Jakie produkty do pielęgnacji skóry stosować po plaży?

Strażak po godzinach

Topic author
yesigi
Posty: 14
https://dekodeco.com.pl/producent-mebli-na-wymiar-w-warszawie-nowoczesne-kuchnie/
Rejestracja: sob 23 kwie 2022, 12:39
OSP (gm., woj.): powiat łódzki wschodni
Status: Offline

Jakie produkty do pielęgnacji skóry stosować po plaży?

Post autor: yesigi »

Jakie produkty do pielęgnacji skóry stosować po plaży?

walolel
Posty: 15
Rejestracja: ndz 24 kwie 2022, 22:06
OSP (gm., woj.): powiat łódzki wschodni
Status: Offline

Re: Jakie produkty do pielęgnacji skóry stosować po plaży?

Post autor: walolel »

W lecie stosuj maseczki i kremy nawilżające. Regularnie wykonuj peelingi. Wybieraj delikatne kosmetyki, które nie będą zatykały porów. Kremy na dzień i fluidy powinny zawierać filtry ochronne UVA i UVB

tehokic
Posty: 7
Rejestracja: sob 18 cze 2022, 21:05
OSP (gm., woj.): powiat łódzki wschodni
Status: Offline

Re: Jakie produkty do pielęgnacji skóry stosować po plaży?

Post autor: tehokic »

Wysoka temperatura w gorące dni i chłodne powietrze z klimatyzatorów wysuszają i podrażniają skórę twarzy. Więc używaj środków nawilżających. Możesz również zastosować krem łagodzący podrażnienia lub specjalne żele chłodzące, które przyniosą ulgę. Nie zapominaj, że jednorazowe zabiegi pielęgnacyjne nie przyniosą rezultatu. O skórę twarzy dbaj codziennie. Tutaj w i katalog avon będziesz mógł wybrać wszystkie produkty pielęgnacyjne odpowiednie dla Twojej skóry. Dzięki temu będziesz mógł świetnie wyglądać i zadbać o swoją skórę, gdy tego potrzebuje.

irona
Posty: 86
Rejestracja: śr 23 mar 2022, 22:35
Status: Offline

Re: Jakie produkty do pielęgnacji skóry stosować po plaży?

Post autor: irona »

Koniecznie krem z filtrem także na twarz. Nie tylko chronimy ciało, ja jeszcze polecam na takie wakacje zabrać taką pomadkę z spf 20 https://www.herbapol-polana.com/kosmety ... jna-do-ust . Usta często od ostrego słońca robią się spierzchnięte, suche, o nie też trzeba koniecznie zadbać. Ja tą pomadkę mam przetestowaną i szczerze polecam.
ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat