Ból po alkoholu

Strażak po godzinach

Topic author
mieis
Posty: 62
https://dekodeco.com.pl/producent-mebli-na-wymiar-w-warszawie-nowoczesne-kuchnie/
Rejestracja: pn 07 mar 2016, 16:32
Status: Offline

Ból po alkoholu

Post autor: mieis »

Cześć, czy was również boli wątroba po alkoholu??

elaearb
Posty: 25
Rejestracja: wt 29 mar 2016, 13:50
OSP (gm., woj.): Warszawa, Mazowieckie
Kontakt:
Status: Offline

Re: Ból po alkoholu

Post autor: elaearb »

Raczej głowa ;-) Niestety nie dla każdego jest alkohol.
kawa do biura? rozpuszczalna to nie kawa. Tylko dobra kawa ziarnista jest warta uwagi.

strazakmario
Posty: 89
Rejestracja: śr 06 kwie 2016, 14:01
Status: Offline

Re: Ból po alkoholu

Post autor: strazakmario »

Wątroba oczyszcza organizm z alkoholu więc możesz czuć przy tym dyskomfort ;)

Marko8282
Posty: 214
Rejestracja: wt 04 lip 2017, 15:58
OSP (gm., woj.): gmina Zielonki, małopolskie
Status: Offline

Re: Ból po alkoholu

Post autor: Marko8282 »

Ja zawsze odczuwałem dyskomfort po alkoholu, dlatego w zasadzie wcale nie piję. Natomiast najgorszą sytuację ma moja siostra, chyba musi wybrać się do Krakowa do tego ośrodka na leczenie współuzależnienia , bo ma ogromny problem z mężem, któremu już nikt z nas nie może zaradzić.

3zuch
Posty: 758
Rejestracja: pn 04 lis 2013, 09:22
Status: Offline

Re: Ból po alkoholu

Post autor: 3zuch »

watroba podobno nie boli ale coś innego zwiazanego z trudnością trawienia alkoholu.

zyga759
Posty: 32
Rejestracja: pn 25 sty 2016, 14:43
OSP (gm., woj.): Częstochowa Śląskie
Status: Offline

Re: Ból po alkoholu

Post autor: zyga759 »

Jak już mowa o bólu... Ja mogę podrzucić namiar na coś przydatnego dla tych, którzy cierpią na migrenę - http://migrena-botulina.pl/ . To miejsce w którym leczą tego typu schorzenia toksyną botulinową - to naprawdę działa. Ludzie sobie chwalbą tą metodę i co ważne - zabieg jest bezbolesny i nie wymaga znieczulenia.

ospi
Posty: 253
Rejestracja: wt 31 sty 2017, 16:31
Status: Offline

Re: Ból po alkoholu

Post autor: ospi »

Osoby, które często nadużywają alkoholu lub takie które, które często odczuwają stres częściej zmagają się z bólami głowy. Bardzo często towarzyszy im przewlekły napięciowy ból głowy Wielu osób określa go jako opasujący, ciągły i obustronny. Jest to dolegliwość którą należy leczyć, ponieważ taki ból głowy może zaburzać nam w znacznym stopniu codzienne funkcjonowanie.Koniecznie zgłoś się do specjalisty i podejmij leczenie.
ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat