Jaki kantor internetowy jest najlepszy?

Strażak po godzinach

Karola
Posty: 71
https://dekodeco.com.pl/producent-mebli-na-wymiar-w-warszawie-nowoczesne-kuchnie/
Rejestracja: pn 05 paź 2015, 12:32
Kontakt:
Status: Offline

Re: Jaki kantor internetowy jest najlepszy?

Post autor: Karola »

Na stronie Cinkciarza możesz wywołać czas z obsługą, lub po prostu zadzwonić na infolinię z prośbą o pomoc. Pierwsza transakcja wydaje się być bardzo trudna, bo denerwujesz się przez to, że robisz ja za pomocą pieniędzy. Jak dostaniesz wsparcie obsługi to poczujesz się pewnie i zobaczysz, że transakcje są bardzo intuicyjne.

rogerson
Posty: 87
Rejestracja: czw 11 maja 2017, 08:32
OSP (gm., woj.): Częstochowa, Śląskie
Status: Offline

Re: Jaki kantor internetowy jest najlepszy?

Post autor: rogerson »

Stacjonarnie też da się tanio. Kantor Plus - taka sieć, kojarzycie może?
I przy takich warunkach to ma sens. Bo skoro stacjonarnie można tanio wymienić walutę, przy spreadzie równym pół grosza, to mamy już konkret. Ale fakt - zazwyczaj kurs stacjonarnie jest kosmosu. Kwestia znalezienie odpowiedniego kantoru.

maksik
Posty: 246
Rejestracja: czw 22 cze 2017, 15:57
Status: Offline

Re: Jaki kantor internetowy jest najlepszy?

Post autor: maksik »

Konkurencja kontorów zarówno stacjonarnych jak i online jest duża. A kantory mogą ze sobą konkurować tylko kursami walut więc nie ma się co dziwić, że i stacjonarnie wymienisz po dobrym kursie. Ja co prawda głównie wymieniam online na cinkciarzu, bo zarówno w PL jak i za granicą korzystam tylko z płatności kartą, więc gotówka nie jest mi potrzebna. A wymiana stacjonarnie i wpłacanie na konto w banku jest bez sensu.

rogerson
Posty: 87
Rejestracja: czw 11 maja 2017, 08:32
OSP (gm., woj.): Częstochowa, Śląskie
Status: Offline

Re: Jaki kantor internetowy jest najlepszy?

Post autor: rogerson »

W jakim celu wymieniasz na Cinkciarzu? Widzę, że spread to tam 2 grosze. A ja mam stacjonarnie 0,5 grosza w Kantorze Plus. Gdzie jest sens wymieniania przy tak niekorzystnych warunkach? Wymieniacie tam dlatego, że są znani? Trochę to pozbawione sensu.

maksik
Posty: 246
Rejestracja: czw 22 cze 2017, 15:57
Status: Offline

Re: Jaki kantor internetowy jest najlepszy?

Post autor: maksik »

Głównie do zakupów online oraz spłaty kredytu. Z złotówek nie korzystam w banknocie a co dopiero z obcej waluty. Dla mnie posiadanie gotówki jest niepraktyczne. A dodatkowo w mojej okolicy nie ma kantoru z tej sieci o której piszesz, a te co są liczą sobie wysoki spread więc dużo bardziej opłaca się mi wymieniać na Cinkciarzu po prostu.

maniak
Posty: 220
Rejestracja: ndz 28 maja 2017, 14:34
OSP (gm., woj.): płońsk, mazowieckie
Status: Offline

Re: Jaki kantor internetowy jest najlepszy?

Post autor: maniak »

Pluskantor jak dla mnie jest najlepszy a wypróbowałam już nie jeden kantor online, kursy są korzystne a transakcje przebiegają szybko i są bezpiecznie i bez wychodzenia z domu.🙂

Dunkiewicz
Posty: 210
Rejestracja: śr 05 paź 2016, 16:43
Status: Offline

Re: Jaki kantor internetowy jest najlepszy?

Post autor: Dunkiewicz »

Z tego co wiem to bardzo dobrym kantorem jest Waluteo. Można liczyć na niski wzkaźnik spread na poziomie zaledwie jednego grosza, to niespotykane. W kantorach stacjonarnych spread wynosi sporo więcej. Waluteo to również wysokie bezpieczeństwo transakcji online, szybko i bezpiecznie.

elabarbara
Posty: 1603
Rejestracja: wt 23 maja 2017, 14:55
Status: Offline

Re: Jaki kantor internetowy jest najlepszy?

Post autor: elabarbara »

W sumie możecie skorzystać z kantoru kantor Pomarańczarnia.pl https://pomaranczarnia.pl/kontakt/Kantory/MOP-Zalesie . Tam możecie wymienić pieniądze drogą online, ale i nie tylko... Możecie skorzystać z kilku dostępnych punktów stacjonarnych. Także wszystko od was zależy gdzie, jak chcecie wymienić swoje pieniądze.

Sebastian11
Posty: 2
Rejestracja: pn 31 sty 2022, 11:46
Status: Offline

Re: Jaki kantor internetowy jest najlepszy?

Post autor: Sebastian11 »

Dobrykantor.pl sprawdzony i pewny polecam

nosleep
Posty: 603
Rejestracja: śr 17 lut 2016, 16:11
Status: Offline

Re: Jaki kantor internetowy jest najlepszy?

Post autor: nosleep »

hmm kantorów zapewne jest sporo. Zanim sprzedacie walutę to spójrzcie na aktualne kursy. Podrzucam wam stronę https://gieldykryptowalut.pl/eur-kurs/, na które możecie śledzić kurs euro oraz innych walut, a także kryptowalut. Warto sprawdzić przed sprzedażą jak kształtuje się cena, żeby ocenić czy to dobry moment na pozbywanie się waluty.

Artek1as
Posty: 3
Rejestracja: pn 04 kwie 2022, 14:39
Status: Offline

Re: Jaki kantor internetowy jest najlepszy?

Post autor: Artek1as »

https://www.kantor.pl/ sprawdzony polecam

polka
Posty: 35
Rejestracja: pt 26 lis 2021, 23:34
OSP (gm., woj.): warszawa, mazowieckie
Status: Offline

Re: Jaki kantor internetowy jest najlepszy?

Post autor: polka »

chętnie się dowiem

pawełek
Posty: 17
Rejestracja: sob 27 lis 2021, 18:51
OSP (gm., woj.): Warszawa, MAZOWIECKIE
Status: Offline

Re: Jaki kantor internetowy jest najlepszy?

Post autor: pawełek »

Jeśli szukasz firmy która zaoferuje Tobie hurtowe kursy wymiany walut online no to pozostaje kontakt do Aforti Exchange. Innego lepszego i przede wszystkim korzystniejszego rozwiązania dla Ciebie nie widzę.
ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat