Jak usunąć żylaki?

Strażak po godzinach

bartosz22
Status: Offline

Re: Jak usunąć żylaki?

Postautor: bartosz22 » śr 11 sty 2017, 11:48

Nie polecam operacji. Nie dość,ze jest to dosć inwazyjny zabieg to jeszcze często nie daje takich dobrych efektów. Jeśli macie możliwośc to idźcie na skleroterapię.

Sam miałem zabieg wykonany w Gdańsku w profesjonalnej klinice. Pozwolę sobie tutaj dać do niej linka ponieważ cały zabieg jest tam dość dobrze opisany:
http://clinicadermatologica.pl/zabiegi/skleroterapia/

Nie było to bolesne.

bartek.b
OSP (gm., woj.): Katowice, Śląskie

Postautor: bartek.b » śr 10 maja 2017, 00:21

Witajcie! Liczę na jakieś rady :) Zaczynają mi się pokazywać pierwsze żylaki, u mnie to rodzinne. Ale są na razie na tyle małe, że nie chcę z tym od razu lecieć do lekarza. Myślałem o jakichś maściach. Ale wybór jest ogromny... Znalazłem takie forum i jest sporo dobrych opinii o tej maści. Skład mi się podoba, nie chcę pompować w siebie chemii, szczególnie, że problem nie jest jakiś duży. Jak myślicie, pomoże? Bo nogi mam czasem strasznie ciężkie i opuchnięte.

firerun

Postautor: firerun » śr 10 maja 2017, 13:27

Może jest jakaś metoda laserowa, która pozwala się ich pozbyć?

fifka
OSP (gm., woj.): Warszawa, mazowieckie

Postautor: fifka » czw 27 lip 2017, 17:52

Ja na żylaki to jedyne co polecam to cierpliwość i jakiś dobry krem na nie. Żylaki nie pojawiły się tak nagle, to nie znikną nagle. Jedynie należy smarować maścią na żylaki Varipro i czekać na efekty. :P

Ghost_Rider
OSP (gm., woj.): Katowice, śląskie

Postautor: Ghost_Rider » pt 28 lip 2017, 14:37

Ja uważam, że jest to sprawa do skonsultowania ze specjalistą. Nie należy działać na własną rękę bo można sobie tylko zaszkodzić.

weronikaja
OSP (gm., woj.): śląskie zabrze zabrze

Postautor: weronikaja » śr 13 gru 2017, 10:13

Jeżeli chodzi o żylaki nóg to warto skorzystać z oferty https://www.tourmedica.pl/kliniki/leczenie-zylakow-konczyn-dolnych/ I umówić się na konsultacje. Żylaki są niebezpieczne dlatego problemu nie można lekceważyć. A słyszałam że można je usunąć laserem i jest to zabieg mniej inwazyjny a skuteczny.

Tymoteusz1
OSP (gm., woj.): Warszawa, Mazowieckie

Postautor: Tymoteusz1 » czw 21 cze 2018, 12:20

Każdy może mieć takie problemy, więc nie ma co się tym stresować. Najważniejsze to po prostu podejść do tematu odpowiedzialnie i wybrać się z tymi schorzeniami do Centrum Flebologii na leczenie. Poczytajcie w http://www.centrumflebologii.pl/pl/niew ... lna/zylaki jakie następstwa może mieć zapalenie żył, a nie będziecie potrzebowali więcej motywacji, by w końcu zacząć o siebie dbać.

Wróć do „Hyde Park”