Dekoracyjne wanny wolnostojące

Strażak po godzinach

Kreator publikacji
tasci1980
Status: Offline

Dekoracyjne wanny wolnostojące

Postautor: tasci1980 » śr 01 lut 2017, 10:33

Wolnostojąca wanna na ozdobnych nóżkach kojarzy nam się najczęściej ze stylem retro. Wkomponowuje się znakomicie w większych łazienkach. Jej niewątpliwą zaletą jest nietypowy kształt, kolor lub materiał, z którego bywa wykonana. Możemy kupić wannę czarną, złotą, niebieską lub czerwoną - dodatkowo ozdobioną różnymi elementami dekoracyjnymi oraz wykonaną np. ze szkła, drewna lub kamienia naturalnego. Można powiedzieć, że to jest wanna królewska. Łazienka z taką wanną zawsze będzie wyglądać elegancko. Jednak jej zakup powinien być przemyślany, gdyż używać jej będziemy przez lata. Jest wiele czynników, które należy wziąć pod uwagę: rozmiar i zagospodarowanie przestrzeni, wystrój wnętrza oraz indywidualne potrzeby domowników. Jeśli rozpatrzymy te kwestie, na pewno uda nam się wybrać model idealnie pasujący do naszej łazienki. Można umieścić je na środku łazienki, w rogu lub przy ścianie - w każdym przypadku łazienka wyglądać będzie wykwintnie i stylowo. Tylko jest mały nieistotny problem. Nie mam tu na myśli ceny, która jest wprost proporcjonalna do wyglądu. Jak sądzicie czy takie wanny są praktyczne? Gdzie pomieścić przybory toaletowe i ręczniki, żeby było wygodnie po nie sięgnąć? I jak tu się wziąć za utrzymanie jej w czystości?

verte

Re: Dekoracyjne wanny wolnostojące

Postautor: verte » sob 25 lis 2017, 17:07

Moim zdaniem taka wanna, to rozwiązanie tylko do łazienek o dużej powierzchni.
Podobają się mi łazienki z wanną wolnostojącą w centralnym miejscu.
Przy odpowiedniej aranżacji tak jak tu: http://www.tubadzin.pl/collection/150
znajdzie się również miejsce na wszystkie łazienkowe drobiazgi, a kolekcja płytek Alabastrino ładnie eksponuje wszystkie dodatki.

jjusti18
OSP (gm., woj.): Ośrodek Straży Pożarnej

Postautor: jjusti18 » pn 19 lut 2018, 12:20

Bardzo mi się podobają takie wanny wolnostojące. Myślę, że łazienka z taką wanna wygląda luksusowo. Ale z tego co wiem to w małej łazience takie rozwiązanie się raczej nie sprawdzi :/, a ja niestety mam mały metraż. Jeszcze przeczytam sobie ten artykułu https://www.babskiswiat.com.pl/wanna-wo ... owana.html bo jest tam co nieco w tej kwestii napisane. Może ten artykuł zainspiruje mnie i znajdę inny ciekawy pomysł na łazienkę.

ritaka

Postautor: ritaka » czw 22 lut 2018, 19:29

Są piękne, ale za drogie. Dla mnie ważne jest to by była to tania łazienka, a przy takiej wannie to nie możliwe. No, ale cóż może kiedyś sobie taką kupię. Jeżeli masz możliwość zakupu takiej to czemu nie zainwestuj :)

arletkawis1987
OSP (gm., woj.): warszawa, mazowieckie

Postautor: arletkawis1987 » śr 14 mar 2018, 16:09

Na taką wannę trzeba mieć trochę miejsca, ale pomysł jest bardzo ciekawy. Jeśli robisz gruntowny remont łazienki i szukasz lustra łazienkowego, to zajrzyj na https://www.ekspercilazienek.pl/lustra-lazienkowe bo mają bardzo duży wybór akcesoriów tego typu. Moja robiła u nich zakupy i była bardzo zadowolona.

AnnaMarie711
OSP (gm., woj.): goczałkowice-zdrój, śląskie

Postautor: AnnaMarie711 » pt 04 maja 2018, 12:07

W sumie fajna opcja, mi się bardzo takie wanny podobają. Również warto w łazience postawić na umywalki nablatowe https://krzemien.com.pl/news/urzadzamy- ... -nablatowa Praktyczna opcja, a też bardzo fajnie się takie prezentuja:)

Wróć do „Hyde Park”