Rozstępy- kłopotliwa sprawa

Strażak po godzinach

Topic author
sukienka
Posty: 1858
https://dekodeco.com.pl/producent-mebli-na-wymiar-w-warszawie-nowoczesne-kuchnie/
Rejestracja: wt 22 mar 2016, 16:34
Status: Offline

Rozstępy- kłopotliwa sprawa

Post autor: sukienka »

Pewnie wiele kobiet ma ten problem. Niestety rozstępy jak już się pojawią to same nie znikną. Ja wypróbowałam na sobie i mogę potwierdzić, że laser daje radę. Chodziłam do Vici Clinic w Krakowie na laser ResurFx. Po pierwszym zabiegu już była widoczna poprawa, ale dla trwałego i satysfakcjonującego rezultatu poddałam się 3 zabiegom. To trochę bolesne, ale maść Emla świetnie znieczula skórę. Nie warto wydawać pieniędzy na specyfiki do smarowania itp., bo sama wiem, że na nic się nie zdadzą. Im wcześniej poddamy się zabiegowi laserowemu tym lepszy będzie efekt końcowy.

Stworek
Posty: 268
Rejestracja: wt 04 kwie 2017, 08:35
Status: Offline

Re: Rozstępy- kłopotliwa sprawa

Post autor: Stworek »

Cóż, z taką dolegliwością to chyba jak najbardziej należy udać się do specjalisty. Marne szanse, aby samemu coś zdziałać. Ale myślę, że zanim zdecydujemy się na laser, można spróbować tego nieinwazyjnego liftingu- Warszawa czy inne miasta mają sporo takich klinik.

Wandka
Posty: 1059
Rejestracja: ndz 02 lip 2017, 11:43
OSP (gm., woj.): poznań, wielkopolskie
Status: Offline

Re: Rozstępy- kłopotliwa sprawa

Post autor: Wandka »

Najczęściej u kobiet rozstępy pojawiają się w okresie ciąży. Oczywiście poźniej można poddawać się różnym zabiegom, które je zniwelują, ale zabiegi takie zazwyczaj są bardzo kosztowne. Dlatego też ja wychodzę z założenia, że zdecydowanie lepiej zadbać o skórę jeszcze zanim rozstępy się pojawią. Firma Mustela ma specjalną linie kosmetyków dla kobiet w ciąży dostępną na stronie https://www.mustela.pl/product/nasze-pr ... lodych-mam, która ochroni ciało przed pojawieniem się na nim nieestetycznych prążków. Warto w takie kosmetyki zainwestować już na samym początku ciąży.
ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat