Masło shea - skuteczne? Czy warto kupić?

Strażak po godzinach

Topic author
uragross663a
Posty: 4
https://dekodeco.com.pl/producent-mebli-na-wymiar-w-warszawie-nowoczesne-kuchnie/
Rejestracja: śr 23 lis 2016, 13:45
Status: Offline

Masło shea - skuteczne? Czy warto kupić?

Post autor: uragross663a »

Witam.
Czytałam o tym kosmetyku, jednak nie wiem, czy warto... Ma tyle działań, że byłam w szoku, bo na rany, zwalcza cellulit, do twarzy dla cery tłustej jak i suchej, ma filtr 2-3, więc można używać do opalania; ma zastosowanie rówież jako odżywka do włosów. Mi głównie chodzi o stopy - pięty, bo to moja zmora, ale jak już mam kupić kosmetyk, który wyleczy mi nie tylko "rowki" w stopach, to czemu nie? Mam okropne pięty, jak jakaś stara babcia. Nie chodzę boso, moja mama ma jeszcze gorsze... nie wiem, czy mogłam to po niej odziedziczyć. W każdym razie chcę pozbyć się tego cholerstwa.

Mufinka
Posty: 966
Rejestracja: śr 11 lut 2015, 09:21
Status: Offline

Re: Masło shea - skuteczne? Czy warto kupić?

Post autor: Mufinka »

Ja miałam masło shea. Ono świetnie nawilża suchą skórą.

Ziula
Posty: 5
Rejestracja: wt 29 lis 2016, 13:22
Status: Offline

Re: Masło shea - skuteczne? Czy warto kupić?

Post autor: Ziula »

Ja też mam i naprawdę świetnie nawilża,ale mi niestety na cellulit nie pomagało. Dopiero jak kupiłam sobie olejek antycellulitowy to zauważyłam,że moja walka z cellulitem zaczyna przynosić jakiekolwiek rezultaty. Oczywiście robię sobie nim masaż bo myślę,że sam kosmetyk nawet najlepszy to zawsze zbyt mało.

Mufinka
Posty: 966
Rejestracja: śr 11 lut 2015, 09:21
Status: Offline

Re: Masło shea - skuteczne? Czy warto kupić?

Post autor: Mufinka »

Nie takie jest jego działanie. On raczej nawilża cerę.

samwise
Posty: 526
Rejestracja: pn 18 lip 2016, 08:28
Status: Offline

Re: Masło shea - skuteczne? Czy warto kupić?

Post autor: samwise »

Czyli ogólnie jest do wszystkiego. A jeśli coś jest do wszystkiego, to jest do niczego.

elabarbara
Posty: 1578
Rejestracja: wt 23 maja 2017, 14:55
Status: Offline

Re: Masło shea - skuteczne? Czy warto kupić?

Post autor: elabarbara »

O tym nie słyszałam że masło shea zwalcza cellulit. Ja sama zastanawiam się co już stosować i szukałam ciekawostek w necie i trafiłam na poradnik- http://bialamagia.pl/jak-walczyc-z-cellulitem/ uważam że warto poczytać o tym i zacząć próbować niż poddawać się zabiegom kosmetycznym.

iskierka97
Posty: 325
Rejestracja: czw 19 sty 2017, 14:05
Status: Offline

Re: Masło shea - skuteczne? Czy warto kupić?

Post autor: iskierka97 »

No proszę :) Każdego dnia człowiek uczy się czegoś nowego. Przyznam, że nigdy o takim maśle nie słyszałam, a z cellulitem walczę już od dawna. Chciałabym też iść na taki zabieg falą uderzeniową (podobno cena niewysoka), ale Warszawa ciut dla mnie daleko, więc zapewne zrobię to przy okazji, gdy tam będę.

super_Eryk
Posty: 32
Rejestracja: pt 09 gru 2016, 15:17
Status: Offline

Re: Masło shea - skuteczne? Czy warto kupić?

Post autor: super_Eryk »

Warto w sumie daje najlepsze nawilżenie. Moja dziewczyna kupiła ostatnio opakowanie i czasem jak mam przesuszoną skórę to jej podkradam:)

Karola
Posty: 71
Rejestracja: pn 05 paź 2015, 12:32
Kontakt:
Status: Offline

Re: Masło shea - skuteczne? Czy warto kupić?

Post autor: Karola »

Ile czasu minęło, zanim uzyskaliście dobre efekty? Znalazłam masło shea na https://ecospa.pl/kategoria/oleje-i-masla/maslo-shea i chcę policzyć koszty, zanim zdecyduję się na ewentualną kurację. Skoro masło shea to na ogół dobre opinie, to chyba warto w nie zainwestować?

elabarbara
Posty: 1578
Rejestracja: wt 23 maja 2017, 14:55
Status: Offline

Re: Masło shea - skuteczne? Czy warto kupić?

Post autor: elabarbara »

Od kiedy znowu przytyłam, męczę się właśnie z cellulitem. Kremy nie pomagają a na razie nie mam sił na odchudzanie. Zastanawiałam się, czy podnoszenie hifu może mi pomóc z ich wyeliminacją. Tak czytam na stronie kliniki. Nowoderm na co działa i powiem szczerze, że warto sobie jak coś coś zafundować. Robiłyście już kiedyś kiedyś?

strazaksamy
Posty: 128
Rejestracja: śr 12 paź 2016, 13:00
Status: Offline

Re: Masło shea - skuteczne? Czy warto kupić?

Post autor: strazaksamy »

Każdy naturalny kosmetyk jest warty spróbowania.
Zerknij sobie też tu https://www.neutrogena.com.pl/bad-piekn ... ja-twarzy/ masz kosmetyki
naprawdę świetnej jakości więc można super o siebie zadbać.
Ja często kupuję kosmetyki i testuję a do tych super wracam:)

drużynowy
Posty: 750
Rejestracja: sob 20 lis 2021, 14:50
OSP (gm., woj.): Ochotnicza Straż Pożarna w Pcimie
Status: Offline

Re: Masło shea - skuteczne? Czy warto kupić?

Post autor: drużynowy »

Jeżeli ktoś ma ochotę to jak najbardziej ja jestem zdania, że samo już stosowanie tych właściwych kosmetyków jest bardzo ważne. Na pewno zachęcam każdego również do przeczytania fajnego wpisu https://estetycznie.pl/sponsorowane/759 ... cellulitem gdzie doskonale napisano o tym jak dbać o partie ciała z cellulitem. Jest to bardzo ważna sfera.
ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat