Prezent dla zony. Szukam pomysłu

Strażak po godzinach

karaiby
Posty: 253
https://dekodeco.com.pl/producent-mebli-na-wymiar-w-warszawie-nowoczesne-kuchnie/
Rejestracja: czw 14 lip 2016, 10:07
Status: Offline

Re: Prezent dla zony. Szukam pomysłu

Post autor: karaiby »

Rozumiem, że szukasz prezentu Walentynkowego? :) A nie lepiej pomyśleć o wyjątkowym weekendzie tylko we dwoje w jakimś luksusowym hotelu? :) Gwarantuję niezapomniane przeżycia! Dla przykładu, znalazłem specjalną ofertę przygotowaną przez Hotel Dana w Szczecinie. W pakiecie jest nocleg, butelka wina i owoce na powitanie, kolacja przy świecach w restauracji hotelowej i śniadanie do łóżka. Świetna sprawa!

PKiesz
Posty: 96
Rejestracja: sob 25 paź 2014, 11:25
OSP (gm., woj.): Toruń, Kujawsko-Pomorskie
Status: Offline

Re: Prezent dla zony. Szukam pomysłu

Post autor: PKiesz »

Wchodzisz sobie na coś takiego - https://oladi.pl/ - wołasz żonę (nie mówisz, że chodzi o prezent) i mówisz, że szukałeś czegoś dla siebie i może ona też by chciała bo by się zamówiło jedną paczką. Żona sobie coś wybiera kupujesz jej to i po problemie, masz pewność, że cię nie skarci w takim przypadku, jak się jej nie spodoba :-)

MagdaKessler
Posty: 42
Rejestracja: wt 27 gru 2016, 15:21
OSP (gm., woj.): OSP Lubraniec Włocławek
Status: Offline

Re: Prezent dla zony. Szukam pomysłu

Post autor: MagdaKessler »

trochę kreatywności nie zaszkodzi :)
może myjka ultradzwiekowa?

ollafe88n
Posty: 350
Rejestracja: wt 29 lis 2016, 16:08
Status: Offline

Re: Prezent dla zony. Szukam pomysłu

Post autor: ollafe88n »

Jeśli jesteście w trakcie szukania dobrego prezentu dla swojej żony to polecam Ekskluzywne lampy które zakupiłem swojej, była zachwycona, prezentują się rewelacyjnie, można je nabyć w niezłych cenach w ofercie tego sklepu internetowego. Postaw na jakość i kup ten prezent a żona będzie zachwycona !

matii
Posty: 31
Rejestracja: śr 27 sty 2016, 13:08
OSP (gm., woj.): zachodniopomorskie
Status: Offline

Re: Prezent dla zony. Szukam pomysłu

Post autor: matii »

Ja już na walentynki kupiłem zawieszkę z literą jej imienia :) https://www.apart.pl/bizuteria/zlota-zawieszka/25522

Nadzieja
Posty: 748
Rejestracja: wt 30 gru 2014, 08:56
Status: Offline

Re: Prezent dla zony. Szukam pomysłu

Post autor: Nadzieja »

Świetny pomysł! Jestem pewna, że się ucieszy!

nosleep
Posty: 579
Rejestracja: śr 17 lut 2016, 16:11
Status: Offline

Re: Prezent dla zony. Szukam pomysłu

Post autor: nosleep »

A może romantyczny wyjazd do Krakowa?
Świetnym pomysłem jest hotel Royal http://www.hotelewam.pl/510-hotel-royal-krakow.html . To hotel w krakowskim centrum miasta, nieopodal Wawelu i Rynku Głównego. Można spędzić cudownie czas w sercu Małopolski.

neemeroosi
Posty: 3
Rejestracja: ndz 05 lut 2017, 12:04
OSP (gm., woj.): pabianice, łódzkie
Kontakt:
Status: Offline

Re: Prezent dla zony. Szukam pomysłu

Post autor: neemeroosi »

Kup żonie jakiś karnet do spa - kobiety to lubią, a z bonem sama sobie wybierze odpowiednie usługi i masz problem z głowy ;)

uperae
Posty: 3
Rejestracja: wt 07 lut 2017, 20:24
Status: Offline

Re: Prezent dla zony. Szukam pomysłu

Post autor: uperae »

ja zawsze kupuję kwiaty

Dunkiewicz
Posty: 209
Rejestracja: śr 05 paź 2016, 16:43
Status: Offline

Re: Prezent dla zony. Szukam pomysłu

Post autor: Dunkiewicz »

Ja praktycznie i romantycznie. Kupiłem żonie na urodziny kwiaty i taki suplement Cellinea, zerknijcie tutaj. Wiem, że żona stosuje, wiec jej się przyda,a kwiaty to każda kobieta przeciez lubi ;)

karaiby
Posty: 253
Rejestracja: czw 14 lip 2016, 10:07
Status: Offline

Re: Prezent dla zony. Szukam pomysłu

Post autor: karaiby »

Ja bym raczej skłaniał się w kierunku dobrej biżuterii. Zawsze może to być komplet w postaci np. kolczyków i naszyjnika. W końcu, która kobieta nie lubi tego typu świecidełek! :) Zajrzyj koniecznie do tego jubilera: http://ankabizuteria.pl/7-komplety-bizuterii , bo maja warianty kamieniami naturalnymi, takimi jak topaz, turkus, opal, koral czy markazyty, jak i z kryształami i cyrkoniami. Bardzo ciekawie zaprojektowana i z klasą!

iskierka97
Posty: 325
Rejestracja: czw 19 sty 2017, 14:05
Status: Offline

Re: Prezent dla zony. Szukam pomysłu

Post autor: iskierka97 »

A może coś bardziej szalonego? Wbrew pozorom kobiety nie zawsze marzą tylko o bieliźnie, biżuterii czy karnecie do SPA.

nina955
Posty: 10
Rejestracja: pt 17 mar 2017, 10:19
Status: Offline

Re: Prezent dla zony. Szukam pomysłu

Post autor: nina955 »

Każda kobieta kocha biżuterię, więc pierścionek, bransoletka albo naszyjnik byłby dobrym pomysłem na prezent.

Gasik4
Posty: 289
Rejestracja: śr 19 paź 2016, 15:50
Status: Offline

Re: Prezent dla zony. Szukam pomysłu

Post autor: Gasik4 »

nina955 pisze:Każda kobieta kocha biżuterię, więc pierścionek, bransoletka albo naszyjnik byłby dobrym pomysłem na prezent.
No właśnie nie każda. Moja wyznała mi ostatnio, że ma już dość tych oklepanych prezentów i zdecydowanie woli takie coś. Trochę mnie tym zaskoczyła, ale przynajmniej mam jakiś pomysł na zbliżające się imieniny :)

AniaLove
Posty: 1
Rejestracja: śr 22 mar 2017, 16:38
Status: Offline

Re: Prezent dla zony. Szukam pomysłu

Post autor: AniaLove »

Polecam Ci sukienki nife, to polska marka która szyje fajne kobiece modele sukienek. Są w przystępnej cenie, dobrze odszyte i z fajnych materiałw, raz że poddających się rozciąganiu (gdy potrzeba ;) ), a raz że dobrze układających się na ciele. Polecam szczerze :)
ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat