Jaki kierunek studiów

Strażak po godzinach
Awatar użytkownika

Tenesy
Status: Offline

Re: Jaki kierunek studiów

Post autor: Tenesy » wt 19 cze 2018, 07:47

W moim przypadku zdecydowanie najgorszym momentem było pisanie pracy dyplomowej. Nie każdy ma umiejętności przelewania cytatów na kartkę swoimi słowami. Stwierdziłem że szkoda na to czasu i zdecydowałem się na pomoc w pisaniu takiej pracy od http://www.pisanieprac.org/. Praca napisana i obroniona bez problemów i teraz pracuje sobie na spokojnie w zawodzie.

Tymoteusz1
OSP (gm., woj.): Warszawa, Mazowieckie

Post autor: Tymoteusz1 » czw 21 cze 2018, 22:15

Z angielskim sprawa wcale nie jest taka jednoznaczna. Jeśli chcecie nauczyć się języka po to, by sprawnie się porozumiewać, to wcale nie musicie tracić 5 lat na studiach. Wystarczy wybrać się do takiej szkoły językowej jak Archibald i tam przejść chociażby taki wakacyjny kurs jak https://www.archibald.pl/dorosli/kursy- ... ielskiego/ Mnie taka opcja bardziej przekonuje.

Mufinka

Post autor: Mufinka » pt 13 lip 2018, 06:32

A myśleliście o tym, żeby wybrać studia doktoranckie których rekrutacja trwa na wsb.edu.pl/doktorat? Mój brat cały czas się nad tym zastanawia, bo chciałby rozwijać swoją karierę naukową. Obawia się jedynie, czy uda mi się to pogodzić w pracą i obowiązkami rodzinnymi - za niedługo zostanie ojcem. Co sądzicie?

elabarbara

Post autor: elabarbara » śr 26 wrz 2018, 08:55

Są tu może absolwenci albo studenci Akademii Polonijnej w Częstochowie? Rozważam studia pielęgniarskie na tej uczelni i chcę się dowiedzieć jak najwięcej o tej uczelni. Czytałam że warto się tam dostać i studiować, mają ciekawy i fajny Erasmus . Jak sądzicie?

3zuch

Post autor: 3zuch » czw 27 wrz 2018, 19:11

bez studiów ciężko o dobra posadę.

ospi

Post autor: ospi » pt 28 wrz 2018, 08:34

ja mysle o weterynarii

usagi

Post autor: usagi » śr 03 paź 2018, 15:56

ospi medycyna weterynaryjna to bardzo ciekawy ale też niezwykle wymagjący kierunek. Musisz się nastawić na trudne studia, staże i potem specjalizacja :) lekarz weterynarii nie zajmuje się przeciez tylko i wyłacznie leczeniem zwierząt domowych ale też tych hodowlanych czy egzotycznych. Ma kontakt z licznymi chorobami odzwierzęcymi jak chociażby wścieklizna. Ale myślę, że warto bo takich specjalistów nigdy dość :)
ODPOWIEDZ