A może trener personalny?

Strażak po godzinach

Kreator publikacji
lara179
OSP (gm., woj.): Warszawa, mazowieckie
Status: Offline

A może trener personalny?

Postautor: lara179 » pn 17 paź 2016, 14:03

Czy ćwiczyliście już kiedyś z trenerem personalnym? Bo ja właśnie zastanawiam się, czy zapisać się do takiego trenera. Znalazłam ofertę z Warszawy: http://mindyourbody.pl/ i czytałam wiele pozytywnych opinii na ten temat. A Wy, jakie macie opinie o trenerach personalnych? Podobno z takim trenerem można schudnąć, wymodelować sylwetkę i po prostu poprawić swoje samopoczucie i myślenie o sobie.

tujcia2

Re: A może trener personalny?

Postautor: tujcia2 » śr 19 paź 2016, 15:23

Taki trener coś daje?

nosleep

Postautor: nosleep » pn 31 paź 2016, 12:26

Jasne, ze daje - tylko trzeba regularnie trenowac, sluchac sie jego porad i stosowac do odzywiania i diety. Mozna rowniez wprowadzic jakas suplementacje, aby byly szybsze/lepsze wyniki. Jesli chodzi o suple - to wielki wybor jest w sklepie http://glutamina-odzywki.pl/odzywki-na-mase.html Co wazne - doradcy doradza odpowiedni wybor (telefonicznie lub mailowo), wiec nawet dla kompletnych laikow - jest to odpowiedni sklep.

gienia159

Postautor: gienia159 » czw 10 lis 2016, 18:35

Oczywiście, że taki trener coś daje. Ja mam trening personalny Wrocław od dwóch miesięcy i już zauważam, że zaczyna się zmieniać moje ciało, no i waga oczywiście. Ćwiczę regularnie pod okiem trenera, który ułożył dla mnie indywidualny zestaw ćwiczeń dopasowany do mojej kondycji.

Misiak67

Postautor: Misiak67 » sob 12 lis 2016, 23:26

Myślę, ze trener personalny to najlepsze wyjście. Naprawdę warto coś takiego brac pod uwagę. Myślę, że fajnie jest czasem poćwiczyć.

firerun

Postautor: firerun » wt 15 lis 2016, 13:30

A według mnie można równie efektywnie ćwiczyć samemu w domu. Wystarczy wiedzieć jak je dobrze wykonywać. A o tym możecie poczytać tutaj: http://artvocado.pl/jak-cwiczyc-brzuch-w-domu-i-bez-sprzetu/

nefere222
OSP (gm., woj.): Łódź, woj. łódzkie

Postautor: nefere222 » czw 17 lis 2016, 09:13

Ja uważam, że ćwiczenia z trenerem personalnym to świetna sprawa. Profesjonalista ułoży odpowiednio zbilansowaną dietę i nauczy, jak odpowiednio trenować. Będzie brał pod uwagę indywidualne preferencje, stopień wytrenowania oraz stan zdrowia. Taka osoba zmotywuje do działania i wesprze także w chwilach zwątpienia. Z jej pomocą można szybciej i łatwiej osiągnąć wymarzoną sylwetkę, niż działając na własną rękę.

Kreator publikacji
lara179

Postautor: lara179 » śr 23 lis 2016, 13:32

nefere222 pisze:Ja uważam, że ćwiczenia z trenerem personalnym to świetna sprawa. Profesjonalista ułoży odpowiednio zbilansowaną dietę i nauczy, jak odpowiednio trenować. Będzie brał pod uwagę indywidualne preferencje, stopień wytrenowania oraz stan zdrowia. Taka osoba zmotywuje do działania i wesprze także w chwilach zwątpienia. Z jej pomocą można szybciej i łatwiej osiągnąć wymarzoną sylwetkę, niż działając na własną rękę.

zgadzam się :mrgreen:

wafajs

Postautor: wafajs » pt 25 lis 2016, 08:27

Trener presonalny super sprawa, ale każdy trening czy z trenerem czy nie musi być regularnie wykonywany, bo co z tego, że ktoś poćwiczy 2 miesiace z trenerem - później i tak wróci do poprzedniej formy!

marian57
OSP (gm., woj.): śląskzabrzezabrze

Postautor: marian57 » pn 08 maja 2017, 13:10

Może to i dobry pomysł, ale nie mam ustabilizowanego dnia pracy, dlatego muszę sobie radzić sam Chyba zdecyduję się na hantle http://www.marbo-sport.pl/Cwiczenia-hantlami-na-triceps-i-biceps-cinfo-pol-156.html Tu znalazłem wszystkie najważniejsze informacje, a i też instrukcję prawidłowo wykonywanych ćwiczeń. Hantle zajmują mało miejsca, a i ćwiczyć można wieczorami w domu.

Feliks92

Postautor: Feliks92 » czw 06 lip 2017, 14:34

Trener personalny to bardzo dobry wybór, z takim osobistym trenerem osiągniesz najlepsze wyniki.

odominde
OSP (gm., woj.): gm., woj łódzkie
Kontakt:

Postautor: odominde » czw 06 lip 2017, 15:07

a oglądaliście w tv mój gruby trener?

Adrian29
OSP (gm., woj.): Wrocław Wrocław

Postautor: Adrian29 » sob 10 mar 2018, 11:01

Nie oglądałem takiego programu, nie mniej jednak chętnie zostałbym trenerem personalnym. Znalazłem już nawet fajną aplikację specjalnie przygotowaną zarówno dla ludzi pracujących w tym zawodzie, jak i osób ćwiczących gymgang.co . Ułatwia ona organizowanie zajęć, pozwala na dotarcie do osób, potencjalnie zainteresowanych współpracą z trenerem, a co więcej dzięki niej dużo łatwo można układać np. programy treningowe.

Wandka
OSP (gm., woj.): poznań, wielkopolskie

Postautor: Wandka » śr 11 lip 2018, 18:49

Moim zdaniem warto jak najbardziej korzystać z pomocy trenera personalnego, jeśli chcemy wyrzeźbić nasze ciało i zyskać idealną sylwetkę. Słyszałam, że wśród kobiet - trenerek dużym uznaniem cieszy się Angelika Parzyńska. Prowadzi ona również bloga na swojej stronie. Ostatnio na przykład na http://angelikaparzynska.pl/im-bardziej-kolorowy-talerz-tym-lepiej/ fajny wpis na temat tego, że dieta powinna obfitować w kolory. Teraz, latem, o to nie trudno, więc nie bójmy się włożyć na nasze talerze kolorowych warzyw i owoców ;)

Wróć do „Hyde Park”