Gdy ona nie ma ochoty

Strażak po godzinach

Topic author
totak
Posty: 152
https://dekodeco.com.pl/producent-mebli-na-wymiar-w-warszawie-nowoczesne-kuchnie/
Rejestracja: ndz 14 gru 2014, 11:53
OSP (gm., woj.): lubelskie, chełm, chełm
Status: Offline

Gdy ona nie ma ochoty

Post autor: totak »

Witam panowie.Czy Wy również mieliście problem z tym,ze Wasza kobieta straciła po pewnym czasie ochotę na seks ? Totalnie nie wiem co robić. Jesteśmy młodym małżeństwem i obecnie praktycznie tego nie robimy bo jej się normalnie nie chce. Próbowałem ją zachęcić wieloma sposobami ale na nic. Dodam,ze nie jestem zapuszczony ani nic. Po prostu ona odwraca się wieczorem plecami i mówi,ze jest zmęczona.Nie ma jakiejś ciężkiej pracy, dzieci również nie mamy.
O co biega? Dodam,że ona ciagle mówi,ze mnie kocha. W takim razie czemu tego nie chce robić?

1Radek
Posty: 148
Rejestracja: ndz 02 kwie 2006, 00:23
Status: Offline

Re: Gdy ona nie ma ochoty

Post autor: 1Radek »

witam.
ile czasu poświęcasz jej a ile osp?
Awatar użytkownika

fireman90
Posty: 638
Rejestracja: sob 03 cze 2006, 10:58
Lokalizacja: śląskie
Status: Offline

Re: Gdy ona nie ma ochoty

Post autor: fireman90 »

1Radek pisze:ile czasu poświęcasz jej a ile osp?
Chłopie, nie podejmuj tematu. Gość nie jest z żadnej osp, założył na tym forum kilka kont i pod jednym nick-iem zadaje pytania a pod innymi sam sobie odpowiada przy okazji linkując różne usługi, firmy itp :evil: :evil: . Administracja już dawno powinna dział Hyde Park usunąć z forum.
Jajakobyły
Awatar użytkownika

Zdenek
Posty: 146
Rejestracja: czw 23 paź 2014, 09:29
OSP (gm., woj.): lubelskie, chełm, chełm
Status: Offline

Re: Gdy ona nie ma ochoty

Post autor: Zdenek »

totak pisze:Witam panowie.Czy Wy również mieliście problem z tym,ze Wasza kobieta straciła po pewnym czasie ochotę na seks ? Totalnie nie wiem co robić. Jesteśmy młodym małżeństwem i obecnie praktycznie tego nie robimy bo jej się normalnie nie chce. Próbowałem ją zachęcić wieloma sposobami ale na nic. Dodam,ze nie jestem zapuszczony ani nic. Po prostu ona odwraca się wieczorem plecami i mówi,ze jest zmęczona.Nie ma jakiejś ciężkiej pracy, dzieci również nie mamy.
O co biega? Dodam,że ona ciagle mówi,ze mnie kocha. W takim razie czemu tego nie chce robić?
Ja również jestem zdania, że może poświęcasz jej mniej czasu. Powiem Ci,że czasami warto jest wyjść z łóżka i pojechać gdzieś we dwoje albo wybrać się gdzieś na kolację .To oczyszcza atmosferę. Jeszcze proponuję wprowadzić do sypialni jakieś gadżety.Czy próbowaliście czegoś?

Topic author
totak
Posty: 152
Rejestracja: ndz 14 gru 2014, 11:53
OSP (gm., woj.): lubelskie, chełm, chełm
Status: Offline

Re: Gdy ona nie ma ochoty

Post autor: totak »

Jedziemy na kilka dni w góry we dwoje za tydzień tak wiec zobaczymy. Może tam coś się ruszy.

Wydaje mi sie,ze mamy dla siebie bardzo dużo czasu, Na tygodniu jak i weekendy się znajdą. Po prostu wieczorem ona nie chce... Jeszcze nie probowaliśmy żadnych gadżetów. Ja nie pomyślałem, ona sama równiez niczego nie proponowała.
Awatar użytkownika

Zdenek
Posty: 146
Rejestracja: czw 23 paź 2014, 09:29
OSP (gm., woj.): lubelskie, chełm, chełm
Status: Offline

Re: Gdy ona nie ma ochoty

Post autor: Zdenek »

totak pisze:Jedziemy na kilka dni w góry we dwoje za tydzień tak wiec zobaczymy. Może tam coś się ruszy.

Wydaje mi sie,ze mamy dla siebie bardzo dużo czasu, Na tygodniu jak i weekendy się znajdą. Po prostu wieczorem ona nie chce... Jeszcze nie probowaliśmy żadnych gadżetów. Ja nie pomyślałem, ona sama równiez niczego nie proponowała.
No to akurat macie pretekst aby coś na sobie przetestować. Taki wyjazd to świetna sprawa, bardzo oczyszcza atmosferę. Możesz kupic jej jakiś wibrator, ewentualnie wersja soft czyli wibrujące kółko na penisa.
Świetny jest również ten spray:
http://intymnosc.pl/libispray-intensive ... -1275.html
Zwiększa doznania Twoje oraz jej. Durex miał kiedyś podobny żel ale ten jest o wiele lepszy. Graliście również kiedyś w jakąś grę erotyczną?

sargall
Posty: 3
Rejestracja: ndz 19 lip 2015, 10:59
Status: Offline

Re: Gdy ona nie ma ochoty

Post autor: sargall »

Żaden spray nie pomoże. Szczera rozmowa i tyle.

Topic author
totak
Posty: 152
Rejestracja: ndz 14 gru 2014, 11:53
OSP (gm., woj.): lubelskie, chełm, chełm
Status: Offline

Re: Gdy ona nie ma ochoty

Post autor: totak »

Wczoraj z nią próbowałem porozmawiać. Według niej jest ok i tak sie po prostu dzieje w tych dluższych zwiazkach. I weź tutaj z nią dyskutuj.Powiedziała jednak,ze postara się bardziej ;) .W gry nie graliśmy. O jakich tutaj grach piszesz?
Awatar użytkownika

Zdenek
Posty: 146
Rejestracja: czw 23 paź 2014, 09:29
OSP (gm., woj.): lubelskie, chełm, chełm
Status: Offline

Re: Gdy ona nie ma ochoty

Post autor: Zdenek »

totak pisze:Wczoraj z nią próbowałem porozmawiać. Według niej jest ok i tak sie po prostu dzieje w tych dluższych zwiazkach. I weź tutaj z nią dyskutuj.Powiedziała jednak,ze postara się bardziej ;) .W gry nie graliśmy. O jakich tutaj grach piszesz?
No na przykład ta jest niezła:
http://intymnosc.pl/planszowa-rozkosz-gratis-p-722.html Obecnie jest to chyba najsłynniejsza gra planszowa dla dwojga. Na planszy znajduja sie zadania. Wy je sobie losujecie i wybieracie kartę.Na karcie jest jakieś zadanie jakie możesz spełnić. Wszystko jest posegregowane od tych lżejszych takich jak masaż albo pocałunek do tych naprawdę ostrych już pod koniec. Tak więc napięcie narasta. NIe jest to na pewno gra na co dzień bo na taki numerek z grą trzeba poświęcić trochę wiecej czasu ale na specjalne okazje jest naprawdę świetna.

barylkaa
Posty: 3
Rejestracja: śr 22 lip 2015, 22:14
Status: Offline

Re: Gdy ona nie ma ochoty

Post autor: barylkaa »

Jeśli kobieta nie ma ochoty to tym bardziej nie nabierze pod wpływem gra, ba nawet nie będzie chciała w to grac.


Skoro rozmawialiście to teraz pozostaje ją zachęcać...

firerun
Posty: 428
Rejestracja: śr 06 sie 2014, 10:50
Status: Offline

Re: Gdy ona nie ma ochoty

Post autor: firerun »

No to zmień kobietę:)

xlamusx
Posty: 3
Rejestracja: pt 24 lip 2015, 22:02
Status: Offline

Re: Gdy ona nie ma ochoty

Post autor: xlamusx »

Gdyby tak kobiety podchodziły do tematu to faceci by byli zmieniani codziennie;p;p

3zuch
Posty: 758
Rejestracja: pn 04 lis 2013, 09:22
Status: Offline

Re: Gdy ona nie ma ochoty

Post autor: 3zuch »

To może jakiś miły wieczór, szampan i miły wieczór, który cos zmieni.

marian57
Posty: 194
Rejestracja: ndz 16 sie 2015, 08:13
OSP (gm., woj.): śląskzabrzezabrze
Status: Offline

Re: Gdy ona nie ma ochoty

Post autor: marian57 »

Jesteś młodym człowiekiem i już masz takie problemy? No bo oczywiście wszystkiemu winna ona. Może trzeba zmienić poglądy na temat małżeństwa
i sprawdź czy to otworzy ci oczy http://nianio.com.pl/malzenstwo-nie-jest-dla-leniwych/ Jeszcze jedno nie trzymam strony kobiet, ale ja już wiem że na szczęście i udany związek pracują dwie osoby.

celiopa
Posty: 3
Rejestracja: sob 15 sie 2015, 18:11
Status: Offline

Re: Gdy ona nie ma ochoty

Post autor: celiopa »

Tak długo tego szukałam.....No nic, dziękuję Wam serdecznie.
ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat