Prawnik w Warszawie

Strażak po godzinach

monimm82
Posty: 300
https://dekodeco.com.pl/producent-mebli-na-wymiar-w-warszawie-nowoczesne-kuchnie/
Rejestracja: śr 22 lut 2017, 12:06
OSP (gm., woj.): Pszczyna, śląskie
Status: Offline

Re: Prawnik w Warszawie

Post autor: monimm82 »

Jakbyście szukali jednak pomocy prawnej nie w Warszawie, a na Śląsku to polecam wam kancelarie adwokacką KKadwokaci - adwokat dąbrowa górnicza Ich oferta to pomoc prawna w praktycznie każdej gałęzi prawa. Możecie do nich dzwonić z każdym problemem prawnym, na pewno pomogą :)

maksiu432
Posty: 57
Rejestracja: wt 13 gru 2016, 10:39
OSP (gm., woj.): Krzykosy, Wielkopolskie
Status: Offline

Re: Prawnik w Warszawie

Post autor: maksiu432 »

A ja polecam www.kacprzak.pl. Kancelaria z renomą!

ritaka
Posty: 164
Rejestracja: ndz 10 kwie 2016, 16:36
Status: Offline

Re: Prawnik w Warszawie

Post autor: ritaka »

Najlepiej jest postawić na kogoś z mega dobrą opinią. Wiem, że w kancelarii JST jest adwokat Tomasz Tomaszczyk który ma bardzo dobrą opinię wśród swoich klientów. Myślę, że jak się do niego udasz to na pewno będziesz zadowolony :) Zajmuje się on prawem prazy oraz ZUS-em.

Astra80
Posty: 278
Rejestracja: pt 08 lip 2016, 23:11
Status: Offline

Re: Prawnik w Warszawie

Post autor: Astra80 »

Szczęśliwi ci, którzy nie musza korzystac z pomocy prawnika. Ja niestety musiałam. Plus taki, że trafiłam na mecenasa Budrewicza (z polecenia) i zdecydowałam się na jego pomoc przy rozwodzie. Mój juz były mąż nie był zachwycony jak zobaczył, kto mnie reprezentuje. W sumie mu się nie dziwię, bo nie chciałabym być na jego miejscu. Mecenas walczy do końca - w moim przypadku zrobił naprawdę kawał dobrej roboty.

berkowy
Posty: 321
Rejestracja: ndz 08 lis 2015, 08:10
Status: Offline

Re: Prawnik w Warszawie

Post autor: berkowy »

Widzę, że dodajecie też namiary na adwokatów z innych miast. Gdyby ktoś potrzebował to ja mogę polecić kancelarię z Wrocławia. Ich strona to http://adwokat-wroclaw.eu/ a ja akurat korzystałem z ich usług przy okazji sprawy cywilnej.

magnet
Posty: 43
Rejestracja: czw 13 paź 2016, 08:52
Status: Offline

Re: Prawnik w Warszawie

Post autor: magnet »

Dobrego prawnika nie trudno znaleźć nawet z poziomu wyszukiwarki po frazach typu prawnik Warszawa, czy prawnik Elbląg. Opinie to zawsze kwestia dyskusyjna. Te trzeba zweryfikować we własnym zakresie.

PKiesz
Posty: 96
Rejestracja: sob 25 paź 2014, 11:25
OSP (gm., woj.): Toruń, Kujawsko-Pomorskie
Status: Offline

Re: Prawnik w Warszawie

Post autor: PKiesz »

Ingemara Grom adwokat od rozwodów. Szczerze mówiąc nie polecam nikomu, aby musiał przechodzić przez stres i problemy jakie niesie ze sobą rozwód z drugiej jednak strony jeśli ktoś będzie musiał temu sprostać to dobrze kiedy reprezentować będzie go ktoś taki jak mecenas Grom. Uwierzcie, że zorientowany w prawie rozwodowym, ale także doświadczony w tego typu sprawach adwokat jest na sali sądowej na wagę złota, nie znam wielu prawników w tej tematyce bo z polecenia trafiłem do mec. Grom, a rozwodziłem się raz, jednak na pewno nie żałuję. Sprawa zakończona zgodnie z oczekiwaniami i tym co mecenas określiła jako realne przed sprawą.

elabarbara
Posty: 1601
Rejestracja: wt 23 maja 2017, 14:55
Status: Offline

Re: Prawnik w Warszawie

Post autor: elabarbara »

Problemy są różne, ale ogólnie często się ludzie rozwodzą. A skoro do tego potrzebny jest odpowiedni prawnik, to wydaje mi się, że nie ma co dalej szukać, tylko trzeba ogólnie sprawdzać te polecane w sieci kancelarie. A skoro tak, to ja wam powiem, że wpadłam na taką https://gaworkancelaria.pl/rozwody/ i mam nadzieję, że wam również będzie znana. Coś o nich wiecie?

HighIT
Posty: 29
Rejestracja: czw 16 mar 2017, 12:13
OSP (gm., woj.): jaktorów, mazowieckie
Status: Offline

Re: Prawnik w Warszawie

Post autor: HighIT »

Cześć. Szukam prawnika w Warszawie. Sprawa spadkowa. Czy ktoś może wypowiedzieć się o https://www.legalalliance.pl/ ??

romeku
Posty: 215
Rejestracja: śr 10 sie 2022, 22:04
Status: Offline

Re: Prawnik w Warszawie

Post autor: romeku »

Jeśli szukasz wsparcia w sprawie karnej w Niemczech i potrzebujesz polsko-niemieckiego prawnika, myślę, że warto zapoznać się z usługami, które znajdziecie pod tym linkiem - Adwokat Niemcy . Z tego co czytałem, to ta kancelaria ma duże doświadczenie w takich sprawach.

Bortek
Posty: 41
Rejestracja: pn 27 lut 2017, 16:16
Status: Offline

Re: Prawnik w Warszawie

Post autor: Bortek »

w Warszawie najlepszą mecenas jest Iwona Sepioło Jankowska. Ma bardzo dużą wiedze i ogromne doswiadczenie, podejmuje sie nawet tych trudniejszych spraw. Jest cierpliwa konkretna i wyrozumiala.

Ayzmob
Posty: 966
Rejestracja: śr 15 cze 2022, 14:00
Status: Offline

Re: Prawnik w Warszawie

Post autor: Ayzmob »

Hej wszystkim! Chciałem podzielić się informacją o ciekawym artykule na stronie https://www.twojecentrum.pl/jakie-uslug ... radcowska/. Artykuł ten prezentuje różnorodność usług oferowanych przez Kancelarię Radcowską. Jeśli kiedykolwiek zastanawiałeś się, jakie korzyści może przynieść współpraca z kancelarią radcowską, to koniecznie przeczytaj ten artykuł! Dowiesz się, jakie obszary prawa obejmuje i jakie usługi są dostępne dla klientów.
ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat