Planujesz remont?

Strażak po godzinach

Topic author
kamuso
Posty: 1
https://dekodeco.com.pl/producent-mebli-na-wymiar-w-warszawie-nowoczesne-kuchnie/
Rejestracja: pn 05 wrz 2016, 14:46
Status: Offline

Planujesz remont?

Post autor: kamuso »

Planujesz remont a może inne grubsze prace wokół domu ? Powinieneś wiedzieć, że to wiąże się z ogromną ilością odpadów, starych gadżetów, mebli a może i gruzu. Nie masz czym tego wywozić? Sprawdź zatem na tej stronie i pozbądź się problemu!

Nadzieja
Posty: 748
Rejestracja: wt 30 gru 2014, 08:56
Status: Offline

Re: Planujesz remont?

Post autor: Nadzieja »

Wywóz gruzu faktycznie jest dość problemowy. Myślę więc, że dobrze, że są takie firmy.

3zuch
Posty: 758
Rejestracja: pn 04 lis 2013, 09:22
Status: Offline

Re: Planujesz remont?

Post autor: 3zuch »

Od A doZ trzeba zaplanować. Przydatne są poradniki, przed swoim remontem kuchni naoglądaliśmy się prezentacji z netu http://www.homebook.pl/inspiracje/kuchn ... dzaj-waska i mniej więcej wiedzieliśmy, czego szukać i gdzie.

danielosky
Posty: 6
Rejestracja: wt 06 wrz 2016, 11:35
OSP (gm., woj.): wałbrzych, dolnośląskie
Status: Offline

Re: Planujesz remont?

Post autor: danielosky »

Dobrze wiedzieć, że są takie firmy, bo często spółdzielnie uciekają od problemu i gruz leży na wysypiskach latami, kiedy może zostać wykorzystany np. do wylewek.

Ambitny
Posty: 304
Rejestracja: czw 25 sie 2016, 14:38
Status: Offline

Re: Planujesz remont?

Post autor: Ambitny »

A ja, gdy korzystałem z tej firmy kładącej suche tynki, i remontującej budynek gospodarczy nie miałem z odpadkami żadnego problemu. Firma wszystko po sobie posprzątała.

jantko26
Posty: 1
Rejestracja: pt 03 mar 2017, 07:07
OSP (gm., woj.): Kraków, małopolskie
Status: Offline

Re: Planujesz remont?

Post autor: jantko26 »

A ja mam namiar na dobrą firmę, która oferuje usługi remontowo - wykończeniowe z Warszawy, a jest to firma remontowa Warszawa . Mogę ją polecić, ponieważ u mnie remontowali kuchnię i łazienkę. Nie tylko0 wszystko zrobili w wyznaczonym czasie, ale również nie zostawili bałaganu i zrobili wszystko bardzo ładnie. Uważam, że warto mieć namiary na taką firmę, ponieważ zawsze może się przydać. Teraz planuję remont salonu i też mam zamiar skorzystać z usług tej firmy.

nosleep
Posty: 585
Rejestracja: śr 17 lut 2016, 16:11
Status: Offline

Re: Planujesz remont?

Post autor: nosleep »

Planując remont warto wcześniej zgromadzić potrzebne materiały. Jeśli szukacie sklepu, w którym kupicie wszystko co niezbędne do remontu i wykończenia wnętrza to zerknijcie na ofertę sklepu Viverto https://viverto.pl . Sklep oferuje płytki ceramiczne, kamień dekoracyjny, ceramikę łazienkową, grzejniki, podłogi a także chemię budowlaną. W ofercie znajdują się artykuły polskich i zagranicznych producentów (np.płytki włoskie czy hiszpańskie)

marian57
Posty: 194
Rejestracja: ndz 16 sie 2015, 08:13
OSP (gm., woj.): śląskzabrzezabrze
Status: Offline

Re: Planujesz remont?

Post autor: marian57 »

Warto też pomyśleć o rozwiązaniach które poprawią jakość naszego życia i je ułatwią. Ciekawa jest ta strona http://sterownikitech.pl/sterownik-bezp ... id395.html Sterowniki do kotów elektrycznych i gazowych. Niewątpliwą zaletą jest to, że można nimi sterować komputerowo. A w obecnej chwili cena jest promocyjna.

jarekmalicki
Posty: 1
Rejestracja: pn 06 mar 2017, 19:34
OSP (gm., woj.): mroczno, warmińsko mazurskie
Status: Offline

Re: Planujesz remont?

Post autor: jarekmalicki »

Obecnie jestem po remoncie, więc nic nie planuje. Ale jakieś inspiracje zawsze mile widziane.

Nadzieja
Posty: 748
Rejestracja: wt 30 gru 2014, 08:56
Status: Offline

Re: Planujesz remont?

Post autor: Nadzieja »

Ja jak już się zrobi na stałe ciepło, to wezmę się za malowanie. Jednak najpierw odgrzybianie.

verte
Posty: 165
Rejestracja: pt 30 wrz 2016, 15:57
Status: Offline

Re: Planujesz remont?

Post autor: verte »

Jeśli podczas remontu przewidywany jest spora ilość odpadów typu gruz to najlepiej zawczasu posiadać namiary na firmę, która zajmuje się wywożeniem gruzu z wnętrza budynku. Tego typu usługi i wile innych związanych z budową prowadzi firma Wyburzenia Wrocław

ollafe88n
Posty: 350
Rejestracja: wt 29 lis 2016, 16:08
Status: Offline

Re: Planujesz remont?

Post autor: ollafe88n »

Podczas remontu warto też zastanowić sie jak zaaranżujemy ściany naszego domu czy mieszkania. Według mnie dobrym pomysłem byłoby położenie na ściany fototapety 3d. To ciekawe i praktyczne rozwiązanie na pewno urozmaici wnętrze mieszkania i sprawi, że stanie się ono niepowtarzalne!

Hefaj_stos
Posty: 12
Rejestracja: pn 13 lut 2017, 21:37
Kontakt:
Status: Offline

Re: Planujesz remont?

Post autor: Hefaj_stos »

Ja mam zamiar robić remont w tym roku więc przyda się :D dzieki!

maksiu432
Posty: 57
Rejestracja: wt 13 gru 2016, 10:39
OSP (gm., woj.): Krzykosy, Wielkopolskie
Status: Offline

Re: Planujesz remont?

Post autor: maksiu432 »

Nie wiem jaki remont planujesz ale może Ci się coś przyda > Drzwi wewnętrzne Porta Poznań

byjka7
Posty: 364
Rejestracja: pn 23 sty 2017, 21:35
OSP (gm., woj.): Gmina Mysłowice Śląsk
Status: Offline

Re: Planujesz remont?

Post autor: byjka7 »

Ja planuje, nawet szukam materiałów, którymi mogłabym świetnie zaaranżować pomieszczenie, w sumie najbardziej czekam na fototapetę tego typu jak na zdjęciu Obrazek . Taka kuchnia jest rewelacyjna, to taka typowa z moich marzeń :)
ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat