Jaki kantor internetowy jest najlepszy?

Strażak po godzinach

Topic author
filik
Posty: 162
https://dekodeco.com.pl/producent-mebli-na-wymiar-w-warszawie-nowoczesne-kuchnie/
Rejestracja: pn 23 mar 2015, 08:53
Status: Offline

Jaki kantor internetowy jest najlepszy?

Post autor: filik »

Możecie polecić jakis dobry z dobrym kursem i prostą obsługa?
Awatar użytkownika

Lollak
Posty: 122
Rejestracja: pn 03 lis 2014, 13:56
OSP (gm., woj.): lublin, ubelskie
Status: Offline

Re: Jaki kantor internetowy jest najlepszy?

Post autor: Lollak »

Ja spłacam kredyt w obcej walucie i korzystam przy tym z tego kantora: http://ergokantor.pl/
Jest to bardzo proste, na pewno sobie poradzisz.
Wystarczy założyć u nich konto, które jest całkowicie bezpłatne. Nie płaci im się także żadnych prowizji, ani nic takiego.
Mają do tego atrakcyjny kurs, o wiele lepszy niż mają w bankach.
Sądzę, że naprawdę warto.
poaposdfsdfasdfa

artek
Posty: 249
Rejestracja: pt 29 sty 2016, 10:03
Status: Offline

Re: Jaki kantor internetowy jest najlepszy?

Post autor: artek »

Ja do tej pory tylko ze stacjonarnych korzystam.Przez net o ile jest taniej?

firerun
Posty: 428
Rejestracja: śr 06 sie 2014, 10:50
Status: Offline

Re: Jaki kantor internetowy jest najlepszy?

Post autor: firerun »

różnie, ale czasem nawet 10 gr na euro.

Klupakes
Posty: 1
Rejestracja: pn 08 lut 2016, 10:14
OSP (gm., woj.): wartaswaasdaasdsaas
Status: Offline

Re: Jaki kantor internetowy jest najlepszy?

Post autor: Klupakes »

Powiem ci że kantor internetowy jest najlepszy korzystałem z wielu tych kantorów ale ten okazał się najbardziej bezpieczny i solidny. Warto sobie skorzystać jak trzeba zrobić jakiś przelew coś to nie ma problemu.
Ostatnio zmieniony pt 10 mar 2017, 10:45 przez Klupakes, łącznie zmieniany 2 razy.

klartun
Posty: 31
Rejestracja: ndz 11 sty 2015, 00:39
Status: Offline

Re: Jaki kantor internetowy jest najlepszy?

Post autor: klartun »

Wiele dobrego słyszałam o Ergokantor.pl. Korzysta z niego mój wujek, który świetnie zna się na kwestiach finansów, a i ja na pewno wypróbuję te usługi przy najbliższego okazji. Nie byłem do tej pory przekonany do kantorów online, ale teraz widzę, że warto.

artek
Posty: 249
Rejestracja: pt 29 sty 2016, 10:03
Status: Offline

Re: Jaki kantor internetowy jest najlepszy?

Post autor: artek »

Tego nie znam.
Awatar użytkownika

verycherry
Posty: 2
Rejestracja: śr 30 mar 2016, 10:38
OSP (gm., woj.): Siemianowice Śląskie
Status: Offline

Re: Jaki kantor internetowy jest najlepszy?

Post autor: verycherry »

Od wielu dobrych lat korzystam z kantoru http://www.kantoronline.pl
Niski spread, miła obsługa i zawsze mogę liczyć na jakiś rabacik.
:)
Rodzynki, sok z jabłek, wata cukrowa

adrian34
Posty: 258
Rejestracja: czw 18 gru 2014, 11:55
OSP (gm., woj.): gmina chełm województwo lubelskie
Status: Offline

Re: Jaki kantor internetowy jest najlepszy?

Post autor: adrian34 »

Sam jakiś czas temu skorzystałem z cinkciarza. Dobry duży kantor, mają korzystne kursy. Erggokantor jest ok.Korzystam zamiennie bo sprawdzam sobie który ma lepszy kurs. Zwykle są to grosze różnicy ale jednak kedy przelewa się większą sumę to różnica potrafi nie być taka mała.... Polecam zastanowić sie dobrze nad kontem walutowym. Do korzystania z kantorów internetowych musicie mieć konto walutowe a na nim mogą być dość spore opłaty w zależności od banku.
Korzystne w opłatach konto walutowe ma smart bank:
http://www.tanie-konto.pl/smart-bank/sm ... -walutowe/ - na stronie są informacje o tym koncie. Aktualnie sam mam tam konto. Łatwa obsługa, jest darmowe tak wiec jestem zadowolony.

Jackie
Posty: 1
Rejestracja: śr 25 maja 2016, 14:38
Status: Offline

Re: Jaki kantor internetowy jest najlepszy?

Post autor: Jackie »

Dla mnie najlepszy jest liderwalut.pl i to nie tylko moje zdanie. Poleciłem go w rodzinie, kuzyn bodajże już zarejestrował konto i też mówi, że wszystko gra. Więc mogę z czystym sumieniem i tu polecić. Główna zaleta? Chyba to, że zasady wymiany są na stronie jasno przedstawione.

artek
Posty: 249
Rejestracja: pt 29 sty 2016, 10:03
Status: Offline

Re: Jaki kantor internetowy jest najlepszy?

Post autor: artek »

Dobrze wiedzieć.

pawelk
Posty: 1
Rejestracja: ndz 14 sie 2016, 12:50
Status: Offline

Re: Jaki kantor internetowy jest najlepszy?

Post autor: pawelk »

Jackie to super jednak czy ten kantor ma nadzór KNF bo wiesz dzisiaj bezpieczństwo to podstawa. Ostatnio upadłjakiś kantor na pomożu i klienci nie mogą odzyskać pieniędzy. Wiesz jak to jest jak sie poleca coś co nie do końca jest bezpieczne bo samemu się dwa razy trestowało to nie do końca jest chyba dobre, nie wiem ? Popatrz na inne kantory ja znalazłem ten kantor internetowy ma nadzór Komisji Nadzoru Finansowej musi raportować do nich co miesiąc jaki ma obrót, kapitał czy kapitał pozwala pokryć koszty ile pieniędzy wypłacili klienci ile wpłacili itp. ma też stabilnego właściciela w postaci banku Raiffeisen. Jeżeli miałbym komukolwiek cokolwiek polecać to transparentne krajowe instytucje płatnicze którym ktoś patrzy na ręce.
Jackie pisze:Dla mnie najlepszy jest liderwalut.pl i to nie tylko moje zdanie. Poleciłem go w rodzinie, kuzyn bodajże już zarejestrował konto i też mówi, że wszystko gra. Więc mogę z czystym sumieniem i tu polecić. Główna zaleta? Chyba to, że zasady wymiany są na stronie jasno przedstawione.

piotrwalczewski
Posty: 1
Rejestracja: pn 12 wrz 2016, 14:20
OSP (gm., woj.): Zachodnio-Pomorskie
Status: Offline

Re: Jaki kantor internetowy jest najlepszy?

Post autor: piotrwalczewski »

pawelk pisze:Jackie to super jednak czy ten kantor ma nadzór KNF bo wiesz dzisiaj bezpieczństwo to podstawa. Ostatnio upadłjakiś kantor na pomożu i klienci nie mogą odzyskać pieniędzy. Wiesz jak to jest jak sie poleca coś co nie do końca jest bezpieczne bo samemu się dwa razy trestowało to nie do końca jest chyba dobre, nie wiem ? Popatrz na inne kantory ja znalazłem ten kantor internetowy ma nadzór Komisji Nadzoru Finansowej musi raportować do nich co miesiąc jaki ma obrót, kapitał czy kapitał pozwala pokryć koszty ile pieniędzy wypłacili klienci ile wpłacili itp. ma też stabilnego właściciela w postaci banku Raiffeisen. Jeżeli miałbym komukolwiek cokolwiek polecać to transparentne krajowe instytucje płatnicze którym ktoś patrzy na ręce.
Jackie pisze:Dla mnie najlepszy jest liderwalut.pl i to nie tylko moje zdanie. Poleciłem go w rodzinie, kuzyn bodajże już zarejestrował konto i też mówi, że wszystko gra. Więc mogę z czystym sumieniem i tu polecić. Główna zaleta? Chyba to, że zasady wymiany są na stronie jasno przedstawione.
Ja polecę również http://www.kantor.pl/ polecony przez znajomego - prowadzi on własną firmę, korzystał już z dużej ilości kantorów online i został przy nim, więc coś musi być na rzeczy :)

Adrian29
Posty: 258
Rejestracja: sob 25 kwie 2015, 20:34
OSP (gm., woj.): Wrocław Wrocław
Status: Offline

Re: Jaki kantor internetowy jest najlepszy?

Post autor: Adrian29 »

Mnie natomiast bardzo do gustu przypadła oferta w ergokantor.pl. Przede wszystkim mamy tam do wyboru bardzo dużą ilość walut. Poza tym możemy wymieniać w zasadzie dowolne kwoty, a przelicznik jest najkorzystniejszy na rynku. Dodatkową zachętą powinien być brak wysokich opłat i szybkie dokonywanie wymiany.

bibitka
Posty: 2
Rejestracja: śr 28 wrz 2016, 10:01
Status: Offline

Re: Jaki kantor internetowy jest najlepszy?

Post autor: bibitka »

Już widzę któryś raz takie samo pytanie odnośnie kantorów internetowych. Macie tu napisane same suche fakty o tych kantorach. Warto poczytać
ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat