przedszkole w Łodzi

Strażak po godzinach

Topic author
janpar
Posty: 63
https://dekodeco.com.pl/producent-mebli-na-wymiar-w-warszawie-nowoczesne-kuchnie/
Rejestracja: pt 01 lip 2016, 10:55
Status: Offline

przedszkole w Łodzi

Post autor: janpar »

Szukam fajnego przedszkola w Łodzi dla swojego dziecka. Czy znacie jakieś godne zaufania?

marcy
Posty: 830
Rejestracja: pt 19 gru 2014, 10:11
OSP (gm., woj.): województwo lubelskie
Status: Offline

Re: przedszkole w Łodzi

Post autor: marcy »

To pewnie jakieś prywatne przedszkole, prawda?

karaiby
Posty: 253
Rejestracja: czw 14 lip 2016, 10:07
Status: Offline

Re: przedszkole w Łodzi

Post autor: karaiby »

A ja nieco z innej beczki. W związku z reforma edukacji, wielu rodziców zastanawia się nad posłaniem dziecka do przedszkola. Z jednej strony rozumiem ich obawy. W końcu nie chcą odbierać maluchowi roku dzieciństwa. Z drugiej jednak - edukacja przedszkolna to wielka szansa dla dziecka (umysł dziecka jest wówczas bardzo chłonny): http://www.tatento.pl/a/631/rodzice/wyc ... rzyszlosci

Marko8282
Posty: 214
Rejestracja: wt 04 lip 2017, 15:58
OSP (gm., woj.): gmina Zielonki, małopolskie
Status: Offline

Re: przedszkole w Łodzi

Post autor: Marko8282 »

A my szukamy jakiegoś dobrego przedszkola w Krakowie. Może być prywatne. Może ktoś z Was kojarzy jakieś godne polecenia?

Gasik4
Posty: 289
Rejestracja: śr 19 paź 2016, 15:50
Status: Offline

Re: przedszkole w Łodzi

Post autor: Gasik4 »

Marko8282 pisze:A my szukamy jakiegoś dobrego przedszkola w Krakowie. Może być prywatne. Może ktoś z Was kojarzy jakieś godne polecenia?
To może to przedszkole was zainteresuje? Nie wiem, czy mają jeszcze wolne miejsca, ale podobno to jedna z lepszych krakowskich placówek.

katpio123
Posty: 33
Rejestracja: wt 27 cze 2017, 20:01
Status: Offline

Re: przedszkole w Łodzi

Post autor: katpio123 »

Dziewczyny co sądzicie o przedszkolu Tęczowy Świat Dziecka w Łodzi , warto zapisać tam dziecko, bo dużo osób mnie już namawia ale jeszcze wolę się dopytać. Co prawda każdy je chwali, że dużo fajnych zajęć, że super wychowawcy którzy mają świetny kontakt z dziećmi i gróppy sa międzynarodowe co pozwala w fajny sposób uczyć się języków. Co o tym myślicie ? A może znacie jakieś przedszkola niepubliczne w łodzi na które warto jeszcze zwrócić uwagę ?

Fate
Posty: 109
Rejestracja: czw 13 kwie 2017, 08:50
OSP (gm., woj.): Kraków małopolska
Status: Offline

Re: przedszkole w Łodzi

Post autor: Fate »

Marko8282 pisze: czw 24 sie 2017, 10:18 A my szukamy jakiegoś dobrego przedszkola w Krakowie. Może być prywatne. Może ktoś z Was kojarzy jakieś godne polecenia?
Jeśli o Kraków chodzi, to według mnie całkiem niezłym przedszkolem jest Harmonia. Dla dzieci organizowane są tam przeróżne zajęcia dodatkowe (sportowe, artystyczne, językowe itd.), a do tego w zajęciach spokojnie brać mogą udział dzieci z autyzmem, czy cierpiące na Zespół Aspergera. Na http://www.przedszkoleharmonia.pl/o-nas możesz nieco więcej o tej placówce poczytać.
ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat