W co zainwestować pieniadze

Strażak po godzinach

Topic author
totak
Posty: 152
https://dekodeco.com.pl/producent-mebli-na-wymiar-w-warszawie-nowoczesne-kuchnie/
Rejestracja: ndz 14 gru 2014, 11:53
OSP (gm., woj.): lubelskie, chełm, chełm
Status: Offline

W co zainwestować pieniadze

Post autor: totak »

Czy mógłby mi ktoś poradzić w co mógłbym zainwestować 10 tys złotych, które udało mi się oszczędzić? Chciałbym jakoś pomnożyć swoje oszczędności, a totalnie nie mam pomysły w co mógłbym zainwestować...
Awatar użytkownika

Zdenek
Posty: 146
Rejestracja: czw 23 paź 2014, 09:29
OSP (gm., woj.): lubelskie, chełm, chełm
Status: Offline

Re: W co zainwestować pieniadze

Post autor: Zdenek »

totak pisze:Czy mógłby mi ktoś poradzić w co mógłbym zainwestować 10 tys złotych, które udało mi się oszczędzić? Chciałbym jakoś pomnożyć swoje oszczędności, a totalnie nie mam pomysły w co mógłbym zainwestować...
Nie jest to duża suma pieniędzy. Nie sądzę aby można było ją w jakiś sensowny sposób pomnożyć. Możesz się zastanowić nad lokatą ale nie zarobisz dużo bo obecnie lokaty są bardzo nisko oprocentowane.
Może zastanów się nad inwestycją w srebro? Zerknij sobie tutaj: http://denarius.pl/ - jest to mennica, możesz sobie zobaczyć jakie są obecne ceny złota oraz srebra.

djmentos
Posty: 4
Rejestracja: czw 09 lip 2015, 18:46
OSP (gm., woj.): Gdańsk - Zachód
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:
Status: Offline

Re: W co zainwestować pieniadze

Post autor: djmentos »

Jeśli masz odrobinę oleju w głowie i nie jest Ci obca statystyka to GPW. Ja bez żadnego doświadczenia - tylko trochę matematyki - mam ~10% zysku w tym roku.

matii
Posty: 31
Rejestracja: śr 27 sty 2016, 13:08
OSP (gm., woj.): zachodniopomorskie
Status: Offline

Re: W co zainwestować pieniadze

Post autor: matii »

Są jakieś korzystnie oprocentowane lokaty?

geris
Posty: 10
Rejestracja: pn 19 paź 2015, 18:49
Status: Offline

Re: W co zainwestować pieniadze

Post autor: geris »

Gratuluję odwagi.. ja wolę trzymać pieniądze nieoprocentowane w tych niepewnych czasach.
Gdybym miał więcej to pewnie bym zainwestował w nieruchomości.

actaven
Posty: 1
Rejestracja: pn 01 lut 2016, 07:57
OSP (gm., woj.): ochotnicza straż pożarna osuchowa nowa
Status: Offline

Re: W co zainwestować pieniadze

Post autor: actaven »

10tys to w cale nie duża kwota aby inwestować. Ale od czegoś trzeba zacząć. No co prawda, przestałem już się bawić w inwestycje, ale na otwarcie małej firmy + dofinansowanie i powinno się udać :)


_____________________________
tanie zabiegi kosmetyczne Olsztyn
Awatar użytkownika

Mattras2
Posty: 4
Rejestracja: ndz 31 sty 2016, 11:29
Status: Offline

Re: W co zainwestować pieniadze

Post autor: Mattras2 »

Najlepiej inwestować w coś na czym się znasz. Inaczej może wyjść z tego klapa. ;)
Nie ufaj wrogowi, choćby się nisko kłaniał i najłagodniej przemawiał. Pamiętaj, iż łuk, choć napięty, śmierć niesie.

tetrus
Posty: 15
Rejestracja: wt 09 lut 2016, 14:51
OSP (gm., woj.): Miłkowice, Dolnośląskie
Kontakt:
Status: Offline

Re: W co zainwestować pieniadze

Post autor: tetrus »

Przy obecnych cenach inwestycja w grunty wydaje się być pewniakiem.

zuziolek
Posty: 22
Rejestracja: śr 27 sty 2016, 11:12
Status: Offline

Re: W co zainwestować pieniadze

Post autor: zuziolek »

To prawda, zwłaszcza w grunty rolne, których cena zakupu jest obecnie całkiem korzystna dla inwestora. Warto wykorzystać czas przed zmianami, bo nowe przepisy nieco maja utrudnić handel gruntami rolnymi. Spokojnie można zacząć inwestycję z http://www.grunttozysk.pl/ - już od 500 zł miesięcznie, w atrakcyjnej lokalizacji i pod nadzorem doświadczonych osób z grupy Saveinvest. Taka długoterminowa inwestycja to idealne zabezpieczenie przyszłości. Możesz zyskać np. poprzez przekształcenie działek w budowlane.

matii
Posty: 31
Rejestracja: śr 27 sty 2016, 13:08
OSP (gm., woj.): zachodniopomorskie
Status: Offline

Re: W co zainwestować pieniadze

Post autor: matii »

Tylko na tym to trzeba się znać.

3zuch
Posty: 758
Rejestracja: pn 04 lis 2013, 09:22
Status: Offline

Re: W co zainwestować pieniadze

Post autor: 3zuch »

Zainwestuj w biznes, może transport by ci pasował. Poznaj w transportcie drogowym wady i zalety i ocenisz, czy ci pasuje. Ostatnio tanie paliwo i mój znajomy nie narzeka. Ma jeden ciągnik i jeździ w dużej firmie.

kamilos678
Posty: 6
Rejestracja: pn 01 cze 2015, 23:04
Kontakt:
Status: Offline

Re: W co zainwestować pieniadze

Post autor: kamilos678 »

W tym momencie to chyba dobrą inwestycją jest złoto :)

Nadzieja
Posty: 748
Rejestracja: wt 30 gru 2014, 08:56
Status: Offline

Re: W co zainwestować pieniadze

Post autor: Nadzieja »

3zuch, też jestem za tym, by inwestować pieniądze w biznes, zwłaszcza w transport albo handel towarami zza granicy. To się opłaca. Poznajcie zalety transportu samolotem. To najszybsza jego forma, a co za tym idzie - generująca szybkie zyski.

saratunias
Posty: 7
Rejestracja: pn 07 mar 2016, 19:41
Kontakt:
Status: Offline

Re: W co zainwestować pieniadze

Post autor: saratunias »

Ja ostatnio kupiłam w Leśnym Zakątku w Bialymstoku. Tam sprzedaje Piątkowski Development jakbyś był zainteresowany :) bardzo duże mieszkania, mniej niż 100 m2 nie było wiec dla ludzi szukajacych przestrzeni idealne :)

PKiesz
Posty: 96
Rejestracja: sob 25 paź 2014, 11:25
OSP (gm., woj.): Toruń, Kujawsko-Pomorskie
Status: Offline

Re: W co zainwestować pieniadze

Post autor: PKiesz »

Ja na start potrzebowałem 13 tys. w tej chwili biznes to dla mnie dodatkowa pensja bo pracuje również na etacie, pewnie za 5 tys. też bym zaczął to samo. Najważniejsze to nie popełniać błędów jak ktoś dopiero zaczyna to sporo ciekawych artykułów jak otworzyć własny biznes znajdziecie tutaj - http://wiktorprzedsiebiorczy.pl/ pamiętajcie, że lepiej zacząć odrobinę później, ale dobrze przygotowanym.
ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat