zakupy w sieci

Strażak po godzinach

ospi
Posty: 253
https://dekodeco.com.pl/producent-mebli-na-wymiar-w-warszawie-nowoczesne-kuchnie/
Rejestracja: wt 31 sty 2017, 16:31
Status: Offline

Re: zakupy w sieci

Post autor: ospi »

My na przykład ostatnio kupiliśmy sporo akcesoriów do domu wraz z meblami. Na liście zakupów zostało jeszcze łóżko i materac. Sporo czytam na ten temat bo mam problemy z kręgosłupem i myślę, że taki materac twardy będzie najbardziej odpowiedni. Co myślicie ?

cerber
Posty: 273
Rejestracja: czw 14 lip 2016, 23:43
Status: Offline

Re: zakupy w sieci

Post autor: cerber »

W sieci dosyć często kupuję to, czego nie ma u mnie w sklepach, ostatnimi czasy takim towarem deficytowym jest siemię lniane.
Awatar użytkownika

Tenesy
Posty: 516
Rejestracja: pn 20 mar 2017, 12:44
Lokalizacja: Gliwice
Status: Offline

Re: zakupy w sieci

Post autor: Tenesy »

Jeśli o mnie chodzi to czasami zdarzy mi się coś zamówić w internecie. Jest to przede wszystkim wygodne, bo nie musimy jechać po daną rzecz no i w krótkim czasie możemy sprawdzić jej cenę w różnych źródłach.

mantra
Posty: 7
Rejestracja: wt 21 mar 2017, 09:35
Status: Offline

Re: zakupy w sieci

Post autor: mantra »

Ja coraz częściej robię zakupy w sieci, na początku tylko ubrania i książki a teraz produkty do domu itd, często korzystam z aliexpress choć ceny nie są tak atrakcyjne jak kiedyś.

cerber
Posty: 273
Rejestracja: czw 14 lip 2016, 23:43
Status: Offline

Re: zakupy w sieci

Post autor: cerber »

Ja tam lubię kupować w siec, z racji tego, ze z zamiłowania jestem botanikiem, to często kupuję różne rośliny lub nasiona. Z nasionami to jest w ogóle dobry temat, wiecie, że są nasiona, którymi nie można handlować a ich rośliny rosną dziko, gdy można legalnie kupić nasiona ak47?

petroso
Posty: 4
Rejestracja: pt 24 mar 2017, 21:36
Status: Offline

Re: zakupy w sieci

Post autor: petroso »

ja ostatnio zakupiłam smartfona przez internet, zanim jednak go kupiłam to sprawdziłam w porównywarce https://komorkomat.pl/abonament/ rozwiało mi wątpliwości.

Miro22
Posty: 19
Rejestracja: czw 16 cze 2016, 13:14
Status: Offline

Re: zakupy w sieci

Post autor: Miro22 »

warto wykorzystywać okazje, a takie można złapać na stronach portalu internetowa giełda rolna - bezpłatne ogłoszenia tematyczne i to z całej Polski.
Ostatnio zmieniony pn 14 sie 2017, 18:07 przez Miro22, łącznie zmieniany 1 raz.

Prero
Posty: 4
Rejestracja: ndz 26 mar 2017, 19:08
OSP (gm., woj.): Gorzyce, Podkarpackie
Status: Offline

Re: zakupy w sieci

Post autor: Prero »

Ja jak kupuje buty to tylko przez internet, głównie przez szeroki wybór.

matii
Posty: 31
Rejestracja: śr 27 sty 2016, 13:08
OSP (gm., woj.): zachodniopomorskie
Status: Offline

Re: zakupy w sieci

Post autor: matii »

A w sklepie internetowym apartu można kupić obrączki z dużym rabatem.

Mufinka
Posty: 966
Rejestracja: śr 11 lut 2015, 09:21
Status: Offline

Re: zakupy w sieci

Post autor: Mufinka »

Nie wiem, czy kupiłabym obrączkę przez internet. To chyba jednak coś, co woli się kupować normalnie.

Topic author
marian57
Posty: 194
Rejestracja: ndz 16 sie 2015, 08:13
OSP (gm., woj.): śląskzabrzezabrze
Status: Offline

Re: zakupy w sieci

Post autor: marian57 »

W zakupach w sieci to chyba nikt nie pobije mojej żony. Dobrze, że chociaż żywności w ten sposób nie kupuje. Teraz odkryła espadryle https://www.czasnabuty.pl/search.php?text=espadryle Oczywiście będą jej pasować. Jak spytałem do czego, to uslyszałem że do spodni. No cóż niech jej będzie, ale nie ma tak lekko, teraz ja szukam butów dla siebie. A wybór faktycznie duży.

firerun
Posty: 428
Rejestracja: śr 06 sie 2014, 10:50
Status: Offline

Re: zakupy w sieci

Post autor: firerun »

Ja często zamawiam rzeczy przez internet. Niedługo idziemy na wesele i w ten sposób kupiliśmy z żoną prezent dla pary młodej, mnie garnitur, a żona po lekturze artykułu o tym jaka sukienka na wesele będzie odpowiednia na tym serwisie: feef.pl/jakie-sukienki-na-wesele-co-wypada-zalozyc-kobiecie-na-wesele/ zamówiła sobie świetną kreację. Kilka minut i wszystko co powinno zostać załatwione zostało załatwione. A tak to byśmy się z tym męczyli przez kolejne kilka miesięcy.

Polanin
Posty: 12
Rejestracja: sob 15 kwie 2017, 14:59
OSP (gm., woj.): Kuczewola, wielkopolskie
Status: Offline

Re: zakupy w sieci

Post autor: Polanin »

Ja przez Internet kupuję głównie meble oraz dywany. Ostatnio znalazłem świetny sklep z dywanami - http://dywanoland.pl/494-dzieciece, gdzie kupiłem mojemu synkowi dywan z ulicą taki, jakie często możemy w przedszkolach znaleźć. Odkąd mu sprawiłem ten dywan, całymi dniami bawi się autkami na nim :)

jjusti18
Posty: 174
Rejestracja: pn 24 kwie 2017, 22:51
OSP (gm., woj.): Ośrodek Straży Pożarnej
Status: Offline

Re: zakupy w sieci

Post autor: jjusti18 »

Zakupy w sieci są fajne. Bardzo korzystnym faktem jest to ,że masz szeroki wybór najróżniejszych produktów w jednym miejscu. Ja nie tak dawno kupiłam cudne i komfortowe łóżko z tapicerki na stronie https://sypialnioland.pl/lozka/tapicerowane. Świetnie się prezentuje i jest niezwykle solidne, co świadczy o tym- że zakupy online też się opłacają.

procredito
Posty: 1
Rejestracja: czw 11 maja 2017, 15:05
OSP (gm., woj.): Straż Pożarna gmina Żory
Status: Offline

Re: zakupy w sieci

Post autor: procredito »

Uwielbiam zakupy w sieci. Zazwyczaj wieczorem relaksując się robię sobie zakupy w sieci;)
ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat