menu weselne

Strażak po godzinach

Kreator publikacji
otylia9
Status: Offline

menu weselne

Postautor: otylia9 » pn 26 wrz 2016, 07:49

Witam, za rok będę balować na swoim weselu i zastanawiam się nad menu. Co się serwuję z dań ciepłych, i ile ich powinno być? zaznaczam, że to wesele z poprawinami

falconde

Re: menu weselne

Postautor: falconde » wt 11 paź 2016, 00:53

U mojej siostry były na początku 2 dania ciepłe do wyboru, po północy 2 zupy do wyboru, do tego przystawki, sałatki i ciasta. 1 danie ciepłe zawsze było bezmięsne.

3zuch

Postautor: 3zuch » wt 11 paź 2016, 12:18

To zależy od kasy, wersja ekonomiczna czy full wypas.

ritaka

Postautor: ritaka » wt 12 gru 2017, 17:43

Według mnie najlepiej jest ustawić menu weselne pod siebie. Jeżeli szukasz fajnej miejscówki na wesele to ja polecałabym Ci zajrzeć do nich https://www.hotelponiatowski.pl/ bo mają przepiękną salę balową. Myślę, że Ci się ona spodoba :)

Dzennika5
OSP (gm., woj.): piasek, województwo śląskie

Postautor: Dzennika5 » wt 30 sty 2018, 12:50

Menu weselne to jedna z ważniejszych rzeczy przy wyborze sali. Musicie umawiać sie na degustacje jedzenia i tak sobie łatwo dobierzecie idealne menu na wasze wesele. Mi bardzo smakowało jedzenie na wesele w hotelu Lamberton http://www.hotellamberton.pl/wesele/ siostra organizowała tam wesele pod Warszawą. Mogę powiedzieć, ze wręcz mają wyśmienitą kuchnie i co najważniejsze bardzo ładne sale weselne, bo to w sumie jest najbardziej istotną rzeczą przy doborze miejsce na wesele ;)

nosleep

Postautor: nosleep » wt 29 maja 2018, 14:17

A to akurat prawda, że bardzo ważne jest menu. W sumie na weselu jedzenie to podstawa (poza zimną wódką :)). Ja też przy wyborze lokalu kierowałam się tym co mają w karcie. Przede wszystkim zależało mi na wyszukanym menu, bo jakoś rosół i schabowe to jak dla mnie zbyt oklepany zestaw. Bardzo pomocne przy organizacji wesela okazały się też porady znalezione w sieci. Dzięki nim wiedziałam co jest trendy i czym można zaskoczyć gości. Bardzo ciekawy jest Magazyn Wesele, w którym można znaleźć mnóstwo informacji na temat mody ślubnej, lokali weselnych, oprawy muzycznej, atrakcji dla gości oraz wielu innych spraw związanych z organizacją przyjęcia.

elabarbara

Postautor: elabarbara » pn 11 cze 2018, 08:49

Wszyscy bez wyjątku dokładają starań żeby wszystko to, co związane ze ślubem było wyjątkowe, eleganckie i perfekcyjnie zorganizowane. Warto pamiętać, żeby w tej całej atmosferze niepowtarzalności nie zapomnieć o dobrym szampanie, które wzbogaci i pokreśli klasę weselnego menu. Ja to już mam wesele za sobą i pamiętam do dziś stres, nerwy itd. Ale jeśli chodzi o wybór szampana to my zamawialiśmy w sklepie online Dom Szampana. Mają bardzo duży wybór, a osoba tam pracująca pomoże wybrać odpowiedni.

sukienka

Postautor: sukienka » pt 15 cze 2018, 10:09

Ułożenie samego menu to jedna kwestia, a drugą sprawą są odpowiednie karty menu. Powinny pasować do pozostałych dekoracji weselnych. Nie musicie projektować ich na własną rękę - wystarczy, że rzucicie okiem na stronę https://www.zapi.pl/34-karty-menu. Tam wybór jest bardzo duży.

Wandka
OSP (gm., woj.): poznań, wielkopolskie

Postautor: Wandka » pn 02 lip 2018, 15:10

Wybór menu weselnego jest bardzo ciężki, jak wiadomo, każdy ma inne kubki smakowe i każdemu dogodzić się nie da. Sama byłam na weselach, gdzie jedzenie smakowało mi bardziej i na takich, gdzie smakowało mi mniej. Jednak bez względu na to, na jakie manu i potrawy się zdecydujemy, warto zadbać o ładne, estetyczne dekoracje stołu weselnego, które można zamówić na przykład na Happenings.pl - i to bez wychodzenia z domu ;) Ceny nie są tam wygórowane, a ozdoby pierwszej klasy, więc polecam ;)

Wróć do „Hyde Park”