Wybielanie- drogo czy nie koniecznie?

Strażak po godzinach

ciapuleks
Posty: 30
https://dekodeco.com.pl/producent-mebli-na-wymiar-w-warszawie-nowoczesne-kuchnie/
Rejestracja: wt 19 lip 2016, 10:39
OSP (gm., woj.): Straż Pożarna Łódź - Sikawa
Status: Offline

Re: Wybielanie- drogo czy nie koniecznie?

Post autor: ciapuleks »

samwise pisze:A jak to jest z tą bielą po wybielaniu? Nie kłuje w oczy? W sensie, czy nie wygląda zbyt nienaturalnie?
hmm. też jestem jestem ciekawa :)

samwise
Posty: 526
Rejestracja: pn 18 lip 2016, 08:28
Status: Offline

Re: Wybielanie- drogo czy nie koniecznie?

Post autor: samwise »

Żeby nie wyszło tak, jak Rossowi w "Przyjaciołach" (nie wiem, czy pamiętacie ten odcinek) :D

klusora
Posty: 20
Rejestracja: śr 20 lip 2016, 13:58
OSP (gm., woj.): Straż Pożarna Łódź - Sikawa
Status: Offline

Re: Wybielanie- drogo czy nie koniecznie?

Post autor: klusora »

samwise pisze:Żeby nie wyszło tak, jak Rossowi w "Przyjaciołach" (nie wiem, czy pamiętacie ten odcinek) :D
ja pamiętam hahahahah :D to by dopiero było :D

Tymoteusz1
Posty: 479
Rejestracja: wt 16 cze 2015, 11:59
OSP (gm., woj.): Warszawa, Mazowieckie
Status: Offline

Re: Wybielanie- drogo czy nie koniecznie?

Post autor: Tymoteusz1 »

Ja bym ceną się w tym temacie nie kierował. Pamiętajcie, że chodzi o Wasze uzębienie, więc lepiej postawić jednak na sprawdzone gabinety, które zapewnią Wam skuteczne leczenie. Na przykładzie http://bianco.eu.com/klinika-bianco/co- ... protetyka/ sami możecie się przekonać o tym, jakie daje to perspektywy. Myślę, że będziecie pozytywnie zaskoczeni.

nosleep
Posty: 585
Rejestracja: śr 17 lut 2016, 16:11
Status: Offline

Re: Wybielanie- drogo czy nie koniecznie?

Post autor: nosleep »

Zgadzam się, ze w tej kwestii nie powinno się kierowac ceną. Najważniejsza sprawa to taka aby wybielanie było skuteczne i bezpieczne dla zebów. Bardzo dobre wybielanie zębów w krakowie oferuje gabinet doktor Świątkowskiej. Tam mozesz poddać się wybielaniu przy pomocy lampy Beyond. Zabieg jest bezbolesny a efekt widoczny już po pierwszej wizycie.

mazurek
Posty: 1025
Rejestracja: śr 01 lip 2015, 14:14
Status: Offline

Re: Wybielanie- drogo czy nie koniecznie?

Post autor: mazurek »

To raczej będzie zależeć od gabinetu dentystycznego, bo samodzielnie wybielać się nie powinno

Astra80
Posty: 278
Rejestracja: pt 08 lip 2016, 23:11
Status: Offline

Re: Wybielanie- drogo czy nie koniecznie?

Post autor: Astra80 »

no co Wy, przeciez można samodzielnie wybielić zęby. Do tego świetnie sprawdzają się paski wybielające. Nie tylko jest to metoda tania ale tez bardzo skuteczna no i oczywiście bezpieczna. ja przed slubem wybielałam zeby tymi paskami i byłam bardzo zadowolona.

Adrian29
Posty: 258
Rejestracja: sob 25 kwie 2015, 20:34
OSP (gm., woj.): Wrocław Wrocław
Status: Offline

Re: Wybielanie- drogo czy nie koniecznie?

Post autor: Adrian29 »

Też jestem tego zdania. Zresztą sam od jakiegoś czasu stosuję pasty wybielające i widzę różnicę. Zresztą mam zamiar w najbliższym czasie zamówić po raz kolejny czarną pastę do zębów z https://www.shop-dent.pl/pl/c/Czarna-pa ... zebow/1545 . Choć może się to wydawać dziwne, nader skutecznie radzi sobie ona z przebarwieniami, a jednocześnie przyjemnie odświeża oddech.

Dziobak
Posty: 5
Rejestracja: pt 14 sty 2022, 21:20
Kontakt:
Status: Offline

Re: Wybielanie- drogo czy nie koniecznie?

Post autor: Dziobak »

Na wybielanie zębów warto udać się do sprawdzonego lekarza dentysty, który zrobi to umiejętnie... osobiście mogę polecić wybielanie zębów Warszawa Wesoła - efekt naprawdę robi wrażenie!

Kosciel
Posty: 420
Rejestracja: czw 06 sty 2022, 17:41
Status: Offline

Re: Wybielanie- drogo czy nie koniecznie?

Post autor: Kosciel »

To zależy na jakie metody się decydujesz. Jeśli na tanie, domowe, w stylu mycie zębów sodą oczyszczoną czy sokiem z cytryny (nie polecam), to może się okazać, że takie wybielanie będzie nie tylko nieskuteczne, ale i drogie, bo uszkodzone szkliwo trzeba będzie leczyć ;) Dlatego lepiej stosować bardziej profesjonalne metody, takie jak pasty, albo - najlepiej - zabiegi u dentysty. Czy są drogie czy nie, to częściowo kwestia indywidualna oraz miejsca, w którym to robimy. Tutaj https://www.provident.pl/blog/ile-koszt ... anie-zebow jest ciekawy artykuł na ten temat, warto przeczytać.

Fryderyk
Posty: 397
Rejestracja: pn 19 wrz 2022, 15:44
Status: Offline

Re: Wybielanie- drogo czy nie koniecznie?

Post autor: Fryderyk »

Ja myślę, że tutaj liczy się przede wszystkim racjonalne podejście. Chodzi w końcu o to, by wybielanie zębów było bezpieczne i skuteczne, a nie jak najtańsze. Właśnie dlatego uważam, że powinno się przemyśleć, co będzie dla Was najkorzystniejszym wyborem. Ja postawiłbym na pewno na sprawdzony gabinet, w którym mógłbym czuć się spokojnie jeśli chodzi o efekt.

usagi
Posty: 350
Rejestracja: pt 12 maja 2017, 15:10
Status: Offline

Re: Wybielanie- drogo czy nie koniecznie?

Post autor: usagi »

a ja zastanawiam się nad wybielaniem zębów za pomoca lampy Beyond, w Fabdent w Warszawie robią takie zabiegi https://www.fabdent.pl/uslugi/wybielanie-zebow/. może ktoś z Was już korzystał z tej metody i podzieli się opinią ?
ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat