Kuchnia - na zamówienie czy gotowa?

Strażak po godzinach

3zuch
Status: Offline

Re: Kuchnia - na zamówienie czy gotowa?

Postautor: 3zuch » czw 19 kwie 2018, 16:25

Na zamówienie, wtedy wszystko jest na nasze zyczenie.

weronikaja
OSP (gm., woj.): śląskie zabrze zabrze

Postautor: weronikaja » czw 19 kwie 2018, 17:11

Ja żałuję że nie zdecydowalam się na kuchnię na zamówienie No trudno może kiedyś. Teraz jestem na etapie szukania płyty grzewczej. I chyba zdecyduję się na Candy CFID 36 plyta idukcyjna, powierzchnia ze szkła ceramicznego. Łatwa do utrzymania w czystości.

AlinaPin

Postautor: AlinaPin » pt 27 kwie 2018, 03:18

Ja tam sobie wszystko od początku planowałam w kuchni i wedlug mnie to jest najlepszy pomysł. Obecnie szukam dobrych akcesoriów i celuję tylko w takie praktyczne rzeczy jak np. organizer na przyprawy czy krajalnica. Tutaj https://jolko.pl/ jest wszystko w jednym miejscu i ceny są na prawde spoko. Nawet taniej niż na allegro.

byjka7
OSP (gm., woj.): Gmina Mysłowice Śląsk

Postautor: byjka7 » pt 27 kwie 2018, 15:54

Na zamówienie, tylko pod Twoje wymagania. Ja uważam, że meble są na lata, naprawdę na lata, trzeba o nie dbać, szanować ale też kupić takie z wyższej półki. Co do AGD to możesz kupić sprzęt dobrej jakości już w sieci https://www.eldom.eu/blog/ , tutaj bardzo często można kupić fajną elektronikę w niskiej cenie :)
Awatar użytkownika

Tenesy

Postautor: Tenesy » pn 04 cze 2018, 13:51

Czasem kupno gotowej kuchni jest niemożliwe - tak też było w moim przypadku, więc musiałem zdecydować się na meble na wymiar. Wszystkim zajęła się firma Jopp Design, od której mam meble wysokiej jakości. Świetnie się prezentują i są bardzo solidne, dzięki czemu kuchnia stała się o wiele bardziej komfortowa.

Wandka
OSP (gm., woj.): poznań, wielkopolskie

Postautor: Wandka » śr 11 lip 2018, 18:42

Kuchnie projektowane na zamówienie, czy jak kto woli - "na wymiar" są przede wszystkim dużo bardziej funkcjonalne, ponieważ można w ten sposób maksymalnie wykorzystać wolne miejsce w pomieszczeniu. My nasza kuchnię zamawialiśmy na http://smolis-meble.pl/meble-kuchenne/ i z czystym sumieniem możemy tą firmę polecić, bo meble są dokładnie takie, jak sobie życzyliśmy, są solidne i wszystko wskazuje na to, że będą bardzo trwałe ;)

Mufinka

Postautor: Mufinka » pt 13 lip 2018, 07:20

Myślę, że na zamówienie lepsza. Wiadomo, droższa, ale za to lepiej dopasowana do możliwości pomieszczenia.

Wróć do „Hyde Park”