Odpowiednie meble do biura?

Strażak po godzinach

Topic author
olgiernuk79
Posty: 15
https://dekodeco.com.pl/producent-mebli-na-wymiar-w-warszawie-nowoczesne-kuchnie/
Rejestracja: pn 17 paź 2016, 09:25
Status: Offline

Odpowiednie meble do biura?

Post autor: olgiernuk79 »

Witam. Moje pytanie może zdawać się dość dziwne. Przymierzamy się do remontu naszej firmy. Oprócz zmiany koloru ścian i odnowienia pomieszczeń chcieliśmy nadać firmie charakteru. Wpadłem na pomysł, iż dobrym rozwiązaniem będą meble biurowe tania deska wpc robione na zamówienie. W naszej firmie po burzliwej dyskusji wybraliśmy dwie koncepcje meblowe, które naszym zdaniem najtrafniej będą odwzorowywały charakter naszej działalności. Pierwsza z nich Obrazek , która charakteryzuje się naszym zdaniem poczuciem dużej przestrzeni. Natomiast pojawiły się głosy, że tegotypu meble biurowe nie odróżnią nas od innych firm. Niektóre osoby widziały by nasze pomieszczenia bardziej futurystycznie lecz wg mnie jest to za odważna koncepcja jak dla średniej wielkości firmę. Czy możecie powiedzieć co wy byście wybrali. W końcu to naszym klientom ma się podobać.
Ostatnio zmieniony śr 04 maja 2022, 15:37 przez olgiernuk79, łącznie zmieniany 5 razy.

Gasik4
Posty: 289
Rejestracja: śr 19 paź 2016, 15:50
Status: Offline

Re: Odpowiednie meble do biura?

Post autor: Gasik4 »

hmm, wyglądają całkiem ciekawie ;)

MagdaM
Posty: 66
Rejestracja: wt 08 gru 2015, 10:40
OSP (gm., woj.): Gdańsk, pomorskie
Kontakt:
Status: Offline

Re: Odpowiednie meble do biura?

Post autor: MagdaM »

To zależy. Pierwsze na pewno będą wygodniejsze przy dłuższej pracy przy biurku. Drugie to raczej na spotkania lub konferencje.

szeddol
Posty: 5
Rejestracja: pt 02 gru 2016, 16:33
Status: Offline

Re: Odpowiednie meble do biura?

Post autor: szeddol »

Meble do biura muszą być przede wszystkim praktyczne, a fotel wygodny.

Ambitny
Posty: 304
Rejestracja: czw 25 sie 2016, 14:38
Status: Offline

Re: Odpowiednie meble do biura?

Post autor: Ambitny »

szeddol pisze:Meble do biura muszą być przede wszystkim praktyczne, a fotel wygodny.
Zgadzam się w całej rozciągłości. Dlatego mnie bardzo podobają się takie klasyczne meble kalwaria. Wydaje mi się, że zaprazentowane tu fotele są super wygodne.
Awatar użytkownika

lamb77
Posty: 5
Rejestracja: czw 15 gru 2016, 21:32
Status: Offline

Re: Odpowiednie meble do biura?

Post autor: lamb77 »

Wow fajne to. Nieźle wygląda
Prawdziwi przyjaciele. Kto by pomyslał, ze znajdę ich w piekle.

potatoman
Posty: 1
Rejestracja: sob 24 gru 2016, 00:33
Status: Offline

Re: Odpowiednie meble do biura?

Post autor: potatoman »

Hejka. Trzeba przyznać że całość wygląda bardzo nowocześnie i wszystko to pasuje do wielkich firm korporacyjnych. Ja osobiście takich mebli do mojego małego biura bym nie wstawił bo całość wyglądałaby komicznie. Do mniejszych czy średnich biur według mnie najbardziej pasują meble typowo biurowe. Ostatnio byłem w call center które było wyposażone w krzesła takiego typu http://homlando.com/krzeslo-biurowe-bravo,480.html i uważam że, takie krzesła są idealne dla takiego typu biur.

kroll449ss
Posty: 5
Rejestracja: pn 26 gru 2016, 16:29
Status: Offline

Re: Odpowiednie meble do biura?

Post autor: kroll449ss »

Takie meble muszą być praktyczne i pojemne.

maciejj862
Posty: 73
Rejestracja: sob 28 maja 2016, 11:42
Status: Offline

Re: Odpowiednie meble do biura?

Post autor: maciejj862 »

Warto wybrać takie meble, które będą pasowały do charakteru działalności firmy, inne meble będą bowiem pasowały do firmy technologicznej, a inne do przemysłowej. Jeśli cenicie prostotę i minimalizm, to meble w stylu skandynawskim będą w sam raz, jak takie biurko skandynawskie - jest proste i estetyczne.

karaiby
Posty: 253
Rejestracja: czw 14 lip 2016, 10:07
Status: Offline

Re: Odpowiednie meble do biura?

Post autor: karaiby »

Ja chciałbym zwrócić Wam tylko uwagę, że meble biurowe - zwłaszcza fotele z metalowymi kółkami potrafią znacznie uszkodzić podłogę. By ochronić ją przed porysowaniem, polecam zakupić do biura specjalne podkładki pod krzesła . Są wykonane z ekonomicznych materiałów (PCV) bądź najlepszych gatunkowo tworzyw dostępnych na rynku (Polipropylen, Poliwęglan). To nieduży wydatek, a jakże praktyczny! Polecam bardzo :)

jjusti18
Posty: 174
Rejestracja: pn 24 kwie 2017, 22:51
OSP (gm., woj.): Ośrodek Straży Pożarnej
Status: Offline

Re: Odpowiednie meble do biura?

Post autor: jjusti18 »

Witam wszystkich, jak chciałabym serdecznie polecić meble do biura Katowice http://www.mikomaxsmartoffice.pl/salony/katowice/40-102 . Niedawno trafiłam na tą firmę, gdy szukałam czegoś odpowiedniego do mojego biura ich oferta wydała mi się bardzo korzystna i atrakcyjna. Mają szeroki asortyment najróżniejszych rozwiązań, widać że meble są nowoczesne i praktyczne. Wydaje mi się, że warto ich opcje rozpatrzyć. Sama planuje dokonać u nich zakupu, bo czytałam o nich same dobre opinie.

Mufinka
Posty: 966
Rejestracja: śr 11 lut 2015, 09:21
Status: Offline

Re: Odpowiednie meble do biura?

Post autor: Mufinka »

A nie lepiej poszukać w ikea mebli do biura? One są proste i funkcjonalne.

Waldek321
Posty: 2
Rejestracja: śr 05 lip 2017, 13:56
Status: Offline

Re: Odpowiednie meble do biura?

Post autor: Waldek321 »

Meble do biura powinny być proste i funkcjonalne. Wygodne i odpowiedniej wysokości. Wszystkie te aspekty znajdziesz w Meble-do. Sklep znajduje się w Rzeszowie na al. Armii Krajowej 24. Niska cena, wysoka estetyka i wszystko czego potrzebujesz. Na stronie http://meble-do.pl aktualna oferta pozwoli Ci wybrać to czego potrzebujesz. Polecam.

wawa111
Posty: 144
Rejestracja: śr 29 lip 2015, 15:18
OSP (gm., woj.): końskie, świętokrzyskie
Status: Offline

Re: Odpowiednie meble do biura?

Post autor: wawa111 »

Ktoś pisał że proste, że funkcjonmalne owszem to istotne cechy, ale równie istotna jest trwałość, solidność oraz bezpieczeństwo, takie cechy niewątpliwie spełniają takie metalowe szafy http://www.wyposazeniegaudia.pl/informa ... 0x1000x500 i inne meble wykonane z metalu.

verte
Posty: 165
Rejestracja: pt 30 wrz 2016, 15:57
Status: Offline

Re: Odpowiednie meble do biura?

Post autor: verte »

Wszystkie cechy które wymieniliście mają meble z Biuroimeble.
Firma jest z Białegostoku i tam można obejrzeć ich meble na żywo.
Natomiast przykłady aranżacji biur na stronie http://www.biuroimeble.com.pl/oferta/meble-biurowe
ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat