Nauka pływania - czas na relaks?

Strażak po godzinach

Topic author
renacioch
Posty: 1
https://dekodeco.com.pl/producent-mebli-na-wymiar-w-warszawie-nowoczesne-kuchnie/
Rejestracja: pt 26 sie 2016, 10:58
OSP (gm., woj.): Warszawa, mazowieckie
Status: Offline

Nauka pływania - czas na relaks?

Post autor: renacioch »

Ja ostatnio stwierdziłam, że pora się zrelaksować i zrobić coś dla siebie i w związku z tym zapisałam się na: nauka pływania Warszawa . Dzięki temu wreszcie będę mogła pojechać nad morze i popływać. Polecam każdemu taką naukę pływania, ponieważ zajęcia są prowadzone w sposób indywidualny, a także możliwe jest doskonalenie swoich technik pływackich. Czy ktoś jest chętny?

Ambitny
Posty: 304
Rejestracja: czw 25 sie 2016, 14:38
Status: Offline

Re: Nauka pływania - czas na relaks?

Post autor: Ambitny »

Myślę, że doskonale można nauczyć się pływać samemu. Wystarczy chcieć.

erumonov
Posty: 1
Rejestracja: pn 29 sie 2016, 14:22
OSP (gm., woj.): OSP Rzeszów - Słocina
Kontakt:
Status: Offline

Re: Nauka pływania - czas na relaks?

Post autor: erumonov »

ALe też nie zawsze samo "chcenie" wystarczy. Bo trzeb przezwyciężyć strach. I warto zaopatrzyć się w jakąś deskę chociaż. Wolałbym, by osoby, które chcą się nauczyć poszły na basen i pod okiem instruktora załapały chociaż podstawy niż jakby miały same pójść nad jezioro i próbować.
Razem z żoną mamy dwójkę dzieci. Ja pracuję jako zawodowy strażak, a ona prowadzi biuro rachunkowe.

iskierka97
Posty: 325
Rejestracja: czw 19 sty 2017, 14:05
Status: Offline

Re: Nauka pływania - czas na relaks?

Post autor: iskierka97 »

Mój mąż zaczął ostatnio lekcje pływania. Stwierdził, że jako zapalony wędkarz musi się również tej umiejętności nauczyć. W tym roku zamarzył się nam bowiem wyjazd na mazury na łódki :) Mam tylko nadzieję, że pogoda ładna będzie, chociaż w razie czego weźmiemy też sobie jakąś tego typu profesjonalną wędkarską odzież.

samwise
Posty: 526
Rejestracja: pn 18 lip 2016, 08:28
Status: Offline

Re: Nauka pływania - czas na relaks?

Post autor: samwise »

Nie jestem przekonany, czy nauka pływania naprawdę relaksuje.
ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat