Moda jest ważna

Strażak po godzinach

Topic author
kerdo
Posty: 1
https://dekodeco.com.pl/producent-mebli-na-wymiar-w-warszawie-nowoczesne-kuchnie/
Rejestracja: śr 28 paź 2015, 14:28
Status: Offline

Moda jest ważna

Post autor: kerdo »

Każda albo prawie każda kobieta uważa, że moda to nieodłączny element jej codzienności. Kobiety uwielbiają nowości i mężczyźni muszą to zrozumieć. Jeśli chcecie sprawić im radość, kupcie im czasem coś ładnego. Zapraszamy do idealnego miejsca, mianowicie sklepu internetowego, gdzie znajdziecie odzież damska na zoio.pl

mazurek
Posty: 1025
Rejestracja: śr 01 lip 2015, 14:14
Status: Offline

Re: Moda jest ważna

Post autor: mazurek »

Jasne, że moda jest ważna w życiu każdej kobiety i pewnie większości mężczyzn. Sama bardzo ją lubię i chętnie przeglądam różne strony z ciuchami.

anielka29
Posty: 1
Rejestracja: pn 14 lis 2016, 19:00
OSP (gm., woj.): Kielce, świętokrzyskie
Status: Offline

Re: Moda jest ważna

Post autor: anielka29 »

Ja też uważam, że moda jest ważna i czasami warto z niej brać inspiracje. Ja regularnie czytam blog o modzie emodini , na którym można znaleźć coś o modzie damskiej, męskiej i dziecięcej.

mazurek
Posty: 1025
Rejestracja: śr 01 lip 2015, 14:14
Status: Offline

Re: Moda jest ważna

Post autor: mazurek »

Blogów akurat mało czytam, bo jakoś szczególnie mnie nie interesują, ale wiele serwisów i sklepów z odzieżą ma także takie modowe porady. Bardzo często zaglądam chociażby na stronę Domodi, gdzie oprócz fajnych ciuchów ja takie żakiety i marynarki http://domodi.pl/odziez/odziez-damska/m ... tu,krotkie, można także zasięgnąć wiedzy na temat tego, co obecnie obowiązuje w modzie.
Awatar użytkownika

Ombre_Clothing
Posty: 12
Rejestracja: pn 12 wrz 2016, 13:00
Status: Offline

Re: Moda jest ważna

Post autor: Ombre_Clothing »

Drogie Panie spokojnie, mamy też coś dla mężczyzn i od razu zapraszamy na rozeznanie :)
Asortyment mamy duży, ceny rozsądne, a ubrania naprawdę konkret jakości. Warto nas na pewno sprawdzić samemu.
Wpadajcie, rozglądajcie się, a jak macie pytania to piszcie śmiało :) ;)
Moda męska --> www.j.mp/Ombre__PL

Pinka5
Posty: 11
Rejestracja: pt 03 mar 2017, 21:39
OSP (gm., woj.): Toruń, Kujawsko-pomorskie
Status: Offline

Re: Moda jest ważna

Post autor: Pinka5 »

Dla faceta moda też jest ważna, ale przede wszystkim ma być wygodnie. Sam często zaglądam do sklepu https://modini.pl/27-koszule-meskie-z-krotkim-rekawem . Lubię wyglądać elegancko i modnie. Ale to nie znaczy, że założę wszystko co wymyślają projektanci. :D

Ambitny
Posty: 304
Rejestracja: czw 25 sie 2016, 14:38
Status: Offline

Re: Moda jest ważna

Post autor: Ambitny »

Ja tam w ogóle nie mam wyczucia i stylu :P Dobrze, że mam żonę, która podpowiada mi w czym mi dobrze a w czym... nie ;)

Arwena89
Posty: 4
Rejestracja: wt 21 mar 2017, 16:35
Status: Offline

Re: Moda jest ważna

Post autor: Arwena89 »

Ja ubieram się w to co wygodne i tyle.

cherrypie
Posty: 1
Rejestracja: śr 22 mar 2017, 09:25
Status: Offline

Re: Moda jest ważna

Post autor: cherrypie »

Pewnie że jest ważna, dla każdej kobiety wszystkie formy dbania o siebie są istotne. To czyni nas tą płcią piękna:)

nina955
Posty: 10
Rejestracja: pt 17 mar 2017, 10:19
Status: Offline

Re: Moda jest ważna

Post autor: nina955 »

Może jestem dziwną kobietą, ale ja nie ograniczam się tylko do tego co jest modne, ale kupuję tylko to co mi się podoba i jest w moim guście. :)

iskierka97
Posty: 325
Rejestracja: czw 19 sty 2017, 14:05
Status: Offline

Re: Moda jest ważna

Post autor: iskierka97 »

A ja w najbliższym czasie chcę się wybrać do tej stylistki na kilka porad. Koniec z działaniem "na ślepo". Ktoś musi mi wreszcie profesjonalnie doradzić w czym mi korzystnie.

Mufinka
Posty: 966
Rejestracja: śr 11 lut 2015, 09:21
Status: Offline

Re: Moda jest ważna

Post autor: Mufinka »

Dla mnie ważne jest to, jak się ubieram. I często też szukam modowych inspiracji na blogach.
Awatar użytkownika

Julka1
Posty: 5
Rejestracja: śr 07 cze 2017, 09:50
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:
Status: Offline

Re: Moda jest ważna

Post autor: Julka1 »

Ja też staram się wybierać ubrania modne. Ale to nie oznacza, że podążam ślepo za trendami. Niektórych rzeczy bym po prostu nie założyła.
Jakie adidasy dziecięce są teraz na topie? Podpowiedzcie co warto kupić.

wrona
Posty: 4
Rejestracja: pn 12 cze 2017, 18:22
Status: Offline

Re: Moda jest ważna

Post autor: wrona »

ja właśnie zacząłem bardziej się przyglądać temu co mam w szafie i przy każdych kolejnych zakupach dorzucam do niej coś bardziej eleganckiego a to jakieś swetry a to koszule... do tej pory nosiłem raczej tylko sportowe ciuchy, ale człowiek nie młodnieje a w pewnym wieku to już chyba nie wypada chodzić w dresach :)

TuckTuck
Posty: 5
Rejestracja: ndz 11 cze 2017, 23:35
Status: Offline

Re: Moda jest ważna

Post autor: TuckTuck »

Zależy jak rozumiemy modę. Nie uważam, żeby bieganie za modą było specjalnie ważne, ale już ubieranie się ładnie i po swojemu - tak :)
ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat