Podrywanie dziewczyn

Strażak po godzinach

Topic author
Listek
Posty: 155
https://dekodeco.com.pl/producent-mebli-na-wymiar-w-warszawie-nowoczesne-kuchnie/
Rejestracja: pt 25 lip 2014, 09:45
OSP (gm., woj.): chełm lubelskie
Status: Offline

Podrywanie dziewczyn

Post autor: Listek »

Nie było jeszcze takiego tematu a wydaje mi się, że jest on ciekawy. Szczególnie w kontekście zbliżającej się wiosny, a więc czasu w którym łatwiej kogoś poznać, zakochać się. Sam jestem nałogowym flirciarzem i żadna kobieta nie była mnie w stanie w 100% usidlić :)
Awatar użytkownika

Inter
Posty: 405
Rejestracja: czw 23 paź 2014, 09:30
OSP (gm., woj.): OSP Gmina Hanna w woj Lubelskim
Status: Offline

Re: Podrywanie dziewczyn

Post autor: Inter »

Widzisz - jedni mają ogromną łatwość w poznawaniu dziewczyn. Inni są wstydliwi i nieśmiali, nie mogą znaleźć sobie dziewczyny - mimo, że bardzo chcieliby stworzyć stały związek.
Dziwne to.
Ale w dobie internetu poznanie kogoś przez facebooka, nk czy portale typu sympatia czy fotka nie powinno stanowić większego problemu.
Chociaż jak się czyta ten artykuł http://uwodzenieuk.com/jak-poznac-fajna ... -internet/ to widzę, że podczas e-podrywu też trzeba się trochę nagimnastykować aby osiągnąć cel.

niezgodnaa
Posty: 3
Rejestracja: czw 23 kwie 2015, 09:52
Status: Offline

Re: Podrywanie dziewczyn

Post autor: niezgodnaa »

No tak, poznanie kogoś w internecie to najmniejszy problem. Trudniej spotkać kogoś normalnego, ciekawego. :D

tosia
Posty: 10
Rejestracja: pn 22 cze 2015, 09:50
Kontakt:
Status: Offline

Re: Podrywanie dziewczyn

Post autor: tosia »

niezgodnaa a co rozumiesz przez słowo 'normalność'?
Rzadko jaki mężczyzna potrafi podrywać. Przykre panowie ;)
Awatar użytkownika

Zdenek
Posty: 146
Rejestracja: czw 23 paź 2014, 09:29
OSP (gm., woj.): lubelskie, chełm, chełm
Status: Offline

Re: Podrywanie dziewczyn

Post autor: Zdenek »

A czy ktoś z Was może próbował feromonów? Sam zastanawiałem się nad tematem bo nie wiem czemu ale nie mam zupełnie powodzenia wśród dziewczyn. Ciągle słyszę słowa: zostańmy tylko przyjaciółmi. Człowiek zaczyna się po prostu zastanawiać co jest nie tak..,,

Niektórzy twierdzą,że feromony faktycznie przyciągają płeć przeciwną .Jak z tym jest tak naprawdę?

pw01
Posty: 1
Rejestracja: wt 23 cze 2015, 08:19
Kontakt:
Status: Offline

Re: Podrywanie dziewczyn

Post autor: pw01 »

Przyciągać przyciągają znajdziesz pełno tego w internecie tylko szukaj profesjonalnych sklepów z feromonami są dość drogie.

totak
Posty: 152
Rejestracja: ndz 14 gru 2014, 11:53
OSP (gm., woj.): lubelskie, chełm, chełm
Status: Offline

Re: Podrywanie dziewczyn

Post autor: totak »

Oczywisćie,że dziewczyny reagują na ładny zapach .Feromony dodatkowo zawierają składniki, które mają na celu przyciąganie drugiej osoby.Druga sprawa to to,że sam czujesz się o wiele bardziej pewny siebie ponieważ wiesz,ze masz na sobie ładny zapach . Jesli jesteś ciekawy to nie szkodzi spróbować.
Sam obecnie mam Love & Desire. Fajna sprawa. Tanie nie były ale są to prawdziwe feromony.

Nadzieja
Posty: 748
Rejestracja: wt 30 gru 2014, 08:56
Status: Offline

Re: Podrywanie dziewczyn

Post autor: Nadzieja »

Feromony to nie wszystko. Trzeba umieć rozmawiać z kobietami.
Awatar użytkownika

Zdenek
Posty: 146
Rejestracja: czw 23 paź 2014, 09:29
OSP (gm., woj.): lubelskie, chełm, chełm
Status: Offline

Re: Podrywanie dziewczyn

Post autor: Zdenek »

Niby tak ale człowiek po prostu czasami nie ma śmiałości aby nawet podejść do dziewczyny a co dopiero gadać. Wydaje mi sie,że nie jestem taki głupi ale jednak nie wychodzi. Te feromony to gdzie konkretnie można kupić? I czy rzeczywiście coś działają? Czy jest to efekt placebo? W sensie,że czujesz,że coś na sobie masz i po prostu podnosi to Twoją pewność siebie? Tak też przecież może być.

totak
Posty: 152
Rejestracja: ndz 14 gru 2014, 11:53
OSP (gm., woj.): lubelskie, chełm, chełm
Status: Offline

Re: Podrywanie dziewczyn

Post autor: totak »

W sieci ( na przykład tutaj: http://intymnosc.pl/feromony-2014-c-61.html ). Chociaż sklepów to jest cała masa tak wiec sam sobie poszukaj oraz porównaj ceny.
Myślę,żę jednak nie jest to placebo. Wiadomo,że sam czujesz się lepiej i Twoja pewność siebie jest większa ale jakby to było placebo to dziewczyny nie prawiłyby Ci komplementów na temat ładnego zapachu co nie?

filik
Posty: 162
Rejestracja: pn 23 mar 2015, 08:53
Status: Offline

Re: Podrywanie dziewczyn

Post autor: filik »

Feromony fajna sprawa. Osobiscie nie używałem tych feromonów Love Desire chociaż wczesniej czytałem na ich temat w sieci i różni goście sobie polecali. Sam przetestowałem te rodzaje:

Pheromone essence - jest to bezzapachowa esencja. Trochę drogie ale bardzo mocne, wystarczy jedynie jedna kropelka pod swój zapach
Sexual Attraction - trochę tańsze ale również ok. Niewielka buteleczka tak więc można je zabrać ze sobą do kieszeni.

3zuch
Posty: 758
Rejestracja: pn 04 lis 2013, 09:22
Status: Offline

Re: Podrywanie dziewczyn

Post autor: 3zuch »

Co rozumiecie po słowem "poderwać" :mrgreen:

mazurek
Posty: 1025
Rejestracja: śr 01 lip 2015, 14:14
Status: Offline

Re: Podrywanie dziewczyn

Post autor: mazurek »

No właśnie? Też jestem ciekawa :)

qrczaks
Posty: 3
Rejestracja: czw 25 cze 2015, 18:11
Status: Offline

Re: Podrywanie dziewczyn

Post autor: qrczaks »

za mundurem panny sznurem

mazurek
Posty: 1025
Rejestracja: śr 01 lip 2015, 14:14
Status: Offline

Re: Podrywanie dziewczyn

Post autor: mazurek »

Coś w tym jest :)
ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat