Miał ktoś z Was trądzik rózowaty?

Strażak po godzinach

Topic author
totak
Posty: 152
https://dekodeco.com.pl/producent-mebli-na-wymiar-w-warszawie-nowoczesne-kuchnie/
Rejestracja: ndz 14 gru 2014, 11:53
OSP (gm., woj.): lubelskie, chełm, chełm
Status: Offline

Miał ktoś z Was trądzik rózowaty?

Post autor: totak »

Jak długo trwało leczenie? Jak udało się Wam go wyleczyć?
Awatar użytkownika

Inter
Posty: 411
Rejestracja: czw 23 paź 2014, 09:30
OSP (gm., woj.): OSP Gmina Hanna w woj Lubelskim
Status: Offline

Re: Miał ktoś z Was trądzik rózowaty?

Post autor: Inter »

totak pisze:Jak długo trwało leczenie? Jak udało się Wam go wyleczyć?
Leczenie nie trwało tak krótko ale powiem Ci,że obecnie jestem już na dobrej drodze do tego aby się go zupełnie pozbyć. Nabawiłem się go kilka lat temu. Na początku nie wiedziałem co to jest i próbowałem leczyć go samemu ale tego nie polecam ponieważ takie leczenie nigdy nie jest skuteczne. Odsyłam na stronę, na której poczytasz sobie jak z tym sobie radzić
http://wylecztradzikrozowaty.pl/

Znajduje się tam opis obecnie stosowanych metod leczenia trądziku. Proponuję po prodstu zapisać się do lekarza. Da Ci leki oraz maści a powinny być dobrane do odmiany trądziku jaką masz.

binnka
Posty: 2
Rejestracja: śr 29 lip 2015, 10:25
Status: Offline

Re: Miał ktoś z Was trądzik rózowaty?

Post autor: binnka »

Ludzie w sprawie chorób konsultujcie się z lekarzami.

wiszdra
Posty: 2
Rejestracja: pn 03 sie 2015, 09:31
Status: Offline

Re: Miał ktoś z Was trądzik rózowaty?

Post autor: wiszdra »

Zgadzam się, do lekarza proszę iść!

zuch
Posty: 17
Rejestracja: sob 09 lis 2013, 11:36
OSP (gm., woj.): Bukowiec, łódzkie
Status: Offline

Re: Miał ktoś z Was trądzik rózowaty?

Post autor: zuch »

Z trądzikiem nie ma żartów. Jej źródłem może być nawet gronkowiec który trzeba leczyć silnym antybiotykiem. Jeżeli jesteś z Dolnego Śląska to polecam konsultacje dermatologiczne we Wrocławiu w przychodni Proclinic . Mają tam świetną kadrę lekarzy z doświadczeniem klinicznym. Z pewnością ci pomogą.

lasior
Posty: 279
Rejestracja: pn 04 kwie 2016, 18:02
OSP (gm., woj.): ochotnicza straż pożarna chojnice
Status: Offline

Re: Miał ktoś z Was trądzik rózowaty?

Post autor: lasior »

Mam podobny problem z trądzikiem różowatym. Od blisko 3 lat leczę się bezskutecznie. Na leki, prywatne wizyty u dermatologów wydałem fortunę, a trądzik dalej jest i nie jest go wcale mniej! :evil: Jestem tak zdesperowany, że mam ochotę zacząć kupować wszystkie polecane na forach kremy, tabletki i inne specyfiki. Kto wie, może coś w końcu zadziała. Moje pytanie brzmi: czy ktoś zażywał Nonacne i mu pomogło?

berkowy
Posty: 321
Rejestracja: ndz 08 lis 2015, 08:10
Status: Offline

Re: Miał ktoś z Was trądzik rózowaty?

Post autor: berkowy »

U mnie siostra z tym trochę walczyła, chodziła po jakichś kosmetyczkach itd ale bez większych efektów. Koniec końców poszła do lekarza od medycyny estetycznej tutaj i zalecił jej jakie zabiegi, które bardzo pomogły. Ale niestety szczegółów nie znam.

MacieX822
Posty: 28
Rejestracja: śr 07 cze 2017, 13:34
OSP (gm., woj.): pawłowice, województwo śląskie
Status: Offline

Re: Miał ktoś z Was trądzik rózowaty?

Post autor: MacieX822 »

Też słyszałem o tabletkach Nonacne, konkretnie to wpis z bloga http://rajin.pl/acne-derm-opinia-o-podo ... a-tradzik/ nakierował mnie na ten lek. Jeszcze nie stosowałem ale zamierzam zamówić. Jestem w sumie pełny nadziei co do tych tabletek ale jak wyjdzie to się dopiero okaże, będzie to pierwszy z leków jaki zastosuje wiec jak nie zadziała to się jeszcze nie załamie :P

AnnaMarie711
Posty: 69
Rejestracja: sob 15 kwie 2017, 16:57
OSP (gm., woj.): goczałkowice-zdrój, śląskie
Status: Offline

Re: Miał ktoś z Was trądzik rózowaty?

Post autor: AnnaMarie711 »

Ja nie miałam, ale moja znajoma kiedyś zmagała się z tym problemem. Brała bardzo różne leki z różnym skutkiem. Pierwsze były chyba davercin tabletki później jakieś maści i kremy ale w sumie nic. Dopiero wizyta u dermatologa coś pomogła, więc chyba najlepiej od razu udać się do lekarza po pomoc

elabarbara
Posty: 1578
Rejestracja: wt 23 maja 2017, 14:55
Status: Offline

Re: Miał ktoś z Was trądzik rózowaty?

Post autor: elabarbara »

Próbowałam kilkunastu metod (w tym wielu jednocześnie). Po drodze popełniałam wszystkie możliwe błędy, jedynie pogarszając stan cery. Suszyłam ją na wiór, zapychałam pory, a chcąc je oczyścić stosowałam silne peelingi, rozprowadzając problemy na całą twarz. Ale ostatnio czytałam ciekawy artykuł że dieta też ma wpływ na trądzik być może tu jest cała przyczyna http://www.boolvar.pl/tradzik-a-kwestia-diety/

super_Eryk
Posty: 32
Rejestracja: pt 09 gru 2016, 15:17
Status: Offline

Re: Miał ktoś z Was trądzik rózowaty?

Post autor: super_Eryk »

Zależy skąd bierze się Twój problem z trądzikiem. Najlepiej iść do lekarza i zrobić najpierw badania krwi, na tej podstawie dopiero można dopasować leczenie. Jeśli trądzik przejdzie dzięki zmianie kosmetyków i diety to świetnie ale to nie są zbyt częste przypadki.

Bortek
Posty: 41
Rejestracja: pn 27 lut 2017, 16:16
Status: Offline

Re: Miał ktoś z Was trądzik rózowaty?

Post autor: Bortek »

U mnie leczenie trwalo kilka lat ale niestety bez efektow. Dermatolog zalamywal ręce, ja załamywalam się.. Nakladanie tony makijazu codziennie to istny koszmar. Postanowilam odlozyc kase na cos bardziej radykalnego i tak poddalam sie zabiegowi laserowemu http://klinikamiracki.pl/zabieg/tradzik ... a-excel-v/ w klinice Miracki w Warszawie. Efekt przeszedl moje najsmielsze oczekiwania :D Makijaze poszly do kosza a ja sie ciesze piekna i zdrowa buzia :D

ritaka
Posty: 164
Rejestracja: ndz 10 kwie 2016, 16:36
Status: Offline

Re: Miał ktoś z Was trądzik rózowaty?

Post autor: ritaka »

W przypadku trądziku różowatego najlepiej jest zgłosić się do specjalisty lecząc go na własną rękę możesz się nabawić tylko blizn. Dlatego nie lecz się na własną rękę. Jeżeli nabawiłaś się już blizn to polecam Ci poczytać u nich http://wszystkoobliznach.pl/ artykuł na temat blizn potrądzikowych :)

elabarbara
Posty: 1578
Rejestracja: wt 23 maja 2017, 14:55
Status: Offline

Re: Miał ktoś z Was trądzik rózowaty?

Post autor: elabarbara »

Niestety ale tej odmiany nie miałam, ja walczyłam z trądzikiem normalnym ,ale i tak był uporczywy dla mnie a żadne kremy nie działały dopóki nie trafiłam na krem przeciwtrądzikowy i regulujący sebum Calluna Medica. Na moją cerę działa rewelacyjnie. Zmiany trądzikowe się zmniejszyły, a nowe wypryski się nie pojawiają tak często. Ładnie redukuje produkcję sebum.

samwise
Posty: 526
Rejestracja: pn 18 lip 2016, 08:28
Status: Offline

Re: Miał ktoś z Was trądzik rózowaty?

Post autor: samwise »

Jakiś trądzik miałem, ale czy różowaty, to nie wiem.
ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat