Jak wybrac meble do salonu

Strażak po godzinach

ewelina795
Posty: 33
https://dekodeco.com.pl/producent-mebli-na-wymiar-w-warszawie-nowoczesne-kuchnie/
Rejestracja: czw 14 sty 2016, 13:17
Status: Offline

Re: Jak wybrac meble do salonu

Post autor: ewelina795 »

Meble do salonu trzeba dopasować do kolorystyki i wyglądu pomieszczenia. Ważne jest również to aby się podobały. Przecież to my będziemy z nich korzystali najwięcej ;). Jak dla mnie to w salonie powinien być duży stół i wygodne krzesła. Nowoczesny stół i fajne krzesełka.
Ostatnio zmieniony ndz 14 cze 2020, 19:22 przez ewelina795, łącznie zmieniany 1 raz.

vega195
Posty: 83
Rejestracja: czw 17 lis 2016, 09:43
Status: Offline

Re: Jak wybrac meble do salonu

Post autor: vega195 »

Meble do salonu należy dobrać tak, aby kolorystycznie i stylistycznie były zgodne z wnętrzem salonu i z innymi pomieszczeniami. Jeśli zamierzacie urządzić salon w stylu nowoczesnym, to dobry wyborem będą meble z elementami szklanymi i stalowymi, najlepiej takie o designerskich kształtach - zerknijcie na te stoliki kawowe wenge do nowoczesnego salonu będą pasowały w sam raz.

Mufinka
Posty: 966
Rejestracja: śr 11 lut 2015, 09:21
Status: Offline

Re: Jak wybrac meble do salonu

Post autor: Mufinka »

Mi się nie podobają meble w kolorze wenge. Są zdecydowanie zbyt ciemne.

iskierka97
Posty: 325
Rejestracja: czw 19 sty 2017, 14:05
Status: Offline

Re: Jak wybrac meble do salonu

Post autor: iskierka97 »

No, chyba, że to wenge jasne :)

Gasik4
Posty: 289
Rejestracja: śr 19 paź 2016, 15:50
Status: Offline

Re: Jak wybrac meble do salonu

Post autor: Gasik4 »

A ja jestem zafascynowany takimi kompletami wypoczynkowymi z Kalwarii, na wymiar. I z tego co widzę chyba będę mógł sobie nawet na któryś z nich pozwolić :)

martynaly1991
Posty: 20
Rejestracja: wt 21 lut 2017, 22:18
Kontakt:
Status: Offline

Re: Jak wybrac meble do salonu

Post autor: martynaly1991 »

Jasne , meblościanki dalej są na topie . Wiele moich znajomych kupuje sobie meblościanki , nawet ja zastanawiam się nad kupnem do swojego salonu . Teraz meblościanki są bardzo ładne , jest mnóstwo wzorów i niektóre wyglądają lepiej niż komody .
Microgynon cena do sprawdzenia u mnie na blogu.

ollafe88n
Posty: 350
Rejestracja: wt 29 lis 2016, 16:08
Status: Offline

Re: Jak wybrac meble do salonu

Post autor: ollafe88n »

A może dobrym pomysłem na urządzenie byłyby Pufy do salonu? Taka pufa to bardzo fajne urozmaicenie wnętrza, a i dodatkowe miejsce do siedzenia jak przyjdą goście :) Ja u siebie mam takie pufy i zawsze znajda jakieś zastosowanie :)

gustlik
Posty: 3
Rejestracja: śr 01 mar 2017, 11:29
OSP (gm., woj.): ochla, lubuskie
Status: Offline

Re: Jak wybrac meble do salonu

Post autor: gustlik »

A może takie meble, jakie ostatnio reklamowali na http://www.booble.warszawa.pl?

karaiby
Posty: 253
Rejestracja: czw 14 lip 2016, 10:07
Status: Offline

Re: Jak wybrac meble do salonu

Post autor: karaiby »

Fajnym meblem do salonu jest meblościanka. Gdyby ktoś poszukiwał to w sklepie HOMLANDO.COM jest sporo wariantów: http://homlando.com/meble-domowe/salon- ... ianki.html
Jej atutem jest połączenie niewygórowanej ceny z dużą funkcjonalnością. Mebel ten jest pojemny i pozwala wygospodarować półki na ubrania, pościel i wiele innych drobiazgów. Może posiadać dodatkowe szuflady, przeszklenia oraz otwarte półki. Na meblościance można też znaleźć miejsce na telewizor i sprzęt RTV czy urządzić niewielką domową biblioteczkę. Ja polecam :)

regina
Posty: 847
Rejestracja: sob 24 paź 2015, 20:54
Status: Offline

Re: Jak wybrac meble do salonu

Post autor: regina »

Mi się wydaje, że meblościanka to przeżytek, lepsze są meble niewielkie, jak pufa skrzynia na enyoart.pl . Dzięki temu jest zachowana większa przestrzeń i salon wygląda czyściej

Ideks23
Posty: 311
Rejestracja: czw 22 cze 2017, 08:44
Status: Offline

Re: Jak wybrac meble do salonu

Post autor: Ideks23 »

Dlaczego meblościanka to przeżytek? W Promyk Meble widziałam ostatnio całkiem ciekawe modele. Kompaktowe, estetyczne i bardzo praktyczne. Według mnie takie meble nie wychodzą z mody.

elabarbara
Posty: 1571
Rejestracja: wt 23 maja 2017, 14:55
Status: Offline

Re: Jak wybrac meble do salonu

Post autor: elabarbara »

Zależy jakich dokładnie mebli szukasz? Ja też długo się zastanawiałam co chcę mieć w salonie jak mają meble wyglądać. Ale skorzystała z usług firmy Alu Styl- http://szafyalustyl.pl/oferta/szafy/ i zaprojektowali i wykonali mi szafy an wymiar w Krakowie bo tu miałam najbliżej do nich. Meble mam nowoczesne o jakich sobie wymarzyć można :)

Waldek321
Posty: 2
Rejestracja: śr 05 lip 2017, 13:56
Status: Offline

Re: Jak wybrac meble do salonu

Post autor: Waldek321 »

Meble do salonu należy dopierać do ścian. A same meble proponuje kupić w Meble-do. To najlepszy sklep meblowy. Mieści się on w Rzeszowie na al. Armii Krajowej 24. Kupiłem tam dużo mebli i jestem zadowolony. Jakość mebli jest genialna, a cena niska. To najlepsze połączenie. Polecam ich.

karaiby
Posty: 253
Rejestracja: czw 14 lip 2016, 10:07
Status: Offline

Re: Jak wybrac meble do salonu

Post autor: karaiby »

Teraz bardzo popularne we wnętrzach są hokery tj. krzesła w stylu barowym. Ja ciekawe zaprojektowane widziałem w sklepach online np. http://www.dekoria.pl/hokery-i-stolki-barowe,g457.html . Mają one sporo zalet – są bardzo wyjątkowo wygodne i stanowią komfortowe siedzisko, pasują praktycznie do każdego stylu wnętrza i oszczędzają sporo miejsca (w porównaniu z klasycznymi krzesłami). Do tego hoker dodaje klimatu i wprowadza odrobinę luźnej atmosfery, która sprzyja relaksowi :) Dla mnie świetna sprawa!

usagi
Posty: 343
Rejestracja: pt 12 maja 2017, 15:10
Status: Offline

Re: Jak wybrac meble do salonu

Post autor: usagi »

Wszystko zależy przede wszystkim od tego jaki styl jeśli chodzi o aranżację wnętrz lubisz i jakich rozmiarów jest Twój salon. Ja stawiam na praktyczne i funkcjonalne rozwiązania i bardzo podoba mi się idea mebli systemowych https://blog.furnival.pl/biale-meble-sy ... do-salonu/. Macie tego typu rozwiązania w swoich domach czy jednak wolicie większą różnorodność stylów ?
ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat