Rekuperatory?

Strażak po godzinach

Topic author
gafon
Posty: 1
https://dekodeco.com.pl/producent-mebli-na-wymiar-w-warszawie-nowoczesne-kuchnie/
Rejestracja: pn 26 paź 2015, 13:11
Status: Offline

Rekuperatory?

Post autor: gafon »

Nie mam pojęcia co to takiego jest ale wiem że pomaga w wymianie i odzysku ciepła. Czy rzeczywiście warto takie coś zamontować w domu? Mój fachowiec poradził i tak sie zastanawiamy. Widziałem niezłe oferty na rekuperatory w firmie Bartosz

qwerek
Posty: 20
Rejestracja: czw 21 maja 2015, 16:18
Kontakt:
Status: Offline

Re: Rekuperatory?

Post autor: qwerek »

u mnie rekuperacja była montowana przez firme air-system.pl

vega195
Posty: 83
Rejestracja: czw 17 lis 2016, 09:43
Status: Offline

Re: Rekuperatory?

Post autor: vega195 »

Tak, warto zamontować rekuperator, ograniczy straty energii cieplnej, a więc i koszty ogrzewania. Jaki wybrać? Przynajmniej ze średniej półki cenowej, o dobrych parametrach, ciszej centrali i niskim zużyciu prądu, jak rekuperatory WANAS, tu http://www.wanas.pl jest o nich trochę - parametry mają idealne do domowej wentylacji.

Ambitny
Posty: 304
Rejestracja: czw 25 sie 2016, 14:38
Status: Offline

Re: Rekuperatory?

Post autor: Ambitny »

A ja szukam dobrej firmy, która zamontowałaby rekuperator w domy w Krakowie. Znacie może tego typu specjalistów z Małopolski?

Marko8282
Posty: 214
Rejestracja: wt 04 lip 2017, 15:58
OSP (gm., woj.): gmina Zielonki, małopolskie
Status: Offline

Re: Rekuperatory?

Post autor: Marko8282 »

Z tego co wiem, ta firma zajmuje się projektowaniem rekuperacji oraz jej montażem na teranie Małopolski. Zerknij koniecznie na ich stronę, być może uda wam się podjąć współpracę.
Awatar użytkownika

Tenesy
Posty: 531
Rejestracja: pn 20 mar 2017, 12:44
Lokalizacja: Gliwice
Status: Offline

Re: Rekuperatory?

Post autor: Tenesy »

Jak chcecie skutecznie zadbać o ogrzewanie w domu to polecam postawić na powietrzne pompy ciepła. Świetną ofertę ma firma Fonko, którą szczerze każdemu polecam.

Nadzieja
Posty: 748
Rejestracja: wt 30 gru 2014, 08:56
Status: Offline

Re: Rekuperatory?

Post autor: Nadzieja »

Coraz więcej się o tym słyszy. Macie jakąś wartościową publikację na ten temat?

elabarbara
Posty: 1601
Rejestracja: wt 23 maja 2017, 14:55
Status: Offline

Re: Rekuperatory?

Post autor: elabarbara »

Powiem szczerze, że myślę o rekuperatorach, ale na razie muszę zainwestować w instalację wodną. Tutaj mamy najwięcej problemów i wiem, że przyda nam się pompy zatapialne . Muszę tylko dowiedzieć się od was, jak coś takiego się kupuje. Na co mam zwrócić uwagę? Jestem zielona, a przecież to jak najszybciej trzeba podciągnąć, żeby mi zaraz czegoś nie wysadziło.
ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat