 gru 2014, 08:56
Status: Offline

Re: Gdzie wykupić tanie OC?

Post autor: Nadzieja »

Nie jest łatwo znaleźć tanie OC. W sieci są porównywarki, ale na ile rzetelne?
Awatar użytkownika

k-m
Posty: 85
Rejestracja: śr 22 lip 2015, 14:04
OSP (gm., woj.): Warszawa,mazowieckie
Status: Offline

Re: Gdzie wykupić tanie OC?

Post autor: k-m »

Możesz skorzystać z porównywarek ale porównywarka pokaże Ci jedynie jakie akurat ubezpieczenie jest najtańsze. Sam jestem zdania,że nie warto jest brać ubezpieczenia jedynie tam gdzie jest najtaniej. Akualnie przepisy są trochę inne. W tym roku sie zmieniły i wiele osób o tym nie wie. Jeśli będziesz miał stłuczkę to kasę za naprawę samochodu bierzesz nie od ubezpieczyciela sprawcy ale od swojego ubezpieczyciela.Tak więc warto jest kupić ubezpieczenie w dużym, sprawdzonym tu.

Niezłą ofertę w tym zakresie posiada Proama: http://www.proama.ubezpieczenie.com.pl/ ... a/0,0.html - na stronie jest lista ich placówek. Aktualnie mają swoje placówki w praktycznie całej Polsce. Ubezpieczam się tam od lat.

Nadzieja
Posty: 748
Rejestracja: wt 30 gru 2014, 08:56
Status: Offline

Re: Gdzie wykupić tanie OC?

Post autor: Nadzieja »

Otóż to. A dlaczego nie warto kupować najtańszego? Tylko ze względu na to, że z mojego będzie wypłacane?

firerun
Posty: 428
Rejestracja: śr 06 sie 2014, 10:50
Status: Offline

Re: Gdzie wykupić tanie OC?

Post autor: firerun »

Generalnie warto się ubezpieczyć. W razie stłuczki może nam to bardzo pomóc. Ostatnio na wgniecenia.pl znalazłem naprawę bezinwazyjna wgnieceń, więc jeśli ktoś będzie potrzebował, to na pewno ta firma się sprawdzi.

autor12
Posty: 4
Rejestracja: śr 28 paź 2015, 13:33
OSP (gm., woj.): czarnków ,wielkopolska
Lokalizacja: czarnków
Kontakt:
Status: Offline

Re: Gdzie wykupić tanie OC?

Post autor: autor12 »

ja w PZU wole zapłacić trochę więcej a mieć spokój

mazurek
Posty: 1025
Rejestracja: śr 01 lip 2015, 14:14
Status: Offline

Re: Gdzie wykupić tanie OC?

Post autor: mazurek »

A znacie jakieś porównywarki ubezpieczeń OC? Byłoby to na pewno bardzo pomocne.

firerun
Posty: 428
Rejestracja: śr 06 sie 2014, 10:50
Status: Offline

Re: Gdzie wykupić tanie OC?

Post autor: firerun »

nie znam, a chętnie bym coś porównał:)
ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat