Jakie łóżko z pojemnikiem na pościel?

Strażak po godzinach
Awatar użytkownika

Topic author
Taxes3
Posty: 3
https://dekodeco.com.pl/producent-mebli-na-wymiar-w-warszawie-nowoczesne-kuchnie/
Rejestracja: pn 15 lut 2016, 23:58
Status: Offline

Jakie łóżko z pojemnikiem na pościel?

Post autor: Taxes3 »

Cześć.

Poszukuję sprawdzonego łóżka z pojemnikiem na pościel. Czy jesteście w stanie coś doradzić w tym obszarze tematycznym? Jakieś łóżka z pojemnikiem znalazłem np. tutaj ale może dalibyście radę doradzić coś od siebie w tym zakresie?
Jeżeli skrzywdzona kobieta się uśmiecha wobec krzywdziciela, to albo nie ma wstydu, albo jest pewna, że się dobrze zemścić potrafi.

buffaksa
Posty: 1
Rejestracja: pt 26 lut 2016, 21:39
Status: Offline

Re: Jakie łóżko z pojemnikiem na pościel?

Post autor: buffaksa »

Rama to jedno a materac drugie i materac jest bardziej ważny niż rama.
Rame wybierałam pod wzgledem wyglądu i ceny jaka dysponowałam.

o ,a ja znalazłam bez stelaża i bez materaca za 838zł z BRW,do tego komoda 539zł i szafki nocne 159zł/sztuka
materac 1200zł wychwalany w zdobył 89pkt/100(polecił mi go na wizażu znawca )
no i stelaż 670zł
mam już wybraną i zamówioną(jutro zamawiam meble) prawie całą sypialnię.teraz tylko kolor ścian muszę wybrać

maidix
Posty: 1
Rejestracja: czw 25 lut 2016, 20:19
Status: Offline

Re: Jakie łóżko z pojemnikiem na pościel?

Post autor: maidix »

Nam rame robi stolarz, na zamowienie, gdyz chcemy specjalny zaglowek do wygodnego czytania. Natomiast materace zamawiamy dwa. Jeden dla TZ, drugi dla mnie. Dlaczego? Gdyz ja mam chory kregoslup i dla mnie musi byc inny. My na rame wydajemy okolo 1000zl natomiast na materace wydajemy razem wziete ponad 3tys. Ponoc lozko do spania to najwazniejsza rzecz, w koncu on ma bardzo duzy wplyw na nasze "rusztowanie", ktore ma nam sluzyc w koncu na dziesiatki lat.
Awatar użytkownika

gerda
Posty: 2
Rejestracja: sob 30 kwie 2016, 22:02
OSP (gm., woj.): OSP (Kępno, wielkopolskie)
Status: Offline

Re: Jakie łóżko z pojemnikiem na pościel?

Post autor: gerda »

Ciekawe łóżka znajdziesz w sklepie http://martimeble.pl/3-lozka-do-sypialni W dziale łóżka do sypialni jest wiele propozycji, tylko czy są z pojemnikiem na pościel to trzeba dopytać.

marcy
Posty: 830
Rejestracja: pt 19 gru 2014, 10:11
OSP (gm., woj.): województwo lubelskie
Status: Offline

Re: Jakie łóżko z pojemnikiem na pościel?

Post autor: marcy »

Ja mam właśnie takie łóżko z pojemnikiem na pościel, trzeba mieć gdzie ją chować. Zresztą zobaczcie jakie łóżko do sypialni wybrać na Homebook.pl. Ja tam znalazłam istotne porady.

nosero
Posty: 17
Rejestracja: śr 25 maja 2016, 13:31
OSP (gm., woj.): Straż Pożarna Łódź - Sikawa
Status: Offline

Re: Jakie łóżko z pojemnikiem na pościel?

Post autor: nosero »

Mam takie łóżko, ale z pojemnika na pościel zrobiła się szafa na ciuchy :D:D:D:D

mieis
Posty: 62
Rejestracja: pn 07 mar 2016, 16:32
Status: Offline

Re: Jakie łóżko z pojemnikiem na pościel?

Post autor: mieis »

Zajrzyj tutaj: inspiracje do domu. Z pewnością znajdziesz tam wiele ciekawych propozycji :)

gracjo74
Posty: 1
Rejestracja: pn 27 cze 2016, 23:54
Status: Offline

Re: Jakie łóżko z pojemnikiem na pościel?

Post autor: gracjo74 »

Mnie najbardziej podobają się łóżka tapicerowane. Mają ten swój szyk i elegancki klimat. Teraz jest co prawda moda na rustykalny, czy skandynawski wystrój ale do mnie on kompletnie nie przemawia.

pansiulek
Posty: 49
Rejestracja: czw 14 lip 2016, 13:47
OSP (gm., woj.): Straż Pożarna Łódź - Sikawa
Status: Offline

Re: Jakie łóżko z pojemnikiem na pościel?

Post autor: pansiulek »

Ja robiłam takie łóżko u stolarza. W sumie kupiłam ramę łóżka, a dorobiłam schowek... Efekt jest taki, że trzymam tam wszystko oprócz pościeli :D

nosleep
Posty: 585
Rejestracja: śr 17 lut 2016, 16:11
Status: Offline

Re: Jakie łóżko z pojemnikiem na pościel?

Post autor: nosleep »

Ja rozważałam łóżko z pojemnikiem ale ostatecznie zdecydowałam się na ramę z materacem. Teraz jestem właśnie na kupnie materaca. Dobra ofertę ma firma Hevea https://heveamaterace.pl/materac-lateksowy/ . Chce kupić właśnie taki lateksowy materac, bo jest idealny dla alergików (nie dopuszcza do rozwoju drobnoustrojów) . Myślę, że to lepszy wybór niż tradycyjne łóżko czy kanapa.

iskierka97
Posty: 325
Rejestracja: czw 19 sty 2017, 14:05
Status: Offline

Re: Jakie łóżko z pojemnikiem na pościel?

Post autor: iskierka97 »

pansiulek pisze:Ja robiłam takie łóżko u stolarza. W sumie kupiłam ramę łóżka, a dorobiłam schowek... Efekt jest taki, że trzymam tam wszystko oprócz pościeli :D
A dużo płaciłaś za takie łóżko?

Stworek
Posty: 268
Rejestracja: wt 04 kwie 2017, 08:35
Status: Offline

Re: Jakie łóżko z pojemnikiem na pościel?

Post autor: Stworek »

Świetne kanapy robi BRW. Wygodna, bardzo szeroka (ma coś ok 160 cm szerokości, rozkładana w przód. Nazywa się bodajże Brunon) Oczywiście z pojemnikiem na pościel :)

Ambitny
Posty: 304
Rejestracja: czw 25 sie 2016, 14:38
Status: Offline

Re: Jakie łóżko z pojemnikiem na pościel?

Post autor: Ambitny »

A na takie tapczany patrzyłaś? Zobacz sobie ich ofertę, na pewno znajdziesz coś dla siebie, a tego typu meble są z reguły dużo porządniejsze niż te z sieciówek.
Awatar użytkownika

thaleo
Posty: 8
Rejestracja: sob 20 maja 2017, 00:03
Status: Offline

Re: Jakie łóżko z pojemnikiem na pościel?

Post autor: thaleo »

nosero pisze:Mam takie łóżko, ale z pojemnika na pościel zrobiła się szafa na ciuchy :D:D:D:D
Powiesz coś więcej? Wybacz, ale należę do ciekawskich osób a tu ewidentne zaintrygowanie. Zresztą po prostu sobie nie wyobrażam sytuacji.
Perspektywa śmierci to bardzo silna motywacja.

nosleep
Posty: 585
Rejestracja: śr 17 lut 2016, 16:11
Status: Offline

Re: Jakie łóżko z pojemnikiem na pościel?

Post autor: nosleep »

Ja mam ramę drewnianą a pod spodem wysuwany pojemnik na pościel. Do tego kupiłam materac sprężynowy https://heveamaterace.pl/materac-sprezynowy/ i takie mam właśnie łóżko :) W sumie jak łóżko się nie składa to pojemnik na pościel mało się przydaje ale zawsze można umieścić w nim inne rzeczy.
ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat